Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie! Niedaleko mam do JG bo jestem z Lubania ale jakos nie sledzilem tego tematu. Dzisiaj sobie przegladnelem pare stron i widze jakas nerwowa sytuacja ale nic pewnie sie niedlugo uspokoi :) Chcialem sie pochwalic sowoim Avantem i zapowiedziec sie na jakiegos spota tylko jeszcze nie wiem kiedy, a teraz kilka fotek moich czterech kolek ;)

MODEL: AUDI A4 B5

SILNIK: 1.9 TDI

MOC: 110KM

MODY POD MASKA: Seria

ZAWIESZENIE: Gwintowane

UKŁAD HAMULCOWY: Seria

KOLA: 205/40r17 7,5J

NADWOZIE: Avant

WNĘTRZE: Seria

AUDIO: Sterowanie Pioneer DEH-5800MP

Zdj_cie0526.jpgZdj_cie0524.jpgZdj_cie0523.jpgZdj_cie0520.jpg

Takze witam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rek1n autko :good: ! Teraz w piątek jest spocik. Zobacz na górze! Napisz jeszcze co za zawias siedzie, wymiary kola i jakie mody! Niestety teraz też mnie nie będzie bo już dzisiaj jadę na Juwenalia do Legnicy i będę siedział do niedzieli! :evil: Widzę że wszyscy się cieszą :polew::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebuje pomocy. Śrubka która przykręcona jest szybka oświetlająca tablice rejestracyjna ma zjechany łepek tak ze w ogole nie mogę jej odkręcić. jak się za to zabrać żeby ta śrubę wykręcić? macie jakieś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu najlepiej na tel bo raz mam na 7 do 16 a innym razem moge miec od 10 do 19 zadzwoń to sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od czego by tu zaczac :decayed:

Rek1n kolor autka super chociaz 2k za malowanie bym nie dal :no:

fela w bialym basuje idealnie jeszcze tylko znaczek ccco w bieli i bedzie kozak :good:

Kuropatkin mastah to Ty jestes kawaly byly przednie na szybowcowej... kto nie byl niech zaluje

Dykan rozwierc ta srubke malym wiertelkiem delikatnie i po sprawie... :gwizdanie:

Panowie robimy grila w ktoras sobote? czy wszyscy dalej zlewaja? czekam na opinie....

Aha czy wielu chetnych jest na jakas akcje gadzetowa taka jak byla? Typu ramki naklejki koszluki?

Chyba tyle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rek1n kolor autka super chociaz 2k za malowanie bym nie dal :no:

Widze że nasz Prezes dalej Gumisie ogląda :tongue4: Buruś by Ci pomalował za 1,5k a jakbyś chciał mieć malowane z wnękami to licz w porządnym warsztacie około 3k. I nigdzie nie znajdziesz taniej. No chyba że kosztem jakości Także szczerze chciałbym zobaczyć to autko rekina.

Dykan ja bym jeszcze próbował naciąć główkę śruby tarczką żeby potem płaskim odkręcić chyba że ona jest schowana to lipa. Zostaje sposób Arka! :gwizdanie:

A co to za grill? Nie było mnie ostatnio jak nie zauważyliście :tongue4::polew:

A kolejna sprawa to mam mały problem u siebie. Nie wiem czy to coś ze skrzynią czy z jakimś czujnikiem. W każdym bądź razie objaw jest taki że jak jadę na 1 biegu po jakiś nierównościach to od czasu do czasu wyskakuje mi OSTRZEŻENIE (czerwone kółko z wykrzyknikiem) ale jak dam 2 to gaśnie. Jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogasso widzisz ogladam gumisie i smerfy i inne takie ale Tobie chyba mis usszatek i koralgol uderzyl do glowki.... Nie pomalowal bym auta za 2 tysie bo jest warte 10 tysi wiec dla mnie jest to nie oplacalne i w takim znaczeniu to napisalem a ze za dobre malowanie trzeba tyle dac to sie zgadzam. Nie patrz prosze tylko pod katem tego ze masz lakiernie :gwizdanie:

Grill moze bedzie ale narazie nie widze duzego zainteresowania - pomysl taki padl by popic ciutke razem :decayed:

Z tym wykrzyknikiem tez mam podobnie i to od plynu chlodzacego mam jak jest malo... taka mala sugestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kerfurze robilem...

gosc w cieplicach jeszcze robi ale drozej jak w kerfurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi scyzoryk w kerfurze z pier....li :gwizdanie: zrobilem w Cieplicach i wszystko gicio :good:

na grila ja sie pisze i na popijawe :gwizdanie:

arre zrób może liste tak jak zamawialiśmy ramki i naklejki :mysli: myśle że wszystkich z szybowcówki możesz od razu wpisać na TAK a reszta ekipy hm..,

NO KOLEDZY KUTWA DOPISYWAĆ SIĘ NA GRILA BĘDZIE WESOŁO RAZEM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu leniwcy spia :tongue4: niechce im sie tylka ruszac z doma :polew:

Poczekamy na Kuropatkina co on z tymi kosztami i lokacja wymysli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...