Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyl b6 bije na glowe tyl w b7 :cool1: szkoda ze juz w b6 nie zrobili duzego grila wtedy b6 byloby mega :kox:

wirus dzieki za info w sprawie cen wszystkich czesci :hi:

Opublikowano

naucz sie cytować ziomus :tongue4:

Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 :decayed::tongue4:

PS. Fajne mocowanie FMIC :good: musze nad podobnym pomyślec u siebie :gwizdanie:

Tutaj sie juz nie zgodze :gwizdanie:

B6 ma dizajn wiecznie mlody i na czasie a b5 juz troszke wieje starościa :gwizdanie: Ale dobrze zmodzone też jeszcze cieszy oko :wink4:

Opublikowano

Virus,

Jak Ci się jeździ na 225/40R18? Wiem z autopsji, że podkarpackie drogi nie rozpieszczają jakością.. czy uszkodziłeś kiedyś oponę na dziurze w jezdni?

Jeździsz na zwykłych oponach czy RunFlat?

Opublikowano
  • Autor

Na Podkarpaciu nie ma praktycznie dziur drogi są bardzo dobre. Na 18" jeździ się :good:, opony mam zwykłe bo na runflat strasznie komfort spada :wink4:

Opublikowano

Wiem z autopsji, że podkarpackie drogi nie rozpieszczają jakością..

U nas mozna latac nawet na 20 " :wink4:

A dziury owszem i moze sa gdzies w jakies KOZIEJ WOLCE :kox:

Opublikowano

Wiem z autopsji, że podkarpackie drogi nie rozpieszczają jakością..

U nas mozna latac nawet na 20 " :wink4:

A dziury owszem i moze sa gdzies w jakies KOZIEJ WOLCE :kox:

pozatym nawet jeśli by były ddziury, to mając świadomość że się ma tak duże kółko, to się je raczej omija :decayed:

Opublikowano

Virus fajnie się ta Twoja dupeczka w tle prezentuje- b7 się chowa :good:

ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: :kox: jak dla mnie :wink4:

Niestety muszę przyznać rację :evil:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 11:18_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s4-4-2-jak-nowe-z-salonu-C6711661.html

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie działo wiec mały update sprzętu audio.

Dziś trafił w moje ręce głośnik Alpine SWR-1242d 1500w + wzmacniacz JBL GTO 601.1 600w RMS

Więc do wyboru mam 2 wzmacniacze

- Blaupunkt 350w RMS

- JBL GTO 600w RMS

3 głośniki

- Infinity kappa perfect

- Infinity kappa 120.3se

- Apine SWR

Jutro będę testował ale prawdopodobnie zostanie Kappa perfect + Alpine

dscf8235.jpg

dscf8242r.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jak by ktoś chciał Infinity kappa 120.3se idzie na sprzedaż, zostaje alpine + kappa perfect. Bass z Alpine jest mocny i dość mięsisty ale jakościowo gorszy od Infinity kappa perfect. :wink4:

alpinef.jpg

Opublikowano

Takie ma przecież

Opublikowano

Takie ma przecież

chodzi o ostatnie zdjęcie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Kupiłem u tego użytkownika końcówki i poprosił mnie o fotkę :wink4:

Chciałem nagrać jakiś filmik ale sąsiad mało co po policje nie zadzwonił (Angole są pojebani :wallbash:)

VIDEO0004

Opublikowano

Kupiłem u tego użytkownika końcówki i poprosił mnie o fotkę :wink4:

Chciałem nagrać jakiś filmik ale sąsiad mało co po policje nie zadzwonił (Angole są pojebani :wallbash:)

VIDEO0004

no lekko trzepie autkiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pare razy tak słuchałem u Piotrka :decayed:

Teraz jest 2 razy mocniej :decayed: jak przyjadę do PL to przetestujesz :wink4:

Opublikowano

Pare razy tak słuchałem u Piotrka :decayed:

Teraz jest 2 razy mocniej :decayed: jak przyjadę do PL to przetestujesz :wink4:

Kiedy przyjezdzasz :)

Opublikowano

Kupiłem u tego użytkownika końcówki i poprosił mnie o fotkę :wink4:

Chciałem nagrać jakiś filmik ale sąsiad mało co po policje nie zadzwonił (Angole są pojebani :wallbash:)

VIDEO0004

Porozkręca Ci się to Auto:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.