Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wklejam tu logi mojego kaktusika. Auto niby jedzie nie kopci czasem ma takie przerwy przy przyspieszaniu, i tak mi się wydaje, żę jakby za dużo palił

statyczne:

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 014)

Log (3 - 018)

Log (4 - 007)

Log (5 - 003)

Log (6 - 013)

Log (7 - 004)

Log (8 - 023)

BS

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

dynamiczne

Log (0 - 000)

Log (1 - 001,001)

Log (2 - 004,004)

Log (3 - 010)

Log (4 - 011,011,011,011,011,011)

Log (5 - 003,003)

Log (6 - 008)

dziękuję za ocenę

Co do logów Taty poprawie je jak tylko będę miał auto do dyspozycji

Opublikowano

Zrób dynamiczne grupę 011

Opublikowano

Witaj

Generalnie nie jest żle :wink4:

Pompeczki troszke kuleją , ale akceptowalne... zalej czegoś do czyszczenia układu paliwowego

co zalać znajdziesz na forum :wink4:

co do reszty

przepływka ok

kąt synchro troszkę ucieka na wyższych obr.

przycinają się kierowniczki w turbince... pojeżdzij dynamiczniej powinno się rozjeżdzić...ostatnia

próba dynamiczna 011 wygląda prawie dobrze

termostat ok

egr oraz kolektor ssący można przeczyścić profilaktycznie

Zrób dynamiczne grupę 011

przecież jest :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź

Też tak mi się wydaję że troszkę są za wysokie korekcje zwłaszcza na pierwszym cylindrze. Czy można ewentualnie zdjąć pokrywę i posprawdzać elektrykę?

Egr jest wyczyszczony ale zauważyłem że zaczyna lać.

Synchronizacja jest ustawiona i jak widać w próbie statycznej jest ok cały czas 0,0. Rozrząd jest wymieniony jakieś 1500 Km temu. Czy ma to wpływ na pompki bo wydaje mi się, że przed wymianą te korekcje były lepsze, czy ewentualnie mechanik mógł coś źle poskładać??

Opublikowano

Pompeczki troszke kuleją , ale akceptowalne... zalej czegoś do czyszczenia układu paliwowego

Co Ty Pawełek... pompki oraz caly uklad wtryskowy - spoko. :)

Opublikowano
  • Autor

Uffff no to mnie uspokoiłeś. Czyli na dzień dobry zainteresować się egr-em. Zapomniałem dodać, że przy próbie BS egr-a autko na początku logowania strasznie zaczęło telepać i puściło niezłego bąka po czym wszystko wróciło do normy . Nadmienię, że kat jest wywalony jeśli ma to jakieś znaczenie

Opublikowano

jedyne co jest niepokojące w tych logach to procent wysterowania N75 widoczny w pierwszym i drugim logu dynamicznym grupy 011 mimo wysokiego przeładowania, oczywiście za takie klocki odpowiada sterownik silnika.

EDIT :

teraz dopiero widzę, że nie zwróciłem uwagi na numer sterownika silnika z tych pierwszych logów :wallbash:

zatem proszę nie brać tego postu pod uwagę.

Opublikowano
  • Autor

Czyli problem leży po stronie n75, czy sterownika silnika. Autko np na autostradzie przy próbie nagłego przyspieszenia ma taką dosłownie 0,5 sekundową zawieszkę i potem przyspiesza. Nie wiem czy to wynika z hmmm "osobliwej pracy" pompek czy coś jest nie tak [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:44_________________________________________________Teraz patrzę jescze raz na te logi i nie wiem jakim cudem wlazły tam logi z 2.5 tdi mojego ojca, które analizujemy w innym wątku. Z tego co widzę to wychodzi nawet małe niedoładowanie. grupa 11 logi dynamiczne ostatnia tabelka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.