Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie rozmiary felgi i opon - koła zimowe.


dn501

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie. Czy te śruby od 17" alu będą ok do stalówek?

Jak masz orginalne alu audi to będą pasować. Muszą być kuliste :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również zwracam się z prośbą o pomoc w doborze felg do A4 B6.

Ponieważ autko stoi u rodziców na podwórku (robię jeszcze opłaty) to tato na szybkiego podał mi takie dane:

średnica tarczy hamulcowej 295 mm - czy pod taką średnicę podejdą felgi 16" ? Autko stoi na ori alu 15".

Felgi na jakich stoi auto mają oznaczenie 7J/15, H2, ET39. Póki bieżnik opon letnich jest dobry nie chcę pozbywać się ori alu 15" bo i kasy szkoda. Ale w przyszłości są w planach 16".

Na zimę chcę kupić komplet felg stalowych. Jakie felgi mam kupić (15/16 cali, jakie ET, jaka szerokość felgi 6/6.5/7J) ? Jaki profil opon ?

Z góry dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również zwracam się z prośbą o pomoc w doborze felg do A4 B6.

Ponieważ autko stoi u rodziców na podwórku (robię jeszcze opłaty) to tato na szybkiego podał mi takie dane:

średnica tarczy hamulcowej 295 mm - czy pod taką średnicę podejdą felgi 16" ? Autko stoi na ori alu 15".

Felgi na jakich stoi auto mają oznaczenie 7J/15, H2, ET39. Póki bieżnik opon letnich jest dobry nie chcę pozbywać się ori alu 15" bo i kasy szkoda. Ale w przyszłości są w planach 16".

Na zimę chcę kupić komplet felg stalowych. Jakie felgi mam kupić (15/16 cali, jakie ET, jaka szerokość felgi 6/6.5/7J) ? Jaki profil opon ?

Z góry dziękuję za pomoc :hi:

jak byś przeczytał wątek od początku to byś wiedział :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem :) i nic z niego nie wynika poza tym, że do A4 B6 lepiej dać 16" tylko ze względów estetycznych ;)

A moje pytanie główne to: czy felga 15" 6J będzie dobra (bezpieczeństwo, komfort - jazdy) ? :) Jutro jadę po komplecik stalówek 15" 6J ET45 za 250zł. Wóz albo przewóz. Albo wejdą albo nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...