Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wyrezaj q i bedzie cacy

no myslalem o :quattro::notworthy: :notworthy: :notworthy:

i skrzynka 6 :kox:

ale wole troche dolozyc i wybrac mocniejsza Audice np. 3.0 TDI, 3.2 FSI i krecic bezpiecznie na 270-280 KM :naughty:

lub jeszcze mocniej - http://cgi.ebay.co.uk/2006-AUDI-S4-QUATTRO-AUTO-GREY-/330536663570?pt=Automobiles_UK&hash=item4cf5853a12

Wiec pakiet MOC lub inne grubsze rezy mechaniczne nie zostana raczej zrealizowane w mojej pierwszej audicy " Czarnej "

Jest OK od ponad 2 lat bez engine check jak na razie :> i tak chce utrzymac do sprzedazy.

Wtedy doloze i bede modzil kolejna z wiekszym potencjalem MOCY :decayed: i :quattro: bedzie tam seryjnie :>

Opublikowano

S4 V8 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: beznadzieja.

Opublikowano

S4 V8 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: beznadzieja.

A to dlaczego? :mysli:

Opublikowano

moze dlatego ze nie trzymają serii

ostatnio miałem przyjemnosc jezdzic takim autkiem i trzeba przyznac że robi wrazenie :good: :good: :good:

Opublikowano

wczoraj Na "Gierkówce" miałem przyjemność być wyprzedzanym Przez RS6 ... tam jest chyba 4.2 tak?

Wnosząc po prędkości z jaką jechał Raczej Trzymał Serię:):evil:

Opublikowano

moze dlatego ze nie trzymają serii

ostatnio miałem przyjemnosc jezdzic takim autkiem i trzeba przyznac że robi wrazenie :good: :good: :good:

nawej jak nie trzyma serii to i tak ok 300 KM będzie :gwizdanie:
Opublikowano

wczoraj Na "Gierkówce" miałem przyjemność być wyprzedzanym Przez RS6 ... tam jest chyba 4.2 tak?

Wnosząc po prędkości z jaką jechał Raczej Trzymał Serię :):evil:

który RS6 ??????

:> :> :> :> :>[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________

moze dlatego ze nie trzymają serii

ostatnio miałem przyjemnosc jezdzic takim autkiem i trzeba przyznac że robi wrazenie :good: :good: :good:

nawej jak nie trzyma serii to i tak ok 300 KM będzie :gwizdanie:

ale i tak bys sie wku...rwił jakbys zapłacił za prawie 350kM a na rolkach nie ma 300 nie?

Opublikowano

C5

Opublikowano

wczoraj Na "Gierkówce" miałem przyjemność być wyprzedzanym Przez RS6 ... tam jest chyba 4.2 tak?

Wnosząc po prędkości z jaką jechał Raczej Trzymał Serię :):evil:

który RS6 ??????

:> :> :> :> :>[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________

moze dlatego ze nie trzymają serii

ostatnio miałem przyjemnosc jezdzic takim autkiem i trzeba przyznac że robi wrazenie :good: :good: :good:

nawej jak nie trzyma serii to i tak ok 300 KM będzie :gwizdanie:

ale i tak bys sie wku...rwił jakbys zapłacił za prawie 350kM a na rolkach nie ma 300 nie?

ja się wkurwiam jak mi się filtr zapcha po 200tyś km :polew: :polew: :polew: ale z tego punktu widzenia masz rację-
Opublikowano

Były S4 V8 co na rolkach miały 280KM :gwizdanie: na racingforum jest o tym cały wątek. Co dopiero Bartek zrobił tu porządek, a tu znowu OT :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

w nawiazaniu do grawitacji - nie jest az tak nisko :decayed:

22412334.jpg

ggggmm.jpg

23156059.jpg

gggdjv.jpg

Opublikowano

Ale ładny Pie#$%lony :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobrze że ktoś zakłada inne pakiety a nie tylko ori s-line/S4/RS4 a Regiera i mu wychodzi na dobre, czego przykładem jest Remik :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki :>

-------------------------------------------------------------

U mnie ostatnio wydatki poszly totalnie w innym kierunku :wink4:

Wiec dla Czarnej z tzw. modow ostatnio nic oprocz

wiekszych opon, ktore i tak nie weszly :wallbash::naughty:

70898641.jpg

050520111548.th.jpg

standardowo pare fotek :>

oiju.jpg

57469830.jpg

876gv.jpg

Opublikowano

no cisza coś w temacie, zaniedbujesz się :naughty:

Opublikowano

Co masz na myśli mówiąc wieksze opony??

Opublikowano

Co masz na myśli mówiąc wieksze opony??

nie widzisz na fotce, od rowera kapcie chciał założyc :polew:

Opublikowano

haha nie zauważyłem, kłopoty z trakcją byś miał pewnie :D Ale czemu nie :evil:

Opublikowano

ale czarna j**ana :kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.