Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wyciek jakiegoś płynu, sprzegło?


denat27

Rekomendowane odpowiedzi

witam. niedlugo posiadam audika wiec prosze o wyrozumialosc :) od pewnego czasu zauwazylem male wycieki w garazu na podlodze kiedy rano wyjezdzam do pracy no i sie okazalo ze prawdopodobnie ucieka mi gdzies plyn hamulcowy (zamieszczam zdjecie zeby bylo wiadomo gdzie cieknie i czy wogole to bedzie ten plyn), druga sprawa jest pedal sprzegla, jak stoje np na swiatlach i dluzej trzymam pedal wcisniety to mi zostaje nisko w podlodze ale normalnie umiem ruszyc no i potem musze noga go sobie podciagnac. no i pytanie czy wlasnie sprzeglo jest powiazane z hamulcem no i z tym wyciekiem czy to moze byc cos innego ???? prosze o porade i z gory dziekuje i pozdrawiam

k21Li.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosta sprawa - latarka w łapkę,zona za ster i niech pompuje sprzęgłem. a ty weryfikuj ska jest wyciek...

jeden napisze wysprzeglik, drugi- przewód sztywny przerdzewiał , a kolejny - elastyczny przewód... a tak , pokukasz i będziesz wiedział skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną akcję. Ubywał mi płyn hamulcowy ze zbiorniczka i ze 3 razy zdarzyło mi się, że padł wpadł całkiem w podłogę. Początkowo też był brany pod uwagę wysprzęglik, ale okazało się, że poszła jakaś aluminiowa przejściówka/redukcja przy wysprzęgliku. Po wymianie wszytko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...