Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Regulator temperatury chł. // RYSUNEK // pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :hi:

Na biegu potrzebuję rysunek "składania" Regulatora temperatury nr 06b121111K

6765.jpg

- od dołu dochodzi oring i plastikowa objemka - potrzebuję kolejnosći w jakiej to się składa.

Na szybko, bo mam właśnie rozgrzebane auto :decayed:

Opublikowano

Może to pomoże :wink4:

tkfDS.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kurde, właśnie chodzi mi o to dolny wylot tego regulatora (obok śrubki nr 5). Idzie na niego Origng i taka platikowa obręcz..

I nie wiem w jakiej kolejnosći, bo prazy zdjemowaniu starego termostatu wypadło mi to pod samochód..

Teraz nie wiem jak to ma iść, a nie za bardzo termostat wchodzi mi na rurę jeśli złożę to razem..

Opublikowano

Z rys. ETKI mogę pomóc jedynie jeszcze takim rysunkiem :confused4:

tmKMS.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Robert :hi:

Niestety widocznie w etce tego nie ma. :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie o-ring byl u mieszczony na stale w plastikowym kolanie, napierw wcisnalem termostat (dolna rure) do tego kolana, potem metalowa wsuwka i gotowe.

Opublikowano
  • Autor

U mnie o-ring byl u mieszczony na stale w plastikowym kolanie, napierw wcisnalem termostat (dolna rure) do tego kolana, potem metalowa wsuwka i gotowe.

Tak zrobiłem.. Została mi jedna część :D

I teraz nie wiem czy ona była w tym kolanie, czy co to k... jest..

Zaraz zalewam płynem więc zobaczymy czy to było potrzebne, czy nie.. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:08_________________________________________________eng106_27616204321.jpg

Opublikowano

no to ladnie,a je sie jutro wezme za termostat

Opublikowano

ja tak samo jutro jade go wymienic:D

Opublikowano

n190388.png

Uploaded with ImageShack.us

cos takiego? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To ten sam rysunek, który wkleił robert.. Brakuje mi uszczelek przy wyjśćiu obok śruby nr 5

jOHr.jpg

jTGJ.jpg

Opublikowano

Wg mnie to dolne podlaczenie termostatu to rodzaj szybko-zlacza, gdzie wsuwa sie rure spodniej czescie termo w plastikowe kolano, w ktorym na stale umieszczona jest dosc gruba, szeroka gumowa uszczelka (spece Audi twierdza, ze jest to 0-rnig niewymienialny, chyba ze wraz z cala czescia i wezem).

Mam nadzieje, ze Ci sie udalo :good:

Pozdrowienia

Opublikowano

tam jest oring wewnetrzny i opaska zewnetrzna. pusc fotke tego co masz

Opublikowano
  • Autor

Wg mnie to dolne podlaczenie termostatu to rodzaj szybko-zlacza, gdzie wsuwa sie rure spodniej czescie termo w plastikowe kolano, w ktorym na stale umieszczona jest dosc gruba, szeroka gumowa uszczelka (spece Audi twierdza, ze jest to 0-rnig niewymienialny, chyba ze wraz z cala czescia i wezem).

Mam nadzieje, ze Ci sie udalo :good:

Pozdrowienia

Problem w tym, że opaska *z ABS-u* jest +/- wielkości wewnętrznej średnicy kolanka.. I nie da się jej wcisnąć dalej niż na 1cm, do tego idze uszczelka *o-ring* - wtedy nie da rady wcisnąć termostatu, bo brakuje jakieś 5mm, żęby zatrzasnąć na termostacie spinkę z węża..

Po prostu nie ma opcji wsadzić głębiej tej opaski, a tym samym nie mnieści się termostat. :dontknow:

- złożyłem to do kupy, nie cieknie. .

Ale problem grzania/gotowania nie zniknął :confused4:

Opublikowano

A pompę wody sprawdzałeś ?

Opublikowano
  • Autor

A pompę wody sprawdzałeś ?

1. wsadziłem palucha po wyjęciu regulatora - łopatki są całe, nie da się ich przekręćić :good: (pasek trzyma :good:)..

Pozstało pytanie - czy przypadkiem ona się nie zatarła :?: - jak to sprawdzić ?

-- Chłodnica zimna, dolny wąż od chłodnicy zimny..

Poluzowałem wczoraj śrubę od odpowietrzania ukłądu - mam wrażenie, że powietrze tam zbiera się cały czas.. :confused4: lecą purchlaki praktycznie bez przerwy..

Opublikowano

Może głupie pytanie ale płyn sprawdzałeś czy jest "czysty" ?

Opublikowano
  • Autor

Może głupie pytanie ale płyn sprawdzałeś czy jest "czysty" ?

Taa.. :disgust: Czyścioch.. W zbiorniczku nic nie bulgocze.. Nawet bym powiedział, że nic się w zbiorniczku nie dzieje..

Opublikowano

moze to jednak pompa,niedomaga?

Opublikowano
  • Autor

moze to jednak pompa,niedomaga?

A czy dolne węże byłyby chłodne gdyby to była pompa ?

Wygląa jakby termostat nie otwierał a na 100% jest sprawny.. W ogóle nie ma obiegu i jest sporo powietrza w układzie..

Odkręćiłem odpowietrzacz i dopierdziela tam masa bąbli.. Ale wciąż nie ma obiegu na dole..

Ogrzewanie działa..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.