Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Za turbawka masz ta ESE :mysli:

Nie kolanko 90 stopni

Opublikowano
  • Autor

No przetestowane właśnie wróciłem z Zakopanego i wszystko :good::wink4:

Opublikowano

Jak zchamujesz koniecznie wrzuć wykres :decayed:

Opublikowano
Virus zrob jakas fotorelacje jak mozesz przyda sie bo na forum nie ma do 1.9tdi

ja swoja w czerwcu wrzucałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak zchamujesz koniecznie wrzuć wykres :decayed:

To już raczej na wiosnę będę hamował, bo nie dam rady w tym roku, hamowni w okolicy nie mam :confused4:

Opublikowano

k-powerem zmierz :good:

Opublikowano

to ile Cie wynioslo to cale orurowanie? moze byc na PW,wyglada to profi :good:

Opublikowano

to ile Cie wynioslo to cale orurowanie? moze byc na PW,wyglada to profi :good:

daj też do mnie cynka :wink4:
Opublikowano

Piotrek jak mozesz to podrzuc na pw jakiej dlugosci te kolanka z kwasowki i gdzie kupiles??[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________Hmm i jakie wymiary FMCI?? z gory dzieki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wywaliłem jeszcze węża ori co szedł od turbinki i zastąpiłem go sylikonem (Redukcja sylikonowa 45x51 mm, Łącznik 51mm, Kolanko sylikonowe 45 stopni 51mm)

FMIC wymiary 550x140x65mm

-Rura kształt w literze ''L" Długość ramion 30 x 20 cm - 49zł (do dokładnego spasowania trzeba ją trochę skrócić)

-Rura 90 st wykonana z rury o długości: 30 cm -43zł

-2x Kolanko Redukcyjne Silikonowe 45 stopni 51-57mm - 2x 46zł

-Kolanko Redukcyjne Silikonowe 90 stopni 51-57mm - 46zł

-Redukcja sylikonowa 45x51 mm - 31zł

-Kolanko sylikonowe 45 stopni 51mm - 31zł

-Łącznik 51mm - 22zł

-Łącznik 57mm - 22zł

Wszystko można znaleźć na allegro lub w sklepach tuningowych :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 05:50_________________________________________________Fotki z dzisiejszego rezania audio w b7 kolegi :wink4:

18498654.jpg

52901189.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie wiem, bo nie podłączone jutro dalsza część :decayed:

Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

co racja to racja.
Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 :decayed::tongue4:

PS. Fajne mocowanie FMIC :good: musze nad podobnym pomyślec u siebie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Też wole śmigać b6 jak b7 :naughty: przynajmniej ludzie się oglądają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 :decayed::tongue4:

PS. Fajne mocowanie FMIC :good: musze nad podobnym pomyślec u siebie :gwizdanie:

W miarę mocne nie powinno skorodować i odpaść:polew:

Opublikowano

To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 :decayed::tongue4:

a idż że stąd szybko :polew: :polew: :polew:

ale fajnie zrobione B5 jest prównywalne z B6 (ale tylko w sedanie w avancie się chowa :gwizdanie: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.