Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Raz już miałem przypadek na Chorwacji że złapałem gumę a w zapasie było powietrza 0.3 atm, dobrze że nie daleko był CPN bo było by nie ciekawie :decayed:

Opublikowano
Nowy zakup pompka do kół ori

A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??

Opublikowano
Nowy zakup pompka do kół ori

A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??

na allegro jest pare sztuk od 100 w górę
Opublikowano

Taa widzialem tylko pisze na nich max 2.5 bar to lipa a virus mowi ze 6 barow mu daje :good:

Opublikowano

a na cholerę komus 6barów?ile się nabija w 18J?

Opublikowano
a na cholerę komus 6barów?ile się nabija w 18J?

No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..

Opublikowano
a na cholerę komus 6barów?ile się nabija w 18J?

No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..

w sumie :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

Zegar jest do 6 bar na obrazku piszę ile się powinno nabijać w oponę powietrza, czyli od 2-2,5 bara. Jak zatkam palcem wężyk to na zegarze pokazuje max czyli ponad 6 bar, próbowałem też napompować koło do 4 bar i pompuje ładnie :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________ja mam taką

http://allegro.pl/pompka-kompresor-do-kol-audi-vw-zestaw-naprawczy-i1532095093.html

Opublikowano

virus, a ja mam taka w kolorze Twojego auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w kolorze nie widziałem nigdzie :slina:

Opublikowano

Siema

mam pytanko : czy nadkola orginalne pasuja idealnie pod zderzak S4?

Dzieki

Opublikowano

no

Opublikowano
  • Autor

jak napisał kolega ykk wszystko p&p :wink4:

Opublikowano

juz nie bawem :) tez bedzie s4 kit

virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?

Opublikowano

Virus ma 100mm :kox:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie ulter 100mm jest :kox:

Opublikowano

sorki za OT, mam wlasnie takie pytanie odnosnie tych nadkoli bo zamowilem nadkola i przyszly mi filcowe a wolalbym plastikowe , jak uwazacie czy te filcowe spelnia swoje zadanie czy lepiej szukac plastikowych

Pozdro

Opublikowano

virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?

Miałem te ultery niby są fi 90mm ( w rzeczywistości mają 87 mm) i było ok, ale teraz na 100mm jest po prostu :kox:

Jak byś montował to nie zakładaj równo ścięciem do dołu, postaraj się lekko dołem obkręcić ku zeznętrznej stronie auta, wyjdzie podobnie jak w nowych B8 gdzie końcówki są właśnie ścięte do dołu i jednocześnie na zewnątrz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sorki za OT, mam wlasnie takie pytanie odnosnie tych nadkoli bo zamowilem nadkola i przyszly mi filcowe a wolalbym plastikowe , jak uwazacie czy te filcowe spelnia swoje zadanie czy lepiej szukac plastikowych

Pozdro

Filcowe są oryginalnie i spełniają swoją role znakomicie :wink4:

virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?

Miałem te ultery niby są fi 90mm ( w rzeczywistości mają 87 mm) i było ok, ale teraz na 100mm jest po prostu :kox:

Jak byś montował to nie zakładaj równo ścięciem do dołu, postaraj się lekko dołem obkręcić ku zeznętrznej stronie auta, wyjdzie podobnie jak w nowych B8 gdzie końcówki są właśnie ścięte do dołu i jednocześnie na zewnątrz :wink4:

Dokładnie mam tak zamontowane jak piszesz :wink4: do zderzaka S4 końcówki ulter 100mm pasują idealnie. Szykuję się następna audiczka z body S4 :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.