Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

jeba..ć listwę ja chcę zderzak S4 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:54_________________________________________________Jutro kolejny mod ściema szybek, właśnie zastanawiam się czy ściemnić równo czy tył ciemniej a przód delikatnie :mysli:

dscf5113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem jednak 90 takie jak ja i Barts trochę bardziej mi się widzą, listwa w czerń jest koks! Ogólnie auto jest za***iste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem jednak 90 takie jak ja i Barts trochę bardziej mi się widzą, listwa w czerń jest koks! Ogólnie auto jest za***iste :D

To zależy jak foto się zrobi akurat na tej fotce końcówki wyglądają spore ale na żywo jest ok dla porównania z boku na fotce

dscf5053i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściemę rób jednakową na cały aucie.Za ciemno będzie jak zrobisz przód jasno a tył ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ciekawe 19" na wiosne i bedzie :kox: :kox: :kox:

No zobaczymy przeglądam co chwile alledrogo może upoluje jakiś fajny wzór :decayed:

Ściemę rób jednakową na cały aucie.Za ciemno będzie jak zrobisz przód jasno a tył ciemno :)

Ja chce zrobić że przednie jasną folią około 20% a tył 30% żeby EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=1872&eid=20954 się nie przypierdzielała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki muszą być potężne pod taki zderzak musi być mocno :good:

ale ściemę zrobiłbym rzno wszędzie 20% żeby było delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki ściemnione w nocy środka nie widać, kierowcy tez. Ciekaw jak to w dzień będzie wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pekaj :naughty:

9993adda2b47766am.jpg ja na takiej ogarniałem jazde i Niebieskich tez :gwizdanie:

U mnie pewnie podobnie bo kierownice ledwo widać :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:39 Pogoda u nas nie za ciekawa ale jakieś fotki zrobiłem, na fotkach wyszło ciemno ale w realu widać środek z przodu :decayed:

forum2u.jpg

forum1ma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy policjanty się nie doczepią bo u nas w Rzeszowie wyczuleni na to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy policjanty się nie doczepią bo u nas w Rzeszowie wyczuleni na to :decayed:

:hi:

To jak % teraz masz sciemy?

Ja mam już sciemę ale bez przodu, i może też bym dorezał przód;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...