Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czarna Perełka Po lifcie :)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś chciałem zaprezentować świeżo nabyte (w sobotę 09-10-2010r.) Audi A4 :) Sprowadzone z niemiec od pierwszego właściciela, który widać dbał o to autko :). Jestem pozytywnie zaskoczony stanem wnętrza, gdyż wygląda na kompletnie niezużyte. Co prawda w przebieg 156tys nie wierzę, ale nie może być też bardzo duży, bo stan jest naprawde bardzo dobry.

To rocznik '99/'00. Silniczek malutki, ale w tym kolorze nie mogłem znaleźć nic większego. Zresztą i tak 80% mojego przebiegu to jazda w mieście, a nie musze być na każdych światłach pierwszy. Limuzynka prezentuje się bardzo dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Co prawda dałem za nią jak za zboże, ale myśle że dla takiego stanu było warto. Jakoże dopiero co je kupiłem, nawet nie zdąrzyłem przerejestrować na siebie, więc naturalnym jest, że nic nie zdąrzyłem też zmienić. Wyposażenie bez fajerwerków, ale w zupełności wystarcza:

ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna (x4), Elektryczne szyby, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer. Niżej kilka fotek :) N'joy.

kokpit.png

profilv.jpg

przodf.jpg

silnika.jpg

skosi.jpg

tylz.jpg

wnetrzec.jpg

wnetrze2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za***ista prawdziwa czarnulka, szkoda że w poprzednich modelach przed liftem nie było tego koloru (akryl nie metalik).

Niech Ci długo służy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym 1,6 jest taka osłona silnika? :mysli:

Ładny czarnuch :good:

Czemu w przebieg nie wierzysz? Jak od pierwszego właściciela Niemca to pewnie jest książka, faktury itd.

Zresztą przebieg po vinie można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym 1,6 jest taka osłona silnika? :mysli:

Ładny czarnuch :good:

Czemu w przebieg nie wierzysz? Jak od pierwszego właściciela Niemca to pewnie jest książka, faktury itd.

Zresztą przebieg po vinie można sprawdzić.

W poliftach jest

Nie pamietasz jak taka nabyłem :decayed:

Fajny kolorek :good: zmień postojówki na te od bluevision, albo na jakieś LEDy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna moja w metaliku już się tak nie prezentuje :confused4:

Ty masz podobny kolor http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d66ed9bd874cc47c jak u mnie, jedynie możemy się zbliżyć wizualnie do czarnulki djmostk'a poprzez naoliwienie dobrymi kosmetykami :D

A co do furmanki nie ma co dużo pisać bo jest polift, a żeby wszystko miało ręce i nogi to można zapodać jakieś ładne 18tki (ewentualnie 19tki :naughty:) troszkę obniżyć, końcówki wydechu ładne założyć, ledy poliftowe (looknij u mnie) i szyby przyciemnić wtedy będzie pełny :kox: z zewnątrz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna moja w metaliku już się tak nie prezentuje :confused4:

Ty masz podobny kolor http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d66ed9bd874cc47c jak u mnie, jedynie możemy się zbliżyć wizualnie do czarnulki djmostk'a poprzez naoliwienie dobrymi kosmetykami :D

Na tym zdjęciu jest brudny po wyjeździe z myjni aż tak źle nie wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym 1,6 jest taka osłona silnika? :mysli:

Ładny czarnuch :good:

Czemu w przebieg nie wierzysz? Jak od pierwszego właściciela Niemca to pewnie jest książka, faktury itd.

Zresztą przebieg po vinie można sprawdzić.

W poliftach jest

Nie pamietasz jak taka nabyłem :decayed:

Osłona silnika :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 13:27_________________________________________________

Ładna moja w metaliku już się tak nie prezentuje :confused4:

Ty masz podobny kolor http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d66ed9bd874cc47c jak u mnie, jedynie możemy się zbliżyć wizualnie do czarnulki djmostk'a poprzez naoliwienie dobrymi kosmetykami :D

Na tym zdjęciu jest brudny po wyjeździe z myjni aż tak źle nie wygląda :naughty:

Następny s-line w b5 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modów to chciałem lekko zawirusowac silniczek (tzn to zależy jeszcze jak będzie mi się w trasie sprawować, niedługo to sprawdze). Swiatełka z przodu na razie mi sie bardzo podobają, ale bardziej podobają mi się te takie w stylu najnowszych audi, czyli z taką falistą linią wypełnioną LEDami. Troszeczke usztywnic zawieszenie też może. No i oczywiście coś z caraudio. Na sam początek wetkne tam mojego nowego pioneerka, zamiast chorusa, w którym standardowowo nie działa potencjometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modów to chciałem lekko zawirusowac silniczek (tzn to zależy jeszcze jak będzie mi się w trasie sprawować, niedługo to sprawdze). Swiatełka z przodu na razie mi sie bardzo podobają, ale bardziej podobają mi się te takie w stylu najnowszych audi, czyli z taką falistą linią wypełnioną LEDami. Troszeczke usztywnic zawieszenie też może. No i oczywiście coś z caraudio. Na sam początek wetkne tam mojego nowego pioneerka, zamiast chorusa, w którym standardowowo nie działa potencjometr.

Powiedz jakie auta, tzn chodzi mi o stan samochodow i ogolna reputacje ma ten sprzedawca od ktorego kupiles? Ma kilka A6 C5, na zdjeciach lalki, ceny wysokie. Szukam C5 i zastanawiam sie czy nie przeplacic bo moze warto.

Co do modow... zadnych swiatel na przod z LEDami tylko HID 5000K, ladne alu i bedzie bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taki kolor to mam konkretny plan już do roku.. :gwizdanie:

jest za***isty poprostu :wink4:

chyba passata mieliśmy w tym albo podobnym kolorze, fajnie wygląda umyty ale utrzymać ten kolor czysty prawie niemożliwe :decayed:

jak chcesz zawirusować 1.6? da się? jeśli tak to ile ci przybędzie - 10-15KM?[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 19:41_________________________________________________a co do postojówek, to są ok, bo do tego jak ulał przypasuje świecący migacz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj "Deylajtów" chłopaki powiedzcie mu dlaczego bo ja uciekam na spota A6 Klubu i nie mam czasu się rozpisywać :decayed:

I go nie "czipuj" :decayed: bo nic to nie da i kasa pójdzie w błoto, to nie jest silnik na turbinie tylko wolnossak :kox: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie auta, tzn chodzi mi o stan samochodow i ogolna reputacje ma ten sprzedawca od ktorego kupiles? Ma kilka A6 C5, na zdjeciach lalki, ceny wysokie. Szukam C5 i zastanawiam sie czy nie przeplacic bo moze warto.

Powiem tak. Sprzedawca bardzo rzetelny. Długo szuka w Niemczech odpowiedniej oferty - jak sam określił woli przyjechac z pustymi rękami niż wrócić ze ścierwem. Selekcjonuje bardzo dokładnie, dokładnie też sprawdza historie auta i stan. Jak najbardziej opłaca się dołożyć ten 0,5-1tys w przypadku A4 i 1-2tys w przypadku A6 różnicy co do wartości rynkowej (bo to są żadne pieniądze a stan jest naprawde bardzo, bardzo dobry). Osobiście mam Seata Toledo II 2001 od nowości kupionego w salonie, ma 70tys przebiegu i wnetrze jest duzo bardziej zuzyte niz w mojej audi 1999 kupionego od tego gościa z 156 tys przebiegu. Naprawde polecam, ceny są warte tego. Ma zdrowe podejście do klienta, nie boi sie stacji diagnostycznych i jazd próbnych. Aha, jeśli nie ma w ofercie interesującego Cie modelu - nie ma problemu - zadzwoń a przy następnej wizycie w niemczech poszuka auta odpowiadającego twojej specyfikacji :) On to i tak sprzeda, więc nie musisz uiszczać żadnej przedpłaty itp. Szczerze polecam. Zobaczymy jeszcze jak ta moja się będzie spisywać, oceniam na razie tylko stan wnętrza i zawieszenia - genialny.

Btw. Stoi na giełdzie na lodowej/przybyszewskiego w łodzi w każdą niedziele ze swoimi samochodami. Widziałem A6 1.8 u niego na zywo - bardzo zadbana.

Aha i pytanie do Was chłopaki, ile taka 1.6 8v mi łyknie w miescie jeśli będę zmieniać biegi przy 2,5-3tys?

No i czy jak włącze ogrzewanie tylnej szyby to też lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja a4 łyka tak 9 litrów po mieście przy spokojnej jeżdzie...

co do lusterek to jak masz podgrzewane to powinny się załączyć wraz z tylną szybą...

Kolorek jest piękny taki jak u mnie :good: ale fakt ciężko utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...