Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Audi A8 4.2 TDI co mi powiecie


Rafal_69

Rekomendowane odpowiedzi

forum a8 i bmw 7 sa stosunkowo ubogie ze wzgledu na mala ilosc uzytkownikow.....

:)

4.2tdi jest udanym silnikiem chociaz niekoniecznie ekonomicznym w eksploatacji ....

pozatym do a8 wg mnie bardziej pasuje 4.2 benzyna ktora tak naprawde niewiele wiecej pali a kultura pracy v8 benzyny mimo wszystko bije v8 tdi na glowe.

osiagi podobne ... chyba ze tdi chip`niesz to wtedy tdi`k lepiej bedzie szedl... ale chyba nie o to w tym aucie chodzi zeby sie scigac.... a do sprawnego wyprzedzania spokojnie starczy seryjny silnik ( czy to 4.2 benzyna czy diesel )

fotele podstawowe w a8 sa lipne i wygladaja jak wyjete z a8 d2 lub jakiejs audi 100.

warto szukac a8 natomiast z fotelami komfortowymi ( maja boczne podparcie siedziska krotsze niz sportowe ... i jest przerwa miedzy oparciem a tym gdzie zacyzna sie boczne podparcie siedziska ( nie wiem jak to wytlumaczyc ) ) lub sportowymi ( wystepowaly w polskora alcantara i mialy boczne podparcie siedziska az do samego oparcia ) oraz z 4-strefowym klimatronikiem i systemem keyless-go. ( sa tez wersje z odpalaniem z linii papialrnych .... ale malo kto z tego korzysta ).

z ciekwostek jeszcze moge napisac ze wentylacja i podgrzewanie tylkow znajduje sie na panelu klimatronika natomiast funkcja masazu jest wlaczana przyciskiem ktory znajduje sie z boku fotela kierowcy i pasazera ( od strony drzwi ). [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 22:59_________________________________________________jeszcze pare faktow

pierwszy LIFT byl w 2005r ( zrobiono single frame, zmieniono kierownice )

w 2006R zaczeto montowac silnik 4.2 FSI 350KM ( mniej polecany niz poprzedni 4.2 BFM 334KM )

drugi LIFT byl w 2007r ( zmienili zderzaki przod i tyl oraz z tylu doszly lampy ledowe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przekonujesz mnie do benzyny :) musze to przemyslec bo z poczatku uparłem sie na tego TDI ale wsumie :mysli::wink4: a co do foteli to wiem o co Ci chodzi i własnie te podstawowe fotele nie wchodza w gre bo nawet wizualnie kiepsko wygladaja i nie pasuja juz do D3

chipopwac tez raczej nie zamierzam bo tak jak powiedziałeś nie o to chodzi i tyle mocy mi napewno w zupełnosci wystarczy :)

A auta powoli zaczynam szukac w belgi i w niemczech (bo tam mam rodzinke) i mam nadzieje ze uda sie cos znalesc sensownego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie tamaty kupno A8 D3 za ponad 60,000-70,000 a szukanie oszczędnego silnika :decayed: co do kościoła w niedziele ? nie rozumiem takiego podejścia. Jak mnie stać na taki samochód to nie szukam oszczędności w paliwie Rafal_69 :hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 15:17_________________________________________________A druga strona utrzymanie takiego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie tamaty kupno A8 D3 za ponad 60,000-70,000 a szukanie oszczędnego silnika :decayed: co do kościoła w niedziele ? nie rozumiem takiego podejścia. Jak mnie stać na taki samochód to nie szukam oszczędności w paliwie Rafal_69 :hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 15:17_________________________________________________A druga strona utrzymanie takiego samochodu.

Dokładnie Młody coś kosztem czegoś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...