Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Ty bys mnie zobaczyl jaki uwalony bylem jak skrzynie zrzucalem i zakladalem z Burkiem... z godzine sie szorowalem potem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty kozaku :decayed: Ty mnie tu za slowka polskie nie lap :kox: Potem w znaczeniu po calej operacji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies kosmiczne technologie macie... bo ja tez nie ogarniam :kox:

no to ty tez masz arek kosmos w swoim turbolocie ,bo napewno masz ten filrter weglowy do par z benzyny ,chodzi o zasrana ekologie ,wale ta czesc i wyrzucam ja bedzie lzejszy o 1 kg :polew:,a do mycia syfu motoryzacyjnego to polecam mix proszku do prania i mydla ale potrafi przypiec skore jak gdzies zadrapana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a filter do opar z benzyny to mam pewnie ale czy on w progu siedzi to nie wiem....

jak tam kiedy amszyna latac bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi mniej wiecej o umiejscowieniu w okolicach progu pewnie jest pod nadkolem ,powoli kompletuje graty ,najgorsze ze w maju mam komunie i musze mieszkanie wyremontowac a to wyciaga plny z kielni wiec na autko w malych kwotach i w ratach wrzucam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co ze spotem w sobote o 14 cos dzialamy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota widze po chu** fest las rak chetnych... eh ekipa nie ma co :facepalm::grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie zadeklarował wiec co tu tworzyć?? A z moją DRką to się ciągle waham... niby teraz chce sprzedać, ale jak przyjdzie wiosna to będę żałował. Tym bardziej dwóch kumpli kupiło teraz coś podobnego w teren... Jak będę miał chwilę to ze starym pogadam co z tym chce zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy spot w gołebiu sie udał..frekfencja nawet nawet;P nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie zadeklarował wiec co tu tworzyć?? A z moją DRką to się ciągle waham... niby teraz chce sprzedać, ale jak przyjdzie wiosna to będę żałował. Tym bardziej dwóch kumpli kupiło teraz coś podobnego w teren... Jak będę miał chwilę to ze starym pogadam co z tym chce zrobić :)

Trochę szacunku dla ojca by nie zaszkodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta frekfencja w golebiu nawet nawet ;)

a jak kto ojca nazywa to juz jego sprawa... Tu nie forum religijne by sie czepiac jak kto kogo szanuje...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wy tu o frekwencjach do ktorych sie nie zaliczam :kox: ,narazie ale niedlugo, a dochadzac do tematu szukam dobrego blacharza, ktory mnie nie zetnie z nog wycena moich szkod ,a dokladnie obejrzalem szkody jakie poczynilem upalaniem sa filmiki nawet byl onboard ale dostal lomot podczas cepa i nie zapisal sie i wyglada to niezle ,prog wymiana razem ze slupkami do wysokosci zatrzaskow zamka, bo leciutko je zalamalo i nie chce prostowac tylko nowe wstawic ,wymiana poszyc drzwi reszta cala,blotnik, nadkole ,lusterko lewe ,no i caly zawias z prawej strony ,amortyzator sie uratowal:naughty: ,wiec jezeli ktos kojarzy sensownego blachmena ,a nie fuszermana za rozsadna kase to pisac :wink:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

tylko prosze o nie jeb... mnie ze co strata itd. bo to bylo typowe upalanie z ktorego konsenkwencjami liczylem sie ,tylko konkret odpowiedzi:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee czarnuchu (nYgus9928) skąd żeś się zerwał? Bo widzę że cos nie w ten czas...

Szakal a chcesz wiedzieć ile będziesz musiał wydać siana czy chcesz od razu zostawić auto? A powiedz jeszcze czy części sam kombinujesz czy zostawiasz wszystko na głowie majstra?? No i piszesz o blacharzu a co dalej? W sensie po blacharce? Szpachle i lakier sam se położysz? Czy chcesz zostawić auto i mieć zrobione od A do Z? Dobra to zasypałem Cię pytaniami więc czekam na jakiś esej w odpowiedzi :P

Arrkadiuszu tylko nic nie mów że telefonu nie odbieram :P Słyszałem że byłeś w Legnicy. A ja w Jeleniej byłem z Sandrą. Może w sobotę cos ogarniemy? Zima jest więc wszyscy quattrowcy uhahani :) To o 16.00 w sobote na parkingu przy sudeckiej sudeckiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee czarnuchu (nYgus9928) skąd żeś się zerwał? Bo widzę że cos nie w ten czas...

Szakal a chcesz wiedzieć ile będziesz musiał wydać siana czy chcesz od razu zostawić auto? A powiedz jeszcze czy części sam kombinujesz czy zostawiasz wszystko na głowie majstra?? No i piszesz o blacharzu a co dalej? W sensie po blacharce? Szpachle i lakier sam se położysz? Czy chcesz zostawić auto i mieć zrobione od A do Z? Dobra to zasypałem Cię pytaniami więc czekam na jakiś esej w odpowiedzi :P

Arrkadiuszu tylko nic nie mów że telefonu nie odbieram :P Słyszałem że byłeś w Legnicy. A ja w Jeleniej byłem z Sandrą. Może w sobotę cos ogarniemy? Zima jest więc wszyscy quattrowcy uhahani :) To o 16.00 w sobote na parkingu przy sudeckiej sudeckiej??

o takim czyms jak szpachla nie chce nawet slyszec tylko jakies ewentualne poprawki bo wiadomo ze zawsze cos trza przylatac ale absolutne minimum ,graty sam kompletuje ,chyba ze macher ma dobre wtyki i rabaty ,najbardziej mnie interesuje wspawanie polowek slupkow i progu ,i ewentualne pociagniecie tego w strone prawidlowa ,czyli jak bylo przed dzwonem, malowac potrafie ,ale nie wykluczam roboty w pakiecie zalezy jaka by byla roznica bo szczerze mowiac naprawic konstrukcji nie umiem ,ale uzbroic drzwi i cala reszte juz tak ,moze tak ceny 1:sama konstrukcja czyli prog i slupki,2cena z montarzem calosci ,3 full pakiety czyli zaworze ,odbieram, moje graty, lakier machera :naughty: ,teraz ja sie rozpisalem stawiaj propozycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja qwa wczoraj nie bylem (jg-zlotoryja-chojnow-legnica-zgorzelec-gryfow-jg) pustym sprintem z napedem na tyl...

sepes czy jak to gowno sie nazywa to sie palilo non stop prawie - powinni roztrzelac tych dziadow co to wymyslili - tylko silnik dusi :facepalm:

19 w domu dopiero i padlem zamiast Q latac jak warunki byly dobre :doh::slina::facepalm:

Dominik co do Twego telefonu to no coment :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal mam dobrego mechanika u mnie w Siedlęcinie (wszystko robi - aut mu na podwórku do roboty nigdy nie brakuje)...moge Ci dac numer telefonu i sie dogaduj co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...