Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaka cena za pomiar, i ciekawe ile zrobią prób

Opublikowano
  • Autor

Pojechał bym chętnie ale ale teraz w robocie młyn będzie ciężko z wolnym :disgust:

Opublikowano

W S4 chyba we wszystkich był parctronic, końcówki to ulter N1-101RS :decayed:

Sorry :embarrassed: nie zauważyłem że u Cibie też jest PDC :tongue4:

A ten PDC miałeś już ori na aucie wcześniej czy montowałeś, bo ja też chce montować i jakieś instrukcje i schematy by się sprzydały :naughty:

Opublikowano

W S4 chyba we wszystkich był parctronic, końcówki to ulter N1-101RS :decayed:

Sorry :embarrassed: nie zauważyłem że u Cibie też jest PDC :tongue4:

A ten PDC miałeś już ori na aucie wcześniej czy montowałeś, bo ja też chce montować i jakieś instrukcje i schematy by się sprzydały :naughty:

montaż pdc jest opisany w dziale warsztat

Opublikowano

A ja mam ori lotke :gwizdanie: i wcale sie niechwale :naughty::decayed:

Na szczeście moje auto dostało ją już w fabryce :decayed:

A Virus dzieki za namiar na końcówki :good: Z tego co widze na aukcji to są rezonasowe :cool1:

A tak nawiasem anegdotka :przebiegly: Ty do niebieskiego auta znalazles czarny zderzol :cool1: a ja do czarnego nibieski :polew:

Opublikowano
  • Autor

S4 ma inny odcień i tak by nie pasował :decayed:

Ja PDC miałem fabrycznie :wink4:

Opublikowano

Ja PDC miałem fabrycznie :wink4:

Farciaż :slina::decayed:

Ja chce zamontować ori zestaw :gwizdanie: Już kupiłem czujki, moduł, wiazka, głośnik :naughty:

za 380 PLN :gwizdanie:

acccw.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to spoko można rezac :decayed:

Opublikowano

no to spoko można rezac :decayed:

no jak znajde jakiś opis do montarzu ori PDC i jakieś schematy :confused4:

Bo na forum znalazlem nie ori i dodawanie przodu :wallbash:

Opublikowano

no to spoko można rezac :decayed:

no jak znajde jakiś opis do montarzu ori PDC i jakieś schematy :confused4:

Bo na forum znalazlem nie ori i dodawanie przodu :wallbash:

kolego schemat do tyłu masz w wątku o pdc w warsztacie który opisuje kolega Bart-S,jeśli chodzi o montaż to wiązke puszczasz lewą stroną do wnętrza i po tej też stronie montujesz moduł i biper.najważniejsze pytanie to czy masz zderzak pod pdc czy nie?jeśli nie to w komplecie na zdjęciu moim zdaniem brak ci takich jakby łapek które są przyklejone do wew.strony zderzaka i w nich osadza sie czujniki...ale jeśli sie myle to niech któryś z kolegów mnie poprawi

Opublikowano
  • Autor

Kolega ma zderzak z S4 :wink4:

Opublikowano

Kolega ma zderzak z S4 :wink4:

Jak by kolega wcześniej przeczytał to by wiedział :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy modzik się szykuje hamulce 345mm od S4 :kox: tarcze ferodo, klocki ATE

Wszystko pomalowane, nasmarowane jutro montaż :decayed:

86561091.jpg

Opublikowano

Też mam taki zestawik :naughty: Tylko u mnie bedą nawiercane tarcze Zimmermana :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak to hamuje :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy jak to hamuje :naughty:

Też jestem ciekawy :naughty: :naughty:

Opublikowano

klocki ATE

Klocki tez mogłes zapodac Ferodo

co z tyłem ?

Opublikowano

Zobaczymy jak to hamuje :naughty:

trochę gorzej niż s4 :rolleyes:

mogłeś za***ać tarcze perforowane, i DSy :kox:

Opublikowano
  • Autor

klocki ATE

Klocki tez mogłes zapodac Ferodo

co z tyłem ?

Klocki dostałem za darmo więc dlatego ATE :wink4:

tył też będzie penie od S4 tylko za jakiś czas

Zobaczymy jak to hamuje :naughty:

trochę gorzej niż s4 :rolleyes:

mogłeś za***ać tarcze perforowane, i DSy :kox:

Można tylko trochę to kosztuję a te co kupiłem to miałem w dobrej cenie :gwizdanie:

Stary komplet do sprzedania po bardzo małym przebiegu, jak nowy, tarcze i klocki niedawno kupiłem nówki jeszcze się dobrze nie dotarły :wink4:

[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 07:28_________________________________________________Heble zamontowane teraz docieranie :decayed:

83629907.jpg

Odpalanie webasto przy -6 trochę paruję :wink4:

95843322.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.