Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

komfort Ci sie nie zmienil, bo amorki zostaly seryjne... ciekawe ile wytrzymaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ale teraz są w stanie idealnym więc może nie będzie tak źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam :confused4:

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam :confused4:

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni :wink4:

Nie wiem dlaczego u mnie tak usiadło. Na seryjnych amorach jeździłem kilka miesięcy. Ale nie dało się jeżdzić na serii. Wiec jak zmieniłem na s-liny to przód bardziej mi usiadł. Nawet na zdjęciach widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu.

Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu.

Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna :mysli:

wszystko jest na pewno dobrze złożone. Sam to robiłem z kumplem, wiec nie ma na pewno lipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod się szykuje heble 321mm :decayed:, zaciski od S6/S8 dwu tłoczkowe. Dzięki Grześ :notworthy:

98642906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fabryczne heble już dawno spalone tarcze całe fioletowe :wink4:.

Dziś będę czyścił i jadę po kolor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a ty po wymianie zawiasu robiles geometrie??

Jeszcze nie robiłem, zrobię jak założę koła letnie. Ale wydaje mi się że jest dobrze, ale sprawdzić trzeba :wink4:.

...no to na zimę 17" :naughty: :naughty:

na to wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:39_________________________________________________Zaciski pomalowane cynkiem, jutro nakładam niebieski kolor :decayed:. Jak dobrze pójdzie będzie też napis na zacisku Audi:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: tego się nie robi pod publikę tylko dla siebie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie robiłem, zrobię jak założę koła letnie. Ale wydaje mi się że jest dobrze, ale sprawdzić trzeba .

No ja robilem u siebie..minimalne odchylki byly ale nie wiem czy przez zawias teraz jest jak strzala :>

kurcze chyba musze ci złoic te zderzaczki od esy :kox: kreca mnie jak nic a malowac bym nie musial :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...