Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po woli robi się najładniejszy sedan na forum :wink4: jeszcze tylko lustereczka z S :naughty: i faktycznie ta listwa :)

Ja założyłem czarną to nie mogłem się przyzwyczaić i sprzedałem :) a potem musiałem znów kupić czarną i teraz wygląda z całością pakietu czerń :kox:

Opublikowano

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

Opublikowano
  • Autor

Po woli robi się najładniejszy sedan na forum :wink4: jeszcze tylko lustereczka z S :naughty: i faktycznie ta listwa :)

Ja założyłem czarną to nie mogłem się przyzwyczaić i sprzedałem :) a potem musiałem znów kupić czarną i teraz wygląda z całością pakietu czerń :kox:

Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest :wink4:

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem :decayed:

Opublikowano

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

można :wink4: ale za darmo się dostało ori :naughty:

Po woli robi się najładniejszy sedan na forum :wink4: jeszcze tylko lustereczka z S :naughty: i faktycznie ta listwa :)

Ja założyłem czarną to nie mogłem się przyzwyczaić i sprzedałem :) a potem musiałem znów kupić czarną i teraz wygląda z całością pakietu czerń :kox:

Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest :wink4:

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem :decayed:

ja mam w czarnym macie lusterka :kox:

Opublikowano

Ja też pomalowałem tył i jest git :) Tylko ja prysnąłem w kolor ale fajnie się zlewa moim zdaniem :D

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

można :wink4: ale za darmo się dostało ori :naughty:

Po woli robi się najładniejszy sedan na forum :wink4: jeszcze tylko lustereczka z S :naughty: i faktycznie ta listwa :)

Ja założyłem czarną to nie mogłem się przyzwyczaić i sprzedałem :) a potem musiałem znów kupić czarną i teraz wygląda z całością pakietu czerń :kox:

Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest :wink4:

Nie lepiej to pomalować? Po co nową

Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem :decayed:

ja mam w czarnym macie lusterka :kox:

No widziałem :kox:, myślałem też nad dachem jak ty masz :naughty:

Ja też pomalowałem tył i jest git :) Tylko ja prysnąłem w kolor ale fajnie się zlewa moim zdaniem :D

U ciebie może być w kolor bo masz czarną maszynę :decayed:

Opublikowano

To rób dach :good: będzie ciekawie wyglądać :naughty:

Opublikowano

ale jak robic dach, to tylko w polysku moim zdaniem, czyli lakierowanie, wtedy jest najlepszy efekt :)

Opublikowano

ale jak robic dach, to tylko w polysku moim zdaniem, czyli lakierowanie, wtedy jest najlepszy efekt :)

fakt ładnie wygląda połysk :) ale mat też wygląda :kox:

z forum dach pomalowany ma Fantomas w B7 w srebrnym i wygląda :good:

Opublikowano

tymbardziej w sedanie pomalowany dach robi wrazenie, bo zlewa sie z szybami :)

w avancie przeszkadzaja troche relingi + daszek na klapie :)

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie tylko folie można ściągnąć a jak już pomaluje to na amen

Tylna listwa właśnie schnie pomalowana w mat :kox:

Opublikowano

Tylna listwa właśnie schnie pomalowana w mat :kox:

dzis u nas sloneczko swieci dosc mocno :naughty: u mnie na solarach 62 C :kox:

Opublikowano

no dokładnie tylko folie można ściągnąć a jak już pomaluje to na amen

Tylna listwa właśnie schnie pomalowana w mat :kox:

:good:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 13:44_________________________________________________

tymbardziej w sedanie pomalowany dach robi wrazenie, bo zlewa sie z szybami :)

w avancie przeszkadzaja troche relingi + daszek na klapie :)

jak ktoś ma relingi i daszek to ma problem :)

Opublikowano

virus01 powiedz na czym wieszałeś tą alpinkę w schowku ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na 3 śrubkach przykręciłem kieszeń do schowka :decayed:

Opublikowano

na 3 śrubkach przykręciłem kieszeń do schowka :decayed:

I see :) rozumiem, że kieszeń to ori ramka od radyjka :)

Opublikowano

to ile takie webasto z tymi wszystkimi pilotami sterownikami wychodzi?

Nawet nie liczę ile wyszło, bo mnie głowa zaczyna boleć :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:13_________________________________________________końcówki już są :decayed:

forum1qm.jpg

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 19:25_________________________________________________A tak wygląda na samochodzie :naughty:

forum2u.jpg

tutaj drobne porównanie do końcówek 80mm ori S4

11344dsc01757.jpg

Gdzie dorwałeś te końcówki ?

Opublikowano

Virus piękniste masz to autko

Opublikowano
  • Autor

Końcówki są na http://new.ulter.com.pl/ ale ja czekałem na nie miesiąc bo to nowość

Co do radia to kieszeń od radyjka :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________

Virus piękniste masz to autko

:decayed::wink4:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________no i tak się prezentuje z listwą zderzaka w czarnym macie :decayed:

matwa.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.