Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeba..ć listwę ja chcę zderzak S4 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

jeba..ć listwę ja chcę zderzak S4 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:54_________________________________________________Jutro kolejny mod ściema szybek, właśnie zastanawiam się czy ściemnić równo czy tył ciemniej a przód delikatnie :mysli:

dscf5113.jpg

Opublikowano

strasznie wielkie te koncowki sie wydaja...

Opublikowano

strasznie wielkie te koncowki sie wydaja...

właśnie że idealne :wink4:

Opublikowano

Podzielam zdanie Flayera.... zamontowałbym cos "delikatniejszego" :)

Opublikowano

No moim zdaniem jednak 90 takie jak ja i Barts trochę bardziej mi się widzą, listwa w czerń jest koks! Ogólnie auto jest za***iste :D

Opublikowano
  • Autor

No moim zdaniem jednak 90 takie jak ja i Barts trochę bardziej mi się widzą, listwa w czerń jest koks! Ogólnie auto jest za***iste :D

To zależy jak foto się zrobi akurat na tej fotce końcówki wyglądają spore ale na żywo jest ok dla porównania z boku na fotce

dscf5053i.jpg

Opublikowano

końcówki :kox: idealne, w takie właśnie celuje :)

u siebie szybki ściemniłem wszystkie jednakowo i uważam że jest idealnie-przemysl to :good:

Opublikowano

jeszcze ciekawe 19" na wiosne i bedzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ściemę rób jednakową na cały aucie.Za ciemno będzie jak zrobisz przód jasno a tył ciemno :)

Opublikowano
  • Autor

jeszcze ciekawe 19" na wiosne i bedzie :kox: :kox: :kox:

No zobaczymy przeglądam co chwile alledrogo może upoluje jakiś fajny wzór :decayed:

Ściemę rób jednakową na cały aucie.Za ciemno będzie jak zrobisz przód jasno a tył ciemno :)

Ja chce zrobić że przednie jasną folią około 20% a tył 30% żeby EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=1872&eid=20954 się nie przypierdzielała

Opublikowano

końcówki muszą być potężne pod taki zderzak musi być mocno :good:

ale ściemę zrobiłbym rzno wszędzie 20% żeby było delikatnie

Opublikowano
  • Autor

szybki ściemnione w nocy środka nie widać, kierowcy tez. Ciekaw jak to w dzień będzie wyglądać :decayed:

Opublikowano

Nie pekaj :naughty:

9993adda2b47766am.jpg ja na takiej ogarniałem jazde i Niebieskich tez :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie pekaj :naughty:

9993adda2b47766am.jpg ja na takiej ogarniałem jazde i Niebieskich tez :gwizdanie:

U mnie pewnie podobnie bo kierownice ledwo widać :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:39 Pogoda u nas nie za ciekawa ale jakieś fotki zrobiłem, na fotkach wyszło ciemno ale w realu widać środek z przodu :decayed:

forum2u.jpg

forum1ma.jpg

Opublikowano

Kox jest :good:

Opublikowano

super- idealnie :kox: :kox:

mam tak samo :> :good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy policjanty się nie doczepią bo u nas w Rzeszowie wyczuleni na to :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy policjanty się nie doczepią bo u nas w Rzeszowie wyczuleni na to :decayed:

:hi:

To jak % teraz masz sciemy?

Ja mam już sciemę ale bez przodu, i może też bym dorezał przód;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.