Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam :hi: tutaj wszystko piszemy co dotyczy grupy Jelenia i okolice. Jak mas jakies pytanie wal smialo:) I zapraszamy 18.02.2011 o 19 pod MATEX :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grubasek21 to ja dalem Tobie ulotke :hi: tutaj jest nasza strona :cool1:

nasz watek Jeleniogorski i tu walimy o wszystkim co Nas dotyczy Jeleniej i naszych maszyn czy z nimi problemow... :good:

Dominik hmm ja tam respektuje zmiany inne niz fabryczne byle by ze smakiem i gustem ... chociaz przyznam ze lubie markowe OOOO i to co proponuja....[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:42_________________________________________________Panowie zabawiki moze juz beda we wtorek :naughty: :> :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak naleze tak ze do innego forum z jeleniej g. i wraz z kolega mam dla was oferte specjalna :wink4: :wink4:

JAKO FIRMA CLEAN DETAIL CHCIALEM WRAZ Z KOLEGA ZAPROPONOWAC WIELKIE WIOSENNE PRANIE WASZYCH AUT :cheers: :cheers:

Cena przy 5 chetnych osobach bedzie wynosila 90 zl od samochodu

Cena przy 10 chetnych osobach zas juz mniej 70 zl od samochodu

W cene usługi wliczamy:

odkurzanie ,pranie foteli, podlogi, bagaznika,oraz boczkow drzwi + gratis od nas czyszczenie plastików oraz bezsmugowe mycie szyb z obydwu stron :)

jak ktos ma skore to cena taka sama :naughty: :naughty:

CHETNYCH PROSZE WPISYWAC SIE NA LISTE ... termin ustalimy taki zeby kazdemu pasowal :cheers: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 zeta przy 10 maszynach moze by sie i tylu znalazlo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy za tydzien. Mam nadzieje ze kolega grubasek21 przybedzie zeby opowiedziec wiecej szczegółów?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spotkanko we wtorek o 19 dawno nie zagladałem i juz takie zmiany :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanko we wtorek tylko po to zeby ulotki porozwozic. A poza tym normalny spocik jak zawsze w piatek o 19 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zeby nie mieszac akcja ulotkowa we wtorek kto chetny... :hi:

Natomiast SPOT JEST W PIATEK GODZINA 19 OBECNOSC OBOWIAZKOWA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo się :confused4: ukręciłem nypel przy turbine i teraz mam problem ze znalezieniem :angry: byłem w skodzie w Wałbrzychu i mi zaśpiewali 107 za ta śrube :kwasny: wiecie chłopaki może gdzie w Jg jest jakieś 1.9 tdi na szrocie?? jak ktoś coś takie znajdzie to prosze o info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Grubasek21 ma racje gosc z kromnowa ma duzo czesci w dobrych cenach... sam u niego bylem :naughty:

Co tam Pany spicie? Jutro akcja ulotkowa o 18 czekamy max 15 minut potem podzial na rejony i jazda...

W piatek mam nadzieje ze 15 maszyn bedzie :kox:

Co do naszych zabawek to nie mam info czy paka wyszla :/ jak bedzie jutro to zabiore oczywiscie dla tych co jutro z ulotkami walczyc beda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzudziu do mnie pisal ze moze sie spoznic. Ze bedzie max 18:20:43 wiec te kilka minut mozemy pozniej wystartowac:) A za ulotki juz sie biore :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...