Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

He he ja tam juz wypadow zimowych mam dosc... wolal bym juz wiosne :decayed:

do tej pory z absem walcze

Moze Dominik sie wypowie bo chyba gwint regenerowal chociaz nie wiadomo czy czas znajdzie bo pewnie caly czas narzeczona zajety :kox:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dominik chyba na nowy wymieniał a nie regenerował

Opublikowano
He he ja tam juz wypadow zimowych mam dosc... wolal bym juz wiosne :decayed:

do tej pory z absem walcze

Moze Dominik sie wypowie bo chyba gwint regenerowal chociaz nie wiadomo czy czas znajdzie bo pewnie caly czas narzeczona zajety :kox:

Co ci z tym Abs-em sie dzieje ? temat mam dość obcykany :wink:

Opublikowano
  • Autor

hmm dzieje sie ze padl sterownik

norma w c5

sterownik na stole ale tam taka technologia ze druciki ciensze jak wlosy i bez mikroskopu i jakiejs super lotownicy nie poradzisz :facepalm:

Opublikowano

C5 maja inna pompę i sterownik niż a4 ? nie dawno sprzedałem jeden z a4 ... :facepalm:

Opublikowano

bania znam gościa co regeneruje amorki......jest z naszego rejonu

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Jesli ktos by mial pytania do mnie (moge doradzic w sprawie opon) dzwonic smialo byle nie w nocy :decayed: 600 043 141

Najblizszy spot ???????.2012

arre tam na koncu coś sie nie zgadza :kox:

Opublikowano

to podaj namiary jak możesz :wink:

Opublikowano

jutro Ci podam ...Lewan ma numer a dopiero jutro w robocie go bede widział....ten gościu co robi jest z okolic Starej Kamienicy

Opublikowano

bania masz tu numer 883 566 566 gosciu ma na imie Wojtek mi amory robil i zadowlony jestem jak narazie

Opublikowano
  • Autor

CO sie Matyss nie zgadza? ze nie ma daty? nie odzywacie sie to nie ma :kox:

Bania pompy w c5 i b5 sa generalnie te same tyle ze rozne nr i pomp i sterownikow a musza byc te same jak sie podmienia :facepalm:

Opublikowano

arre chodzilo mu chyba o to 2012:P

Opublikowano
  • Autor

hehe 2012 2013 jeden h...

Opublikowano

a nie odzywam sie bo wy cicho siedzicie

moze jakiś spontan dzisiaj gdzies?

Opublikowano
  • Autor

spontan? Burek do mnie dzwonil dzisiaj by na piwo wpadac a ja mam robote na chacie :/

wszystkim wam sie nudzi w niedziele? :decayed:

Opublikowano

to jak? 18? gdzie?;) nie no bez piwa przy coli

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

w niedziele sie nie pracuje :kox::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a mam fuche za 30E wiec dlubie ;P

Opublikowano

no nic to jade sam ..sie przejechac...no chyba ze grzebiesz w garazu to zajade zobaczyc co i jak tylko gdzie grzebiesz z ta :blowup:

Opublikowano
  • Autor

nie no wlasnie nie w garazu pisze na kompie pierdoly ale na jutro musze napisac bo obiecalem a odkladam to juz od piatku :facepalm:

Opublikowano

POM był ..czasu troche poszło i dobrze ...

Opublikowano

w tygodniu mozna sie umowic na jakies piwko;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.