Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: body S4 jest :kox:. przedni zderzak kupisz ale tylny to będzie problem :decayed:
Opublikowano

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam :confused4:

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni :wink4:

z wysokością nie ale mogą się uszkodzić bo powinny mieć inny skok :wink4:

jakie masz 18 :mysli: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________

auto na tych felach wyglada jak 'grubasek' :decayed:

na tych to profanacja :naughty:nie wygląda :evil:
Opublikowano

Kupuj avusy :kox:

Opublikowano

co do geometrii.. ja wymieniałem u siebie tylko springi na -20 i nie robiłem geometri bo wszystko jest cacy :)

Opublikowano
  • Autor

fele mam takie są polerowane na lustro, jak skończą się opony to będą jakieś 19"

dscf4227r.jpg

Opublikowano

fele mam takie są polerowane na lustro, jak skończą się opony to będą jakieś 19"

dscf4227r.jpg

o nie tylko nie ta felga :(
Opublikowano
  • Autor

nie jest taka zła przynajmniej nie wygina się jak chiński kondom :polew:

Opublikowano

nie jest taka zła przynajmniej nie wygina się jak chiński kondom :polew:

a chińskie kondony się wyginają :polew: co za wiedza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zakładałem u siebie moduł BT był to 8P0 862 335 C komuś się może przyda informacja że jest to wersja Comfort zaawansowana. Telefon mam na androidzie i ściąga kontakty bez problemu.

Taki moduł można wyrwać za grosze :decayed:

90706478.jpg

Opublikowano

i git będzie dla potomnych :good:

Opublikowano

ale tu ruch :gwizdanie: co chwila cos nowego ja sie dziwie ze nie wlozyles jakis listw alu do srodka

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czego ale te czarne mi się podobają w B7 mam alu listwy.

Opublikowano
  • Autor

Mam zamiar właśnie zrobić ale coś w stylu karbon Hydrografiką :wink4:

Opublikowano

hydrografika ala carbon to wiocha... tania imitacja carbonu :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Ludzie oklejają zwykłą folią ale wydaję mi się ze hydrografiką było by lepiej, ale nie widziałem jak to na żywo wygląda :mysli:

Opublikowano

też o tym myślałem tylko po przemyśleniu było by za ciemno :) dlatego jest alu :good: a folia nie do końca to ładnie wygląda :mysli:

Opublikowano

zgadzam sie :> czarny srodek musi miec element/elementy alu :kox:

Opublikowano
  • Autor

zaciski pomalowane :mysli:

Tak już pomalowane i poskładane, cylinderki sprawdzone i nasmarowane :tongue4:

53764534.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.