Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze że robicie tu jakieś doktoraty a co ze spotem?? Sniego i tak nie będzie wiec wszystkie FWD odetchnęły i mogą zawitać! Miejsce gdzie zawsze :)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak narazie to ja mam 22 cm na podwórku;P ehhe takze moze sie faktycznie utrzyma.........

Opublikowano
  • Autor

Matys jak bys doczytal to byc wyczytal ze wsad to program licznika :kox:

To spot w sobote o 13? KONKRETNIE PROSZE :decayed:

Opublikowano

byłem dzisiaj na chwilke na jednostce ...ogólnie to bez szaleństw, wiadomo tam sa rózne niespodzianki po drodze typu opony, cegły , kamienie i takie tam wiec nie świrowalem tylko kilka fotek ..sam_0610_1_min.jpg

a nie bede wklajał po kolei w temacie sa :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-0-216-turbo-awx-chipsy-kw-17-sedan-quattro-204594/index5.html#post3335082

Opublikowano
  • Autor

Matys dajemy na szklarska dzisiaj wieczorem? tak po 19? zobaczyc ile sniegu spadlo :kox:

Opublikowano

arre miałem dzisiaj jechac do sosnówki zobaczyc , ale ze byłem z żona to wiesz sto pytan : a po co , a za duzo paliwa masz , a bo slisko , a bo to a bo tamto i zrezygmowałem a teraz juz po piwie jestem niesttey;P

Opublikowano
  • Autor

jak po jednym to za dwie godziny bedziesz sprawny....

qr** taka pogoda a nie ma z kim polatac :facepalm:

Opublikowano

moment własnie lewan do mnie idzie bo widze pzre okno

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

iloma autami bysmy jechali"?>?

Opublikowano
  • Autor

wiecej chetnych nie ma bo burek w osce pewno sie nie skusi :decayed:

Opublikowano

18:40 zajazd piastów

Opublikowano
  • Autor

ok :decayed:

Opublikowano

dobrze było.....więcej takich;P

Opublikowano
  • Autor

popieram :):decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

sporo ale mniej jak w Jakuszycach :decayed:

szkoda ze nie masz maszyny na chodzie bysmy na 3 Q wyskoczyli :kox:

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

SPOT JEST W TA SOBOTE GODZINA 13 PARKING ul. SUDECKA NA PRZECIWKO STAREGO CMENTARZA OBOK MERCURA-ORBISU

OBECNOSC OBOWIAZKOWA

Opublikowano

fajnie bylo chyba trzeba bedzie zmienic na Q:p

Opublikowano

no tez zaluje az mnie krew zalewa jak widze jak snieg tak sypie ,taki fajny ogolny burdel na drogach, a ja nawet nie moge wyciagnac dupowozu i polatac sobie troche :kwasny:

Opublikowano

ale ma padac snieg jakos o 13stej ...brac aparaty i jedziem;P

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

kto bedzie?

Opublikowano
  • Autor

Ja bede bank ;P DOgass ma byc chyba i to chyba tyle ;P ekipa w hu....:facepalm::polew:

Burek ma zakupy i nie moze :polew:

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

pare fotek ;P

spot1.jpg

spot2.jpg

spot3.jpg

spot4.jpg

Opublikowano

ja dopiero wróciłem;P qwa najgprsze ze jutro ++6 a w poniedziałek do +14st na plusie !!!!!!!!

arre wyslij mi pare fajniejszych fotek w ruchu na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.