Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

He he a dlaczego mial sie nie odbyc? 4 bo 4 ale spot byl i to najwazniejsze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko :hi:

Jakiś czas temu znalazłem za wycieraczką zaproszenie na spoty A4 w Jeleniej :) Rzuciłem je do schowka i tak miałem wyjąć i zobaczyć o co chodzi i dzięki Bogu do tej pory leżał nietknięte.

na ulotce data najbliższego spotu - 18.02.2011

Sprawa spotów nadal aktualna ? kiedy najbliższy ? :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedałem swoją lalunię ;( Ale będę Galaxy wpadał na spoty :) W końcu pod maską drzemie 1 Zecior dobrze znany niektórym forumowiczom :) No i mam nadzieję że Mirek mnie na grilla zaprosi pomimo braku A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedałem swoją lalunię ;( Ale będę Galaxy wpadał na spoty :) W końcu pod maską drzemie 1 Zecior dobrze znany niektórym forumowiczom :) No i mam nadzieję że Mirek mnie na grilla zaprosi pomimo braku A4 :naughty:

jak to kiedyś mi ktoś powiedział " liczą się ludzie" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:....

....Sprawa spotów nadal aktualna ? kiedy najbliższy ? :)

Pozdrawiam !

Witamy nowego kolege... jak widac spociki regularnie sie odbywaja w kazdy 1 i 3 piatek miesiaca -najblizszy 5.08 - zawsze info jest w spot info ;)

a co myślicie o tym aby spoty odbywały się w sobotę?

Narazie Czesiu sprawa spotow w sobote jest zamknieta.... mi osobiscie bardzo sobota nie pasuje bo zazwyczaj w weekend mnie nie ma

Panowie sprzedałem swoją lalunię ;( Ale będę Galaxy wpadał na spoty :) W końcu pod maską drzemie 1 Zecior dobrze znany niektórym forumowiczom :) No i mam nadzieję że Mirek mnie na grilla zaprosi pomimo braku A4 :naughty:

He he Maniek to gratki ze sprzedana... do galaxa zarzuc znaczek CCCO i bedzie git :good::polew:

Na spociku zawsze bedziesz milo widziany po mimo braku a4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre a co twoje cztery kółka robia na K. Wyszyńskiego w Jelonce?? Wczoraj przejeżdżałem pare razy i widziałem jak stoi od strony STS-u :wink4:

pozdro dla wszystkich :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________panowie kiedy organizujemy jakis wspólny melanż :gwizdanie: organizm domaga się białej, browara, perfumy itp itd... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre a co twoje cztery kółka robia na K. Wyszyńskiego w Jelonce?? Wczoraj przejeżdżałem pare razy i widziałem jak stoi od strony STS-u :wink4:

pozdro dla wszystkich :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________panowie kiedy organizujemy jakis wspólny melanż :gwizdanie: organizm domaga się białej, browara, perfumy itp itd... :polew:

Dudziu hehe gram namietnie w sts-ie :evil::wink4: lojciec na codzien jezdzi a4 bo ja mam sluzbowe gruchoty do dyspozycji... i akurat robi reklame klubu na wyszynskiego...

Kuropatkin dzwon do Burus2 albo do mnie to Ci podam nr do burusia to sobie podjedziesz i zczytasz...

jeszcze jedno :gwizdanie: logowac sie Pany i zaczynamy dzialac.... wszelkie propozycje i uwagi tam pisac http://www.audiklubjg.fora.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker cofnij sie w wątku to będziesz wiedział :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 17:30_________________________________________________Dobra ułatwie Ci :tongue4: w Auto-Efekt ul. Krośnieńska 2c tel.603 130 474 (od Wolności boczna na wysokości Biedronki , prawie Cieplice ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano cisza wszedzie co to bedzie co to bedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...