Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie już bukuje czas zobaczymy kto ma najbardziej zglebione wozidło xD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no a mnie znów nie będzie jadę w czwartek do Przybrodzina na zlot 2 Get Air | I zlot samochodów w Przybrodzinie

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

glebę w Bielawie miałem 27mm od wahacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam gleby nie mam ;P

Matys masz sciagacze do sprezyn moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

bania ..nie kus bo na twoich oczach z lewanem połozymy auto dosłownie na glebie wahaczami i zobaczymy kto ma nizej...wystarczy 30minut takze mysle ze o tego typu pierdoły nie ma co sie podniecac..........kiedys jebłem auto na glebie to z 1cm miałem go ziemi i nie szło wyjechac z garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam śmigam na tym co podałem i a swoje spuściłem najniżej 5mm i szło jechać ciężko bo ciężko ale szło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sciągacze jak potrzeba , no ja właśnie mam problem z wyjazdem z garazu mojego :decayed: ale mowisz ze 30 min sie uwiniesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam takie pytanie z innej beczki. Czy ktoś z was ma możliwość rozkodowania VIN i podania mi kodu silnika, skrzyni biegów i koloru nadwozia? Nie chodzi mi o zwykłe proste informacje na temat fabryki, czy roku produkcji. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz na spota rozkodujemy ;)

kod masz na silniku to samo ze skrzynia, lakier masz we wlepce w miejscu kola zapasowego

a cale wyposazenie masz opisane rowniez w tej naklejce ktora jest rowniez w ksiazce serwisowej auta

po vinie odczytasz malo....

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

I PRZYPOMINAM ZE DZISIAJ SPOT O 19

DWIE a6 beda bo kumpel moj z walbrzycha przyjedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplem sie juz napodniecalismy przyjedz laldi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... bede mial lapka od poniedzialku to na spokojnie powalcze... teraz potrzebuje wsad od kumpla co z walbrzycha przyjedzie zgrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he

pikczersy sobie strzelic na szybowcowej :decayed:

zaraz w watku swoim wstawie :naughty:

Btw Matyss gsi lata niezle szacun za prace i kase

Lewan cos dzisiaj dnia nie mial bo pod urzedem miasta to chyba hamulec zamiast gazu wcisnal :whistling::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ;P?

wczorajsza sesja w moim watku umieszczona jak sie wam podoba? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa jaka wam podałem to komplet swap + wydech 2.5 , fmic 2.5 cala 8500 ( po krótce sama głowica warta od 500, blok kolejne 500, turbina 1000, ecu 1000, tute tloki 2500,wydech 1500 fmic 800, wiazka od 500, przep[ływka od 400), ,3 zegary 800 , skrzynia 500, hamulce z 700, rozrzad nowy, uszczelniacze, śruby głowicy,simeringi wału, 1000 z robota, olej+ plyny z 500 takze jak widac zbiera sie wszystko do kupy

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

sam silnik kupic jakikolwiek to nie problem , ale go odpalic i wyremontowac w miare sensownie to wtedy idzie kasiora

ide te fotki zobaczyc

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

hehe juz nie "koza" tylko pół"koza"

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

hehe juz nie "koza" tylko pół"koza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polkoza :whistling::polew: i tak zostanie :kox:

no chyba ze dostane springi do a6 avant Q 1BE ale to graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...