Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graty udanego i bardzo przydatnego moda, dużo z tym zabawy było?

Opublikowano
  • Autor
dużo z tym zabawy było?

Najwiecej bylo kabli - z milion metrów chyba :grin:

W każdym nadkolu jest nadajnik/odbiornik do ktorego trzeba doprowadzic kabel. Do tego dochodzi antena pod podloga do ktorej tez oczywiscie idzie kabel.

Wszystkie spotykaja sie w module pod kierownicą. Reszta to juz pikus, bo to sama informatyka i kodowanie.

Ja dałem d... bo dawno temu kupiłem graty, ale nie zauważyłem że kupiony moduł miał poprawny nr części ale w wersji softu od A8.

Dwa dni szukałem przyczyny nieidentyfikowania czujnikow przez system. Błedu nie było żadnego, ale mimo to system nie pokazywał wartości a VCDS nie widział czujników. Wymieniłem czujniki i d*pa była nadal. Poddałem się i pojechałem do zaprzyjaźnionego ASO - po 3godz panowie rozłożyli ręce i poprosili żebym przyjechał na dłużej po niedzieli :facepalm:

Wróciłem do domu, odpaliłem kompa i tępo gapiąc się na kodowanie, kątem oka zauważyłem trzy cyferki któe wywołały uśmiech na mej twarzy.

Była to wersja softu sterownika 4E0 czyli od A8 a powinna być 4F0 :grin: Na drugi dzień miałem już poprawny moduł i po szybkiej wymianie TPMS ożył :banan:

Opublikowano

No to jest trochę je....a z tym. Ja u siebie to mam i uważam że bardzo przydatny bajer i myślałem żeby to dołożyć do A6-tki która w firmie lata bo tam nawet nikomu się ciśnienia w oponach nie chce sprawdzić co jakiś czas, tylko jak wsiądzie tak jedzie no chyba że już kapeć jest to się zatrzyma:facepalm:

Opublikowano
...Ja u siebie to mam...

pokazuje Ci wartości ciśnienia i temperatury,w B5?

Opublikowano
  • Autor

hmm... :eusathink:

Opublikowano
...Ja u siebie to mam...

pokazuje Ci wartości ciśnienia i temperatury,w B5?

:grin: Nie no w A6 to mam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dziś coś takiego w ASO było, fajne:

imag0060r.jpg

Opublikowano

V12? :slina:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

A ja już na zimowych 18tkach :-/

Opublikowano

Ceramika :slina:

Opublikowano

Ale umyć opony i nałożyć jakiś dressing by można :decayed:

Opublikowano
  • Autor
V12? :slina:

To S-line nie V12.

Opublikowano

s-line ma w pakiecie ceramike?

Opublikowano
  • Autor
s-line ma w pakiecie ceramike?

Q7 ma ceramikę w opcji za 40k i silnik czy pakiet nie ma tu nic do rzeczy.

V12 ma ja w serii. Na focie widać brak poszerzen na blotniku i listwe dokladana do fabrycznie zamawianych 21 oraz S-linowy zderzak przedni po lifcie ;)

Opublikowano
V12? :slina:

To S-line nie V12.

dokładnie - 4.2TDI s-line - ktoś go doposażył bo zwyczajnie nie wyglądał :naughty:

Opublikowano

40 koła masakra :grin:

Opublikowano
  • Autor
40 koła masakra :grin:

To raptem 10% wartości auta ;)

Opublikowano
To raptem 10% wartości auta ;)

Zgadza się ale z innego punktu widzenia to za takie tarcze można kupić 4 x B5ki lub w miarę ok B7 :grin:

Oczywiście ceramika przy samochodach typu lambo, merol sls/slr kosztuje tyle ale w euro :decayed:

Opublikowano
To raptem 10% wartości auta ;)

Oczywiście ceramika przy samochodach typu lambo, merol sls/slr kosztuje tyle ale w euro :decayed:

Oczywiście przesadziłeś.Że 40 tys euro ceramika w tych modelach?

Opublikowano

Kiedyś oglądałem Moto On z Kornackim jak testował SLR'a i padła taka kwota jeśli dobrze pamiętam, choć mogę się mylić.

Mercedes SLR

Jednak tyle co w Q7 :)

Mercedes SLR

Mercedes-Benz SLR McLaren

Choć przy kwocie 455tys euro też by wychodziło raptem 10% wartości hehe

Sorry za OT :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.