Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]


virus

Rekomendowane odpowiedzi

mozna znalezc taniej :decayed: trzeba szukac na aukcjach w lampkach audi :wink4:

:good:, bedziem szukać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe porównanie ori wydechu S4 80mm z takim którym chciał bym zrobić, ale może być ciut mniejszy jak na foto

wydech ori

audib6s4hartmann252m19d.jpg11344dsc01757.jpg

wydech mod wydaje mi się ze jest minimum 100mm

s4park.jpg19413img0152copy122128l.jpg

Przodu jeszcze nie wybrałem albo chrom albo black

89846594.jpgdsc2431assmartobject1co.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotkach jest pewnie więcej jak 100mm, ale chyba 100mm będzie ok :decayed:

Zawias już kupiony -30:gwizdanie: dał bym więcej, ale jak ty osłony urywasz co chwile to lepiej nie przesadzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazaniem bylby gwint :naughty: mozesz mi dac zrodlo z ktorego kupowales lotke na klape? ja niedlugo kupie wiem ze na allegro jest ori za 500zl ale to i tak za duzo za kawalek plastiku...mam na oku jedna za 150zl

fajnie sie napiales na fotce na motorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał kupić tą za 500 bo jak kupisz nawet za 250zł to potem ci lakier posiada i z bliska średnio to będzie wyglądać ale jak chcesz to coś poszukamy :naughty:

fajnie było jak miałęm 9kg więcej a na fotce to jest teraz średnio :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:29_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1323211054.html

http://allegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-i1318796648.html

co myślicie o tym

http://allegro.pl/audi-a4-8e-00-04-spoiler-blenda-szyby-tylnej-fk-i1354093213.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie taka blenda widzi...ale nie piszcie glosno tego bo zaraz bedzie krzyk, ze nie ORI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne o gustach się nie dyskutuje :decayed: będę malował zderzaki to trzeba wszystko przygotować :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________no i listwy s4 na samochodzie auto brudne ale było -10 więc umyć się nie da :decayed:

pozostaje tylko pytanie czy malować czy nie :gwizdanie:

dscf4478j.jpgdscf4477s.jpg

dscf4462w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli planujesz S4 pakiet, to mam nadzieje, ze ramki w grillu i kratce srodkowej tez beda czarne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: listwy s4 to jest :kox: mod :good: nowe klamoty co chwila napatrzysz sie na Grzeska auto i kupujesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparlem sie na pakiet s4 i koniec :decayed: juz prawie koncze zbierac czesci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy z allegro :wink4:

FMIC mam chyba 55x16[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 07:53_________________________________________________zderzakdyfuzor.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...