Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to tylko brać :decayed:

Opublikowano

Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore :palacz: Przedni już mam

straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić :wink4: - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy
Opublikowano

Virus jak byś kiedyś sprzedawał tylni zderzak od S4 to biore :palacz: Przedni już mam

straszne skróty kolego- trzeba wytrwale szukać a nie po ludziach chodzić :wink4: - My tu Virusa przed ślubem ratujemy a TY o aucie- przecież to nie miejsce na takie rozmowy

Nie przesadzajcie ja już dwa lata po ślubie i nie jest tak źle :beach::banan1::punk::sexinbed::ad::sexinbed::naughty: Powidziałbym że jest nawet lepiej :hi: Virus będzie git, zobaczysz :good:

Niedawno na allegro to chyba z 5 miechów bo ja już od dwóch szukam, nawet na niemieckim e-bayu

Opublikowano

Virus i co montujesz te pompki AL?

Opublikowano
  • Autor

Co do ślubu to czekam ile się da :decayed::kox::naughty:

Virus i co montujesz te pompki AL?

Chyba zostaje tak jak jest, pośmigam jeszcze chwile tym autem i jak coś znajdę ciekawego zmienię na a4 b8 lub A5 :gwizdanie: :wink4:

Zderzaka szukałem z 2 lata na tył :decayed:

Opublikowano

Zderzaka szukałem z 2 lata na tył :decayed:

O kutwa :shocked:

Napewno nie będziesz chciał osobno pogonić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

masz jakąś sugestie zmiany na :mysli::decayed:

Opublikowano

Ja Ci moge oddać swój od 1.8T :naughty: Też ma wyciecie na dwie rury wydechowe :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

masz jakąś sugestie zmiany na :mysli::decayed:

z abt
Opublikowano
  • Autor

Zostaje pakiet S4 szkoda się bawić :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zostaje pakiet S4 szkoda się bawić :tongue4:

Daj znać jakbyś zdanie zmienił :tongue4:

A tak nawiasem tyle rezania i sprzedajesz :shocked: Nie szkoda Ci :kawa:

A jakbyś miał zmieniać i wybierać między B8 a A5 to zdecydowanie A5 :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 17:32_________________________________________________Siema Virus :decayed: Właśnie znalazłem zderzol S4 i to jeszcze pod parctronic :naughty:

Daj namiary na te Twoje końcówki wydechu, chce założyć takie same :tongue4:

Opublikowano

Piotrek mozesz powiedziec cos wiecej o lotc na klape?? gdzie kupiles?? jakie koszta :mysli: na kleju sie ja mocuje??

Opublikowano
  • Autor

Zostaje pakiet S4 szkoda się bawić :tongue4:

Daj znać jakbyś zdanie zmienił :tongue4:

A tak nawiasem tyle rezania i sprzedajesz :shocked: Nie szkoda Ci :kawa:

A jakbyś miał zmieniać i wybierać między B8 a A5 to zdecydowanie A5 :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 17:32_________________________________________________Siema Virus :decayed: Właśnie znalazłem zderzol S4 i to jeszcze pod parctronic :naughty:

Daj namiary na te Twoje końcówki wydechu, chce założyć takie same :tongue4:

W S4 chyba we wszystkich był parctronic, końcówki to ulter N1-101RS :decayed:

http://allegro.pl/kadex-koncowki-ozdobne-n1-101rs-ulter-audi-gti-vw-i1850623180.html

Piotrek mozesz powiedziec cos wiecej o lotc na klape?? gdzie kupiles?? jakie koszta :mysli: na kleju sie ja mocuje??

Lotkę kupowałem 4 lata temu z allegro więc ciężko mi teraz coś powiedzieć, była na pewno w podkładzie. Montowałem ją na kleju do szyb :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak po pracy :thumbup:

kiedy montujemy zestaw naglasniajacy do tej B7 :wink4:

może w sobotę :mysli:
Opublikowano
  • Autor

A gdzie jedziesz :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.