Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam ale chyba z Turbo benzyny do gnojowoza nie podejdzie :polew:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gnojowóz??niech ja no Ciebie na drosze gdzies spotkam to wyprzedze i dam w piz*eczke;P ehhe :ON:

Opublikowano
  • Autor

a wyprzedzaj masz ze 300kg mniej wiec to zadna frajda ;P

daj tylko wczesniej znac bym obieg mial zamkniety w srodku :polew:

Opublikowano

ta ta tratata ....musze dawke na 0 mg ustawić to nawet zamkniety obieg nie pomoże ...hehee

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

:sesese:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

:sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese::sesese:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

:spam:

Opublikowano
  • Autor

gorzej bedzie jak trafisz na jakies 2.7 BiT lub 4.2 :decayed:

Opublikowano

na takie 2.7 bit to ja bede miał niebieska w garazu jak zloże;P

Opublikowano
  • Autor
na takie 2.7 bit to ja bede miał niebieska w garazu jak zloże;P

:polew: no niby tak tylko ze takie 2.7 BiT bedzie w Q i z trakcja problemow nie bedzie mialo

Opublikowano

16Vampir VW Golf 2 AWD vs Bugatti Veyron Super Sport vs AMS Nissan GTR Alpha 12+ - YouTube

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 20:31 ----------

co jets panowie? gdzie ten alkospot ??? w poniedziałek mam zamiar wkladac motorownie.....narazie wyglada to tak: sam_0891_1_min.jpg

Opublikowano
  • Autor

we dwoch do srodka sie zmiescicie ;P i 2 konie beda :polew::naughty:

tutaj kazdy czyta ale problemy z pisaniem maja kazdy zapracowany itp itd i ciezko pare literek wystukac :whistling::thumbdown:

Opublikowano

a burus sie rozbija po giełdzie z worami ciuchów :afro:

Opublikowano

trza sie ubrać i niedzielny spacer zaliczyć :grin:

Opublikowano

np co jest? moze jakis spot?

Opublikowano

no wlasnie jakos cicho na ten temat ostatnio

Opublikowano
  • Autor

Jak spot byl to gdzie szakal byles? ;P

Opublikowano

taa

Opublikowano
Jak spot byl to gdzie szakal byles? ;P
klepalem audi mialem fart w niefarcie poszlo poszycie tylko, i wgielo lekko przedni slupek ,ale przy naciaganiu trachnela przednia szyba miala 4 miechy raptem , progu nie przyspawalem jeszcze bo mig mag odmowil wspolpracy ale wkrety tymczasowo zalatwily sprawe ,powoli grata robie i jak to sie mowi dzwon podstawa tuningu bedzie chyba u mnie zastosowany ,:grin:a co do nieobecnosci na spocie lapalem karpie po 7 kg w czechach
Opublikowano

Witam Panowie! Jestem z okolic JG i potrzebuje pomocy przy liczniku a mianowicie zmianie wsadu w liczniku. Czy ktoś z was potrafił by mi pomóc? Mam odpowiedni wsad, potrzebuje kogoś kto mi go wrzuci:)

Opublikowano

arre Ty przypadkiem nie bawiłes się ze swoim licznikiem?

Opublikowano
  • Autor

bawilem nie raz :decayed: zreszta juz koledze na pw pisalem wsio :kox::whistling:

Opublikowano

witajcie panowie kiedy planujecie jakiegoś spota może bym podjechał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.