Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fotki oglada sie bardzo milo i z mala zazdroscia :tongue4:,ale ogladajac twoj temat ciagle brakuje mi tu progow w tym aucie a wtedy bylalby duza pochwala i mysle pewne dopelnienie, takze jak to mowi ziomek Robert nie opierdalamy S I E i do dziela,pzdr.

Opublikowano

Progi były ale poszły out :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Fotki oglada sie bardzo milo i z mala zazdroscia :tongue4:,ale ogladajac twoj temat ciagle brakuje mi tu progow w tym aucie a wtedy bylalby duza pochwala i mysle pewne dopelnienie, takze jak to mowi ziomek Robert nie opierdalamy S I E i do dziela,pzdr.

progi :> zgadza sie :decayed:

mam juz od pol roku :decayed: wymalowane nowe progi ABT ( dedykowane dla A4 B7 )

troche sie opierdal. z tematem :polew: bo mam jeszcze inne rozwiazanie :>

wiec ( jeszcze ) czekaja :cool1: w pudelku :wink4:

72675758q.th.jpgbbbbbr.th.jpg

Opublikowano

Fajne te progi - szkoda tylko, że zderzaki ABT tak kiepsko zrobili (tandetnie wyglądają więc trzeba jakiś inny wypas do tego dołożyć).

Generalnie chyba najładniej wyjdzie mixer front S line, progi ABT i d*pa od Votexa.

Opublikowano

mixer front S line,

jak to wygląda :?:
Opublikowano

mixer front S line,

jak to wygląda :?:

Pisząc mikser - miałem na myśli mix bodykitów ;)

Opublikowano

mixer front S line,

jak to wygląda :?:

Pisząc mikser - miałem na myśli mix bodykitów ;)

:bag:
Opublikowano
  • Autor

mixer front S line, progi ABT i pupa od Votexa.

Tak sie sklada Bartek, ze przedni S-line ( bez srodkowej kratki :polew: ) mam w PL :tongue4:

W tym roku nie wybieralem sie Czarna do PL bo ostatnio ( 2 lata temu :polew: ) po takiej wizycie

opony do wymiany $$$$ :wallbash: i zderzak VOTEX tez sie podsypal pod koniec pobytu :decayed:

2 dni przed powrotem przyszedl zderzak S-line z alleee

lecz nie starczylo czasu aby go wymalowac / zalozyc :decayed:

wiec w UK kupilem Riegera :>

Jak przyjdzie zawitac ponownie to na pewno zrobie przymiarke :decayed:

Opublikowano

Remik - ale wiesz, że to tylko moje "widzimisię". Auto składaj tak jak uważasz :wink4:

Opublikowano
mam juz od pol roku decayed wymalowane nowe progi ABT ( dedykowane dla A4 B7 )

troche sie opierdal. z tematem bo mam jeszcze inne rozwiazanie cheesy

wiec ( jeszcze ) czekaja cool1 w pudelku wink4

Dobrze,ze czekaja :),ufff to teraz juz moge spac spokojnie a jakie masz inne rozwiazanie w zanadrzu :naughty:?

Opublikowano

hamulce tył ogarnałeś ?

bo troche dziwnie wyglada... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Remik - ale wiesz, że to tylko moje "widzimisię". Auto składaj tak jak uważasz :wink4:

Wiem Bartek :> dzieki za propozycje :good:

Dobrze,ze czekaja :),ufff to teraz juz moge spac spokojnie a jakie masz inne rozwiazanie w zanadrzu :naughty:?

co bedzie czas pokaze :cool1::polew::wink4:

hamulce tył ogarnałeś ?

bo troche dziwnie wyglada... :mysli: :mysli: :mysli:

Tomek nie widzisz, ze zmienilem klocki :cool1::polew:

a tak powaznie jak widac :decayed: jeszcze NIE :no:

Jak masz / bedziesz mial tyl od S4 w dobrej $$$ to z checia to poprawie :wink4:

Opublikowano

były...poszły...

Opublikowano

Co chwile się pokazują jakieś w dziale sprzedam... Obserwuj, ostatnio siemian miał 300mm na tył zestaw

Opublikowano

mówimy o rozsądnych pieniadzach.... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ja taniej sprzedaje juz pomalowane, na nowych tarczach i klockach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Polysk na szybko :decayed: szmatka i spray :polew:

Jak, ktos liczy na bardzo szybki efekt :naughty:

to polecam ( oczywiscie po uprzednim umyciu :wink4: ) Auto Glym Aqua Wax :good::cool1:

280620112348.jpg

280620112291.th.jpg280620112321.th.jpg280620112323.th.jpg280620112329.th.jpg280620112330.th.jpg280620112336.th.jpg

Opublikowano

Remik czegos mi brakuje na zsewnątrz- wiem że ma być back ale..

juz wiem lampy tylnie malowałeś nie potrzebnie moim zdaniem oczywiście- teraz taki smutny ten samochód :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Koncepcja czarna :decayed: wiec lampion tez

Ja tam lubie Marcin takie " smutasy " :decayed:

img2257kg.jpg

img2261o.jpg

...choc, kto wie jak to puzniej bedzie i na jak dlugo :tongue4: bo przeglad sie zbliza :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.