Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest ori zderzak S4 :naughty:

:embarrassed: sorry za nieznajomosc tematu

ile za taki zderzak?? moze byc PW

Opublikowano
  • Autor

ja dałem chyba 850zł ale znaleźć gdzieś do sedana to ciężki temat a cena może być lekko 1500zł :wink4:

Opublikowano

upsss to ja odpuszczam temat...ale u Ciebie prezentuje sie poprostu...a brak slow :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

cyknij fotki w bialy dzien :) no nareszcie doszly koncowki na specjalne zamowienie :kox:

Jutro jak będzie pogoda to zrobię ładne foto :wink4:

chcesz mieć lustro, poleruj tłusto.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

chyba dobrze zrobiłem że końcówki 100mm kupiłem, 90mm chyba trochę były by za małe :naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie najładniejsze A4 w sedanie jakie widziałem, połączenie pakietu esy+ ten za***isty niebieski kolor daje mega efekt, zapodasz większe kółko to będzie malyna, jeszcze raz wielkie graty :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :decayed: fela jest 18" polerowane i gleba tez leży tylko zamontować :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 20:12_________________________________________________Porobiłem kilka fotek oceńcie sami jak to wyszło :naughty:

niewiadomo.jpgdscf5032.jpg

dscf4935k.jpgdscf4981p.jpg

dscf5053i.jpg
Opublikowano

podoba mi się :naughty: zderzaki robią robote :slina: , powoli kompletuje do siebie pakiet s-line i mam nadzieje że na wiosne wszystko już będzie na aucie :slina:

Opublikowano

pomaluj koncowki na czarno w srodku, bo teraz dziwnie wygladaja :)

wystarczy psiknac sprayem...

Opublikowano

a gałkę od zmiany biegów będziesz zmieniać?

Opublikowano
  • Autor

a gałkę od zmiany biegów będziesz zmieniać?

Będę ale nie wszystko na raz :decayed:

wystarczy zrobić 100km i się same okopcą :decayed:

Opublikowano

wystarczy zrobić 100km i się same okopcą :decayed:

Dokladnie :tongue4:

no foty swietne :kox: jakas nowa felga bedzie na lato ?

Opublikowano

:kox: koncowki fajne troche zaluje ze nie wzialem 100mm jak Ty, bidulek to Ty z domu nie jestes :gwizdanie: chata tam w tle sie rysuje spora

jak wyzej jakas galka biegow ladniejsza i jeszcze bym zmienil listwy wew na jakies alu

Opublikowano
  • Autor

miod malina te koncowki :kox: galka zamow u Grzeska :wink4:

Tak zrobię ale powoli bo wszystko trochę kosztuje :decayed:

wystarczy zrobić 100km i się same okopcą :decayed:

Dokladnie :tongue4:

no foty swietne :kox: jakas nowa felga bedzie na lato ?

Fela zostanie na razie 18" ale zobaczymy jeszcze na wiosnę :naughty:

:kox: koncowki fajne troche zaluje ze nie wzialem 100mm jak Ty, bidulek to Ty z domu nie jestes :gwizdanie: chata tam w tle sie rysuje spora

jak wyzej jakas galka biegow ladniejsza i jeszcze bym zmienil listwy wew na jakies alu

Listwy alu szczotkowane mam w b7 ale tam jest jasny srodek wiec raczej nie podmienię :decayed:

Każdy mówił ze 100mm jest za duże a ja teraz widzę ze jest idealne :decayed:

Opublikowano

Bixy, gleba, fela i się wtedy pokazuj :decayed:...

Opublikowano
  • Autor

w zimie nie będę jeździł na 18" ani też obniżać nie chce lepiej poczekać do wiosny :naughty::wink4:

Opublikowano

Przecież żartuję, auto kosa :wink4:, oby tak dalej :).

Opublikowano
  • Autor

Przecież żartuję, auto kosa :wink4:, oby tak dalej :).

Wiem :kox::decayed:

Opublikowano

skomentuje to tak :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.