Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie za ciemno :wink4: ale to moje zdanie :wink4:

chcialem to samo napisac, ale znowu byscie powiedzieli, ze tylko marudze :decayed:

Każdy się może wypowiedzieć jestem jak najbardziej za :decayed:

i taka zostanie w parcha nie ma co kasy pakować :decayed: jeszcze motor bokiem wyskoczy :polew:

:polew:

A dla mnie za ciemno :wink4: ale to moje zdanie :wink4:

Na żywo jest inaczej niż na foto ale to zależy pod jakim kontem patrzysz :wink4:

Dokładnie :)

Jak przyciemniałeś 3 stopień tył a drugi przód :mysli:

Bo chyba masz podobnie jak u mnie :mysli:

No ja mam przód 1 stopniem a tył 2 jakoś tak, ale to są różne folie i rożne stopnie zaciemnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już marudzicie.... :decayed: to napiszę, że ładnie by to wyglądało jakbyś tym 1 stopniem zrobił wszystkie, ale to tylko moje zdanie.

Ale i tak jest fajnie :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie za ciemno :wink4: ale to moje zdanie :wink4:

chcialem to samo napisac, ale znowu byscie powiedzieli, ze tylko marudze :decayed:

oblookam na zywo to napisze jak naprawde jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus. Bardzo dobrze to wygląda wymyjesz i odśnieżysz auto założysz letnie felasy i Będzie GIt. też robię przymiarki do zakupu folii. Z doświadczenia wiem że nie ma co oszczędzać na jakości folii. Kupiłem kiedyś do poprzedniego auta Folię za 6.99 za rolkę i uklołem jak szewc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus. Bardzo dobrze to wygląda wymyjesz i odśnieżysz auto założysz letnie felasy i Będzie GIt. też robię przymiarki do zakupu folii. Z doświadczenia wiem że nie ma co oszczędzać na jakości folii. Kupiłem kiedyś do poprzedniego auta Folię za 6.99 za rolkę i uklołem jak szewc,

Kupić jak najlepszą folie i śmiało można oklejać samemu jak ktoś widział jak to się robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalejesz ostanio :evil: mod za modem widze ze chcesz byc przygotowany na sezon :gwizdanie:

cos sie pozmienialo w Rzeszowie u Ciebie mody a u Grzeska cisza-nie ma co rezac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalejesz ostanio :evil: mod za modem widze ze chcesz byc przygotowany na sezon :gwizdanie:

cos sie pozmienialo w Rzeszowie u Ciebie mody a u Grzeska cisza-nie ma co rezac :polew:

Bo to już jest choroba i nie mogę się powstrzymać :kox: :kox: :kox:

U Grześka będziemy modzić niedługo jak się trochę cieplej zrobi, bo jeszcze ma kilka rzeczy do zrobienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne, może troszkę za ciemno, ja u siebie niedługo będę robił ale wtedy tylko lekko ściemnię wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie młody to smoła by dobrze wyglądała. do koloru auta rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest w sam raz bo na foto to ciężko uchwycić jak jest naprawdę

Na żywo tył wygląda podobnie jak przód ale aparat ściemnił strasznie tył

88836586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie.. gdyby nie ciemne szyby :decayed:

:polew: :polew:

Moim zdaniem jest w sam raz bo na foto to ciężko uchwycić jak jest naprawdę

Na żywo tył wygląda podobnie jak przód ale aparat ściemnił strasznie tył

88836586.jpg

już luz :wink4: pięknie wygląda :) ważne że Tobie się podoba [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 13:10_________________________________________________

A dla mnie za ciemno :wink4: ale to moje zdanie :wink4:

chcialem to samo napisac, ale znowu byscie powiedzieli, ze tylko marudze :decayed:

dlatego ja napisałem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod zrobiony tym razem zawieszenie obniżone o 35mm tyle siadło po pomiarach :decayed:

70096323.jpg

45104249.jpg

78091304.jpg

A tak było na 1BA :thumbdown:

gleba1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima to zima ale na następną zimę będę zmieniał opony to fele też czyli będzie 17 :decayed: Dużo ludzi jeździ na stalówkach i nie jest źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak bales sie obnizyc auto :wink4: ladnie siadlo :rolleyes:

Chciałem poczekać jak się zrobi cieplej a tu od dziś znowu śnieg zaczyna sypać :gwizdanie:

Najbardziej cieszy mnie to że komfort zmienił się tylko minimalnie, a w zakrętach jest dużo lepiej :decayed: No ale zobaczę dopiero jak wywalę te 15" pazdzieze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...