Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?


tadziktoja

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę... Albo go nie było tam nigdy (choć znalazłem tam spory kawałek plastik, nie wiem od czego), albo go ktoś wymontował... Nie wiem i chyba już nigdy się nie dowiem. A tak w ogóle to tragicznie jak na moje ucho grają te fabryczne głośniki. Tzn może być, ale to nie to co w fabrycznych w mojej byłej Omedze ;( Brakuje mi czegoś w tym dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w schowku :wallbash: tylko w nadkolu (nie wiem jak to nazwac) za kanapa.. :chytry:

(miedzy schowkiem a kanapa) :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 17:42 _________________________________________________tuil0.jpg

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes Yes Yes :polew: mam suba :D ale ten sub to tylko z nazwy :P bo wogóle go w kabinie nie słychać :P ale jest i coś tam daje, bo przyznam rację że w a4 głośniki fabryczne to tragedia :confused4: Jak otworzysz schowek z lewej i masz go takim plastikiem zabudowanym a nie tak jak w tym z prawej że nic nie ma- to masz suba, a głośnik jest z boku za tapicerką :) Na tym plastiku jest logo :audi: a pod nim napis NOKIA a z boku u mnie naklejka z głośnikiem

Fotka suba:

1eaed09304e97036m.jpg

A mam jeszcze pytanko :)

1. Edit :/

2. Macie jakiś taki kabel co idzie od wnęki na zapasówkę do lewego nadkola pod tapicerkę??

Fotka:

2ba64d8707a20ab6m.jpg

Z góry dzięki za odpowiedzi i sorry za syf w bagażniku, to przez to że nie ma komu go umyś od jakiegoś miesiąca :embarrassed: ale obiecuję poprawę <normalnie jest czyto ;) >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście zaje...ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

Dzięki za zainteresowanie tematem. Teraz już wiem że nie mam suba... Ale chyba nie mam czego żałowac tak naprawdę....

Wielkie dzięki ykk (ps. masz zajefajne skóry w niuni) i dawkol-d1 za bardzo jasne wytłumaczenie i poświęcenie!!!! I wszystkim pozostałym też dziękuję :wink4:

Zajefajne forum :audi::a4fan:

THX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno odkryłem że mam suba Nokii. Tez mam 8 glosnikow aktywnych kod. Z tym że u mnie głośniki ładnie grały. bas mocny i soczysty. zawsze sie dziwiłem jak to mozliwe ze głosników w drzwiach taki dźwięk. a tu niespodzianka w bagazniku. teraz tylko znajde ten w nogach do głosnomówiącego.

1. Co to jest taka zielona jakby gąbka tam do niej do środka kable idą, ona się w prawym schowku znajduje?

To jest centralka do zamka centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno odkryłem że mam suba Nokii. Tez mam 8 glosnikow aktywnych kod. Z tym że u mnie głośniki ładnie grały. bas mocny i soczysty. zawsze sie dziwiłem jak to mozliwe ze głosników w drzwiach taki dźwięk. a tu niespodzianka w bagazniku. teraz tylko znajde ten w nogach do głosnomówiącego.

1. Co to jest taka zielona jakby gąbka tam do niej do środka kable idą, ona się w prawym schowku znajduje?

To jest centralka do zamka centralnego.

a dokładniej mówiąc pompka centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...