Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?


pajakleon97

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jeszcze nie sa, na przegladzie mam niedlugo to powinno wyjsc :chytry: no tez o nich slyszalem ze za ta cene nie sa zle wiec moze sie skusze :gwizdanie:

bierz, bo tańszych nowych bądź w podbnej cenie nei znajdziesz pod sportowe spręzyny, no chyba że w uzywkach, ale to też kotek z worka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej monroe lub kayaby do zawieszenia sportowego o skroconym skoku?

lepiej ale taki komplet to nie 500zł :gwizdanie: tylko dwa razy tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnych mts-ów czy ta-technix itp....kupiłem takie i jazda na tym to masakra.Jak się jeździ powoli to ok,a jak się przyciśnie i są nierówności to auto zamiast sie trzymać drogi to skacze na niej jak piłka,a w dodatku dwa razy reklamowałem je bo piszczały niemiłosiernie tłoczki w nich przy nierównościach...wywaliłem to i kupiłem h&r razem ze sprężynami i to jest dopiero zawieszenie...trzyma się drogi super,nic nie piszczy nie trzeszczy,także albo coś porządnego albo zostawić wogóle seryjne zawieszenie a nie bawić się w gówno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnych mts-ów czy ta-technix itp....kupiłem takie i jazda na tym to masakra.Jak się jeździ powoli to ok,a jak się przyciśnie i są nierówności to auto zamiast sie trzymać drogi to skacze na niej jak piłka,a w dodatku dwa razy reklamowałem je bo piszczały niemiłosiernie tłoczki w nich przy nierównościach...wywaliłem to i kupiłem h&r razem ze sprężynami i to jest dopiero zawieszenie...trzyma się drogi super,nic nie piszczy nie trzeszczy,także albo coś porządnego albo zostawić wogóle seryjne zawieszenie a nie bawić się w gówno...

Co Ty pieprzysz za przeproszeniem :polew:

Ja mam zawieszenie -40/60 i nic mi auto nie skacze. Prowadzi się jak po szynach.

Może napisz co dokładnie miałeś a nie rzucasz jakieś farmazony bez potwierdzenia bo z tego co pamiętam to miałeś GWINT TA TECHNIX a tutaj temat jest o amortyzatorach.

Tyle osób na forum ma i nie narzeka :gwizdanie:

_________________________________________________

Btw, pamiętam Twoje auto i to jak szybko kasowałeś jego wątek po fali nieprzychylnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: A może Bilstein B6? Niby nie pod glebę, ale Jakieś -30/-30 chyba ich nie skatuje zbyt szybko..

Na pro kicie wybierają pysznie..

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorki ----> http://www.amortyzatory.net/ Z 10% ceny zawsze targujcie :naughty:

czyli sprezyn nie wymieniac na razie tylko amorki same? i kiedy to zrobic?

No ale springi już masz? Jeśli nie to Eibach ProKit można zamówić, gdzieś za 600zł myślę, albo serię sport, gdzieś mam takie springi ori ale do avanta chyba...

Wiesz, do Bilstein B6 lepiej za nisko nie robić. Lekka glebunia tak jak pisałem -30/-30

Jak chcesz parter robić to B8 i wyższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...