Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

miltek robi robote, niezłe modowanie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 19:37_________________________________________________pozatym nie mowcie o cenach,ze 4 tys to duzo, po prostu kwasówka taki wyrób i renoma kosztuje, duza czesc chce modowac za darmo a ja dosc dobrze wiem cos o tym :)

Wiadome że wszystko kosztuje i ja zdaję sobie z tego sprawę, wszystkie mody jakie zrobiłem przy silniku były na nowych częściach więc mnie to trochę kosztowało :decayed:. I jak piszesz że 4 tyś to nie jest zła cena i tu masz racje, bo jak policzyć wszystkie mody jakie zrobiłem to nie wychodzi to tak źle :naughty:. Więc zobaczymy może jeszcze się skuszę :kox:

ceny ceny ceny :gwizdanie: wiadomo chcesz miec prawdziwy :kox: oraz jakosc to przeciez zawsze kosztuje :gwizdanie:

lepiej dozbierac / kupic taniej / uzywke a nie miec pseudo podkrete i tlumaczyc sobie, ze to przeciez wystarcza...

Tyczy sie doslownie wszystkiego :wink4:

tez intensywnie myslalem / mysle o odpowiednim brzmieniu dla " Czarnej " - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177114.0

i raczej w nastepnym tygodniu postawie na Millteka :notworthy:

dzwiek z mojej A4 jest stanowczo za seryjny :wink4: a Milltek zrobi subtelne WOW :notworthy:

do tego sportowy kat i przy takiej pelnej opcji

moze MOC jeszcze podskoczy o 12-15 KM :naughty:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________

porownanie seria :confused4: i Milltek :toon:

U ciebie to masz inna sprawe bo jak ty zapodasz millteka to będzie naprawdę :kox: bo masz turbo doładowaną benzynke i jeszcze zyskasz pewnie na mocy :decayed: a w TDI to już takiego dźwięku nie będzie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:49_________________________________________________dziś przyszły sprężyny WEITEC :decayed:

springi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja jak moje :decayed: ile obnizaja? ja mam 50/30 ale na Twoim miejscu poczekalbym z montazem do wiosny szkoda nerwow teraz :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć -30/-30 albo -35/-35 coś takiego. No właśnie zastanawiam się czy zakładać teraz czy nie :gwizdanie:

czy te sprężyny nie są pokryte jakimś specjalnym lakierem żeby nie rdzewiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinola coś takiego jak na aukcji :gwizdanie:

http://allegro.pl/uniwersalny-intercooler-wys-14-cm-od-re5pect-i1380707863.html

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________no i pakiet S4 skompletowany teraz tylko oddać do Picassa żeby prysnął lakierem

Przedni Grill z ASO BLACK :naughty:

A zderzak przód kompletny ze spryskami halogenami i kratkami z allegro :wink4:

przedni1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450zł+ przesyłka zderzak, spryski, węże, zaślepki, halogeny, kratki, i grill black jak na foto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym ze lepiej za ta kase kupic Turbo :tongue4: ale Ty juz je masz :decayed:

Chciałem żeby już było wszystko, można niby kupić taniej zderzak goły i dokupić osprzęt, ale jeden spryskiwacz kosztuje na allegro 150-200zł więc raczej nie ma sensu kombinować :decayed::wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________grill już na samochodzie w następnym tygodniu będą zderzaki

forums4.jpg

forums42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podasz numerek na pW[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:49_________________________________________________dobra juz znalazlem....zapomniałem ze jest rozpiska :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny gryl :good: wez mi wyslij ten znaczek s-line tak jak sie umawialismy adres wyslalem na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki już pomalowane tylko lakier schnie :decayed: w poniedziałek będzie montaż :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...