Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie śruby trzeba dokręcać pewnie :evil:. Też miałem kiedyś na punkcie Car Audio fioła ale chyba mi przeszło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie śruby trzeba dokręcać pewnie :evil:. Też miałem kiedyś na punkcie Car Audio fioła ale chyba mi przeszło :cool1:

To nigdy nie przechodzi :naughty:

Za 3 miesiące pewnie przyjadę :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:01_________________________________________________Dziś przeszedł Kondensator 1.5f

Wzmacniacze jak na razie podłączone prowizorycznie dla tego ze jestem zagranicą :kwasny:

35083653.jpg

29805709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales jakies problemy z montazem zderzakow od s4 do a4?? musiales cos przerabiac czy cos?? ja sie zbieram wlasnie do kupna i nie wiem czegosie moge spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują P&P, wiem bo sam mam takie :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________jedyne co potrzebujesz to: mowe zaślepki sprysków 2X60pln, kratki halogenów 2x120pln, grill góra i dół 2x400pln, 2 halogeny 2x400pln

Virus sorry za OT :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: no to kupuje :naughty: bardziej mi sie podobaja zderzaki s4 niz s-line ale jeszcze jedno czy np mozna sama dokladke zmienic czy trzeba caly zderzak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: no to kupuje :naughty: bardziej mi sie podobaja zderzaki s4 niz s-line ale jeszcze jedno czy np mozna sama dokladke zmienic czy trzeba caly zderzak?

Masz gdzies na oku zderzaki S4 :kox: bo tylny do sedana kupić to wielka sztuka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: no to kupuje :naughty: bardziej mi sie podobaja zderzaki s4 niz s-line ale jeszcze jedno czy np mozna sama dokladke zmienic czy trzeba caly zderzak?

Zderzaki S4 nie mają dokłądek, są całe, więc musisz kupić zderzak :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:27_________________________________________________

:good: :good: no to kupuje :naughty: bardziej mi sie podobaja zderzaki s4 niz s-line ale jeszcze jedno czy np mozna sama dokladke zmienic czy trzeba caly zderzak?

Masz gdzies na oku zderzaki S4 :kox: bo tylny do sedana kupić to wielka sztuka :gwizdanie:

Na Allegroszu jest jeden ale bez otworów PDC. Jak nie ma to ktoś kupił lub aukcja się skończyła, ale mam nr do tego gościa co wystawiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja troszke z innej bajki a mianowicie jezeli ktos z kolegow posiada na sprzedaz przedni zderzak S-Line pod PDC i spryski oraz tylny S-Line z dwoma otworami na koncowki wydechu oraz pod PDC to chetnie bym odkupil :naughty:

Wszelkie info na PW prosze.

Dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

Witam!

Ja troszke z innej bajki a mianowicie jezeli ktos z kolegow posiada na sprzedaz przedni zderzak S-Line pod PDC i spryski oraz tylny S-Line z dwoma otworami na koncowki wydechu oraz pod PDC to chetnie bym odkupil :naughty:

Wszelkie info na PW prosze.

Dziekuje :hi:

Jest taki dział ''Kupię" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: wiem i juz to uczynilem czyli zalozylem watek w tym dziale ale pomyslalem sobie , ze nie kazdy przeglada owy dzial "kupie" a tu w tym watku gdzie wielu posiadaczy Audi cieszy oko ladnie zmodyfikowana A4 B6 na S4 to moze akurat ktos sie znajdzie co posiada poszukiwane przez moja osobe zderzaki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: wiem i juz to uczynilem czyli zalozylem watek w tym dziale ale pomyslalem sobie , ze nie kazdy przeglada owy dzial "kupie" a tu w tym watku gdzie wielu posiadaczy Audi cieszy oko ladnie zmodyfikowana A4 B6 na S4 to moze akurat ktos sie znajdzie co posiada poszukiwane przez moja osobe zderzaki.

:hi:

wisi na allegro właśnie za 800plna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos numery zderzakow, progow, spojlera oraz nakladek drzwi dolnych??

Tak :) cały spis masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102426.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzakiem s4 może być tylko problem z zamontowaniem jeśli masz FMIC wtedy lewy halogen nie chce wejść :kwasny: ja halogen musiałem przyciąć. Po za tym pasuje wszytko p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzakiem s4 może być tylko problem z zamontowaniem jeśli masz FMIC wtedy lewy halogen nie chce wejść :kwasny: ja halogen musiałem przyciąć. Po za tym pasuje wszytko p&p

Hehe no ja niedługo zakładam FMIC ale dedykowany do a4 1.8T, więc zobaczymy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylke teraz znalezc wszystko takie jakie ma byc hmmm na allegro wisi zderzak s4 full ze wszystkim za 2200zl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzakiem s4 może być tylko problem z zamontowaniem jeśli masz FMIC wtedy lewy halogen nie chce wejść :kwasny: ja halogen musiałem przyciąć. Po za tym pasuje wszytko p&p

Hehe no ja niedługo zakładam FMIC ale dedykowany do a4 1.8T, więc zobaczymy :tongue4:

Z lewym halogenem będzie problem i kratki wchodzą na styk, przy montażu dokładnie ustaw FMIC do zderzaka :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 23:38_________________________________________________Pierwszy śnieg Anglia 2012, jutro pewnie wszystko będzie pozamykane :polew:

19934946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...