Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj lipa... ja juz po piwkach wiec nie na chodzie a Burus pewnie tez dogorywa ;P ale jutro moze daj jakis namiar na siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam nie wiem co mi sie z tą klawiaturą stało, mam ustawiony polski programisty na kompie więc powinno być ok. A kolego z tym 2.4 V6, chętnie podjechałbym i zobaczył jak Ci to chodzi, albo przyjedź na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

ufff w końcu . autko będzie u mnie w czwartek. udało się wyrwać niezła sztukę z 2002 roku. Jak już będzie u mnie podeśle zdjęcia.

w końcu ten maraton szukania się skończył/ Jak szybko załatwię sprawy opłat na najbliższy spocik zjawie się już nowym wozidełkiem.

pozdro :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 19:05_________________________________________________a czy możecie określić mi co to za felgi są do audi a4 17" opisane wygladowo jako łopaty? na takich felgach ta a4 stoi . koleś tłumaczył e to są jakieś audicowe felgi ale ni cholery nie umiem sobie wyobrazić co to za wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan napisz coś więcej o tym autku! I to w tej chwili :tongue4: Felgi łopatowe... to Ci rebus dał koleś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogu i wszystkim swietym (nie obrazajac wierzacych) moje wielogodzinne modly zostale wysluchane :notworthy::polew: Dykan kupil swoje wymarzone auto :good:

Tylko jak Tys je kupil ze nie wiesz jakie felgi masz-lopaty :mysli:

Nie widziales na zywo jak stoi na feldze? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Coz mogę powiedzieć . kolorek auta nietypowy bo bordowy metalik ( taki ciemny buraczek ). Rok produkcji 2002 . Na liczniku 200 500 tys. ksiązka serwisowa. nawigacja wbudowana. klimatronik , szyberdach. przód elektryka.

dziś byłem go odbierać i odrazu zaliczyłem przegląd. po świętach reszta papierków. okazało sie ze felg nie ma letnich tylko jest na orginalnych 15' zimówkach. dlatego czeka mnie teraz zakup letnich 17' + oponki. Arre moze bys miał jakąś propozycje?

Zdejcia zamieszcze pozniej bo mam w komórce a na kompa nie mogę zgrac bez kabelka. autko zostało jeszcze u goscia zeby wyprał i odswezył wszystko co sie da w autku . generalnie bałem się tego koloru ale jest rewelacyjny .

nie ma rys jakis tam widocznych naprawde stan jest rewelacyjny. środek jest taki szarawy ( popiel)

pozdrawiam i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane Fotki.

Raczej poluje na 17" - czy mzoecie doradzic jakie 17 najlepiej by podpasowały? generalnie ysle ze do tego koloru to felgi musiały by byc np pomalowane w kolora jakis mat badz czern + zaciski omalowane w odpowiedni kolor i chyba by było gitara??

fotki:

image.jpg

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 20:52_________________________________________________

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh kolejny Turboklekot :kox: no ale kazdy ma swoje upodobania... gratuluje zakupu Dykan... na spocie wyjdzie cos za rewelacyjny stan zakupil jak sie eksperty dopiora do ogledzin :naughty:

CO do fel to nowe polecam... w rozstawie 5x112 dostac proste 17 w dobrej cenie to trzeba sie w czepku urodzic... a z oponek hmm 225x45x17 tez popularny rozmiar ale cos by sie znalazlo :cool1:

Napewno nie polecam matu do tego koloru ani czerni przynajmniej taka moja opinia... kolor auta dosc ciemny wiec jasna fela - srebrna, chromowana, bial... ewentualnie modne ciemne odcienie szarosci z polerowanymi wstawkami i czarnymi srodkami....

Ale jak juz wiele razy mowilem gusta rozne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conajmniej 400 zl jesli chodzi o uzywke na jeden sezon... czym lepsze tym wiecej... dobry komplet okolo 700-800 zl... ewentualnie nowe chinole lub porzadne noweczki to juz... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez ten komplet na 3 zdjęciu najbardziej leży.

Arre jak z oponkami ? jakiś ziom chce mi opchnąć oponki GOODYEAR EAGLE F1 ( stan bardzo dobry ) rok opony 2009 dwie praktycznie jak nowe 7mm, dwie trochę słabsze około 5mm rozmiar 225/45Z R 17, tydzień 27 rok 2009

Zapytałem o cenę i powiedział żebym sam zaproponował hehe( nie wiem ile mogę za nie chcieć?). Mam brać czy czekać na ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he dogasso avusy to avusy ( ostatnie) a tzrecie od konca ladne ale sa slabe... maja cieniutkie ramiona i duze odstepy od ramion co w konsekwenci powoduje ze sa slabe :/

Ja tam sie na takie koleczko czaje ( z tylu 10 caliszkow ;P)

oczywiscie w bieli by byly do mojej czarnej ;)

1566630722_3.jpg

:decayed::evil::slina:

Dykan bierz... o ile nie maja schodow babli przyhamowan itd itp...

Albo gosc chce duzo albo maja jakis feler... bo nikt normalny opon wartych 1600 zl (koszt nowych lekko liczac) nie sprzedaje w takim stanie

Ja nie mam na dzien dziesiejszy nic normalnego z tego rozmiaru...

Co do fel ja bym szedl w avusy( ostatnie zdjecie) lub w przed ostatnie

Obie fele mocne a wiadomo czym wieksze tym latwiej na naszych drogach skrzywic obic polamac itd itd :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre coś mi się wydaje że troche jeszcze po świętach nie wróciłeś do siebie... Cienkie ramiona to znaczy ze fela słaba?? :polew: Dziwne bo właśnie taki wzór pakują do najmocniejszych wersi AUDI czyli RS4 b7,b8. Te ostatnie były w S4 i RS4 B5. Obie są tak samo mocne i trwałe. Mam też kumpla co troche tymi felami handluje i jedno jest ważne! Jak już kupować jakąś fele to lepiej oryginalną używkę niż nówkę chinola. A poza tym tu też wchodzą gusta, guściki... Tobie widzą się pełne felgi (co nie zawsze znaczy że mocniejsze :tongue4:) a mi bardziej leżą takie które pokazują zaciski i bremseny :gwizdanie: Co prawda sam teraz zastanawiam sie nad troche pełniejszymi niż obecne ale tylko dlatego że znajomy ma 18 w dobrej cenie z oponkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogasso napewno masz racje ze lepsze ori niz chinole i to nie ma dwoch zdan nawet...

ale co do cienkich ramion i duzych miedzy nimi odstepow to mi nikt nie wmowi ze sa mocne bo wywazam tego setki i ciutke na ten temat wiem :angry: widzialem juz ori bmw mpower polamane i krzywe jak osemki i zapewne tak jest i z ori audi czy to z esy czy rsy nasze drogi to nie niemieckie autostrady i cienkie ramiona jakie by nie byly na naszych drogach dlugo nie wytrzymaja i nic tu nie ma do tego to ze lubie pelniejsze fele a lubie takie bo sam je sobie wywazam i ani grama nie brakuje na zadnej stronie i nie maja prawa byc krzywe o pol milimetra itd itp :cool1: :gwizdanie:

a ze troszke wg przepisow nie jezdze wiec na krzywym gownie nawet ori jezdzic nie bede chocby wygladaly jak gowno pozlacane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...