Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Rosemeyer ASYSTENT PASA w trakcie rezania :naughty: Powiedz czy czasem nie wiesz ile kosztuje kalibracja tegoz systemu :mysli: kumpel cos wspominal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcia nie mam, ale dam Ci znać jutro, bo akurat jutro bede w Auto - Unii, tzn u "Nowego Dealera Idczak-Krotoski-Cichy" bo tak teraz chcą żeby ich nazywać :wink4:

Ale jak złożysz to i tak będize działać - kolega po założeniu w Q5 jeździ i wszystko działa na pierwszy rzut oka poprawnie.

Robiliśmy "testy" - jeździłem za nim z każdej strony i wszystko migało itp zgodnie ze sztuką.

Dla świętego spokoju i tak będzie kalibrował, ale dopiero jak ja się ogarnę - umówimy sie wtedy na ten sam dzień i ściagniemy to ustrojstwo do kalibrowania do W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest cisza ale za tam zawsze cos znajde.Avant ma to do siebie ze ma bardzo malo sztywna bude w przeciwienstwie do sedana i coupe.

musze tez obczaic tylnie oparcie, moze odkrece, przesmaruje i zloze... bo ewdentnie sie telepie jedno o drugie

nic nie da :) ja kawalek ciemnej szmaty grubo złożonej i wsadzonej miedzy oba fotele znalazłem jako najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie :decayed::wink4:[youtube=425,350]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie da :) ja kawalek ciemnej szmaty grubo złożonej i wsadzonej miedzy oba fotele znalazłem jako najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie :decayed::wink4:

w B7 ? bede tak musial wlasnie zrobic... bo strasznie mnie to wkur*wia.

niestety mam to samo co Ty - slysze w aucie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w B7 , sztrasznie mnie to wk.... i znalazlem takie rozwiazanie.Dzialalo bezblednie , no i szmata zawsze byla pod reka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w B7 , sztrasznie mnie to wk.... i znalazlem takie rozwiazanie.Dzialalo bezblednie , no i szmata zawsze byla pod reka :decayed:

u mnie na szczescie jedyne co sie "odzywa" to dach - jakos tak go dziwnie zrobili, ze szklo obciera o uszczelki i zaczyna sie stukanie.

pomaga przesmarowanie i jest spokoj na kilka m-cy a w samochodzie robi sie blogo cicho. jak fotelik wepne to tylko troche stuka na isofixie, no ale to juz nie do przejscia :(

A przy okazji szmaty to:

Rozmawiaja dwie kolezanki:

- dlaczego Twoj maz mowi do Ciebie "Flanelciu"? - pyta jedna

- to zdrobnienie - odpowiada druga

- jakie zdrobnienie?

- od Ty SZMATO!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szczescie jedyne co sie "odzywa" to dach - jakos tak go dziwnie zrobili, ze szklo obciera o uszczelki i zaczyna sie stukanie.

pomaga przesmarowanie i jest spokoj na kilka m-cy a w samochodzie robi sie blogo cicho. jak fotelik wepne to tylko troche stuka na isofixie, no ale to juz nie do przejscia

w lecie też Ci skrzypi? u mojego ojca tylko zimą i to tylko na nierównościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lecie też Ci skrzypi? u mojego ojca tylko zimą i to tylko na nierównościach...

już nie - posmarowane i jest cichutko.

zauwazylem, ze skrzypi jak jest sucho. Np. po myjni lub deszczu robilo sie ciszej lub cicho.

u mnie tez tylk ona nierownosciach to slychac. na "gladkim" jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tylk ona nierownosciach to slychac. na "gladkim" jest ok

skoro tylko na gładkim jest cicho, to w takim razie w Polsce skrzypi non stop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga to warto brac do auta taka panorame? Pomijam skrzypienie, ale jak z użytecznością tego?

Mam u siebie w A4 normalny otwierany dach i jak nie otwieram lub uchylam (co robie max 10 razy na rok) to jest non stop zasloniete. Nie grzeje przez to slonce w lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym Q7 przy ciepłych dniach jest non stop otwarty, a roletka zawsze odsłonięta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworze na ościerz i mnie slonce zaczyna smarzyc, to zamykam od razu :decayed:

Moze to dlatego, ze jezdze glownie po wawie i czesto sie stoi w korku, wiec brak ruchu powietrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym Q7 przy ciepłych dniach jest non stop otwarty, a roletka zawsze odsłonięta :decayed:

ja robie dokładnie tak samo :wink4:

jak nie musze używać klimy to za cholere nikt mnie do tego nie zmusi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak za bardzo świeci słońce to czapeczka na głowę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak za bardzo świeci słońce to czapeczka na głowę :kox:

Kurde nie wpadlem na to :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym Q7 przy ciepłych dniach jest non stop otwarty, a roletka zawsze odsłonięta :decayed:

u mnie jest tak samo i tak samo było w A4. Przy zmianie samochodu, dach (panorama) była u mnie priorytetem i dlatego np skreśliłem z listy Allroada.

Do tego "Młoda" (moja córka) bardzo lubi patrzeć na chmury, światła w tunelu itp.

KmK - z tym caly czas to był nie przesadzał. Zależy gdzie kto mieszka. W W-wie, wbrew obiegowej opinii są bardzo dobre drogi.

Na przestrzeni ostatnich 10lat sporo się poprawiło i wg mnie W-wa jako miasto ma jedne z lepszych, jak nie najlepsze drogi, bo skoro wszyscy "inni" tak narzekaja, to zakładam że maja powody i u nich jest dramat.

Ja drogi w W-wie bardzo sobie chwalę i jeżdzę po nich bezstresowo na 21.

[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 15:22_________________________________________________

jak otworze na ościerz i mnie slonce zaczyna smarzyc, to zamykam od razu :decayed:

Moze to dlatego, ze jezdze glownie po wawie i czesto sie stoi w korku, wiec brak ruchu powietrza...

ja własnie wtedy sie opalam :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie wtedy sie opalam

Ja sie nie opalam :disgust::decayed:

Przy zmianie samochodu, dach (panorama) była u mnie priorytetem i dlatego np skreśliłem z listy Allroada.

Skreśliłeś allroada tylko przez to?

Czytałem różne opinie o tym A6 C6 allroad i ogolnie wychodzi ze taniej wyjdzie kupic zwykle A6 C6 z pneumatyka niz doplacac za allroada.

Niestety A6 C6 mi sie srednio podoba, szczegolnie nie w s-line to taka parowka.

A6 C7 to co innego, szczegolnie z 3.0TFSI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie wtedy sie opalam

Ja sie nie opalam :disgust::decayed:

Przy zmianie samochodu, dach (panorama) była u mnie priorytetem i dlatego np skreśliłem z listy Allroada.

Skreśliłeś allroada tylko przez to?

Przez dach i silnik - 3.0tdi szału tam nie robi :disgust:

szukałem też 3.0tfsi i nawet 4.2 ale w każdym czegoś brakowało itp.

ostatecznie zdecydowałem się na Q7 4.2, które jeździ trochę lepiej niz 3.0tdi no i ma dach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daszek szklany fajna sprawa , niestety w A4 sa tam z nim jakies problemy , w sumie w kazdym aucie w ktorym mialem dach lub z ktorym mialem do czynienia zawsze z tym dachem byly jakies jaja , zwlaszcza jak sie go czesto uzywa.Dlatego tez zrezygnowalem tym bardziej ze za panorame do Avanta to auto sobie bardz slono liczy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpkuac poza poskrzypywaniem nie mam i nie mialem żadnych problemów z dachem. W B7 też było wszystko ok mimo że otwieralem go nawet częściej niż teraz-boję się żeby mi młodej nie przewialo itp . Kiedyś moja mama miała Megane z dachem i tam też nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...