Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Brak mocy,3tys obrotow i koniec,predkosc max 140km/h :(( Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem moje audi na 1,2,3 idzie OK a juz na 4 i 5 biegu jest lipa,nie ma mocy,predkosc max to 140km/h,wylaczylem silnik i poczekalem i znow wlaczylem i dalej to samo,na forum jest napisane ze zawor jakis n75,albo zapieczenie sie kierownicy turbiny moze rozwiazac ten problem,czy mnie tez to dotyczy?Nie ma teraz wogole jazdy z tym problemem;/ Obroty dochodza do 3 tys i dalej nic nie idzie a moze to jakis inny problem.Pomóżcie!:)

Opublikowano

Kolego tylko i wyłącznie logi dynamiczne mogą coś powiedzieć, dlatego:

- jeżeli posiadasz VAG to poszukaj jak zrobić logi umieść na forum koledzy napewno coś pomogą

- jeżeli nie masz VAG-a to poszukaj kolegi w twojej okolicy z VAG-iem i poproś o zrobienie logów (najlepszą okazja do spotania ludzi z forum są spoty tam napewno ktoś ci pomoże)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zapieczone kierownice odpadają bo ich nie masz :polew:, ale tak bez vaga sprawdź sobie czy nie ma nieszczelności na przewodzie od Turbinki do IC. pzdr :a4fan:

Opublikowano

No to zostaje tylko VAG i sprawdzenie nieszczelności w układzie dolotowym (chociaż wtedy raczej na każdym biegu auto byłoby mułowate - bez mocy) lub któryś zawór działa nie tak jak powinien.

Opublikowano

kumpel mial w pasku cos podobnego max.140 i nic wiecej,i slabo mu sie wkrecal na wyzszych obrotach okzalo sie ze ma problemy z przeplywka czy jakim czujnikiem w przeplywce ale teraz niepamietam dokladnie,po wymianie wrocilo wszystko do normy ale to tylko vagiem mozna spr...

Opublikowano

kumpel miał identycznie, 90% stawiam na zawór n75 (ok 140,- zł w ASO, nr katalog. 028 906 283 F) wymiana ok 10 minut

Opublikowano

widze ze zawiązało sie "koło domowych wróżbitów ".... :naughty:

przyczyn moze byc bardzo duzo .... zanim zdecydujesz sie na metode prób i błedów zapodaj furmance stosunek z Vag-ina ...

Opublikowano

widze ze zawiązało sie "koło domowych wróżbitów ".... :naughty:

przyczyn moze byc bardzo duzo .... zanim zdecydujesz sie na metode prób i błedów zapodaj furmance stosunek z Vag-ina ...

Najrozsądniejsze rozwiązanie ;) Sprawdziłbym dokładnie dolot pod względem nieszczelnosci[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 11:14 _________________________________________________icml6.th.jpg
Opublikowano

widze ze zawiązało sie "koło domowych wróżbitów ".... :naughty:

A można do takiego koła się zapisać ??

:polew: :polew: :polew: :polew:

przyczyn moze byc bardzo duzo .... zanim zdecydujesz sie na metode prób i błedów zapodaj furmance stosunek z Vag-ina ...

Zrób pełne logi. Wtedy coś da się ocenić.

Jak nie wiesz jak to przeczytaj tutaj:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752

lub poproś o to kogoś, kto ma o tym pojęcie.

Opublikowano

Stosunek z VAG-iną jest zawsze dobrą opcją

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany,przewód od tego zaworu n75 sie poluzował i teraz nie ma problemu:)

Opublikowano

jednak moja "wróżba" się sprawdziła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.