Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore :palacz: Przedni już mam

straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić :wink4: - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore :palacz: Przedni już mam

straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić :wink4: - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy

Nie przesadzajcie ja już dwa lata po ślubie i nie jest tak źle :beach::banan1::punk::sexinbed::ad::sexinbed::naughty: Powidziałbym że jest nawet lepiej :hi: Virus będzie git, zobaczysz :good:

Niedawno na allegro to chyba z 5 miechów bo ja już od dwóch szukam, nawet na niemieckim e-bayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ślubu to czekam ile się da :decayed::kox::naughty:

Virus i co montujesz te pompki AL?

Chyba zostaje tak jak jest, pośmigam jeszcze chwile tym autem i jak coś znajdę ciekawego zmienię na a4 b8 lub A5 :gwizdanie: :wink4:

Zderzaka szukałem z 2 lata na tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaka szukałem z 2 lata na tył :decayed:

O kutwa :shocked:

Napewno nie będziesz chciał osobno pogonić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje pakiet S4 szkoda się bawić :tongue4:

Daj znać jakbyś zdanie zmienił :tongue4:

A tak nawiasem tyle rezania i sprzedajesz :shocked: Nie szkoda Ci :kawa:

A jakbyś miał zmieniać i wybierać między B8 a A5 to zdecydowanie A5 :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 17:32_________________________________________________Siema Virus :decayed: Właśnie znalazłem zderzol S4 i to jeszcze pod parctronic :naughty:

Daj namiary na te Twoje końcówki wydechu, chce założyć takie same :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje pakiet S4 szkoda się bawić :tongue4:

Daj znać jakbyś zdanie zmienił :tongue4:

A tak nawiasem tyle rezania i sprzedajesz :shocked: Nie szkoda Ci :kawa:

A jakbyś miał zmieniać i wybierać między B8 a A5 to zdecydowanie A5 :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 17:32_________________________________________________Siema Virus :decayed: Właśnie znalazłem zderzol S4 i to jeszcze pod parctronic :naughty:

Daj namiary na te Twoje końcówki wydechu, chce założyć takie same :tongue4:

W S4 chyba we wszystkich był parctronic, końcówki to ulter N1-101RS :decayed:

http://allegro.pl/kadex-koncowki-ozdobne-n1-101rs-ulter-audi-gti-vw-i1850623180.html

Piotrek mozesz powiedziec cos wiecej o lotc na klape?? gdzie kupiles?? jakie koszta :mysli: na kleju sie ja mocuje??

Lotkę kupowałem 4 lata temu z allegro więc ciężko mi teraz coś powiedzieć, była na pewno w podkładzie. Montowałem ją na kleju do szyb :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...