Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sobie już bukuje czas zobaczymy kto ma najbardziej zglebione wozidło xD :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a mnie znów nie będzie jadę w czwartek do Przybrodzina na zlot 2 Get Air | I zlot samochodów w Przybrodzinie

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

glebę w Bielawie miałem 27mm od wahacza :)

Opublikowano
  • Autor

A ja tam gleby nie mam ;P

Matys masz sciagacze do sprezyn moze?

Opublikowano

a mam

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

bania ..nie kus bo na twoich oczach z lewanem połozymy auto dosłownie na glebie wahaczami i zobaczymy kto ma nizej...wystarczy 30minut takze mysle ze o tego typu pierdoły nie ma co sie podniecac..........kiedys jebłem auto na glebie to z 1cm miałem go ziemi i nie szło wyjechac z garazu

Opublikowano

ja tam śmigam na tym co podałem i a swoje spuściłem najniżej 5mm i szło jechać ciężko bo ciężko ale szło

Opublikowano

Ja też mam sciągacze jak potrzeba , no ja właśnie mam problem z wyjazdem z garazu mojego :decayed: ale mowisz ze 30 min sie uwiniesz ?

Opublikowano

Witam Panowie, mam takie pytanie z innej beczki. Czy ktoś z was ma możliwość rozkodowania VIN i podania mi kodu silnika, skrzyni biegów i koloru nadwozia? Nie chodzi mi o zwykłe proste informacje na temat fabryki, czy roku produkcji. Dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Przyjedz na spota rozkodujemy ;)

kod masz na silniku to samo ze skrzynia, lakier masz we wlepce w miejscu kola zapasowego

a cale wyposazenie masz opisane rowniez w tej naklejce ktora jest rowniez w ksiazce serwisowej auta

po vinie odczytasz malo....

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

I PRZYPOMINAM ZE DZISIAJ SPOT O 19

DWIE a6 beda bo kumpel moj z walbrzycha przyjedzie :naughty:

Opublikowano

a ja czym ma przyjechac ałdi czy łoplem?;)

Opublikowano

Ja wpadnę seicento :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oplem sie juz napodniecalismy przyjedz laldi :grin:

Opublikowano

Arre, mam wziąc zwykły kabelek do immo?

Opublikowano
  • Autor

Nie... bede mial lapka od poniedzialku to na spokojnie powalcze... teraz potrzebuje wsad od kumpla co z walbrzycha przyjedzie zgrac ;)

Opublikowano

arere gdzie Ty pognałes?

Opublikowano
  • Autor

He he

pikczersy sobie strzelic na szybowcowej :decayed:

zaraz w watku swoim wstawie :naughty:

Btw Matyss gsi lata niezle szacun za prace i kase

Lewan cos dzisiaj dnia nie mial bo pod urzedem miasta to chyba hamulec zamiast gazu wcisnal :whistling::polew:

Opublikowano

Arre nie wiedzialem ze chcesz szybiej startowac;p

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra ;P?

wczorajsza sesja w moim watku umieszczona jak sie wam podoba? :decayed:

Opublikowano

kasa jaka wam podałem to komplet swap + wydech 2.5 , fmic 2.5 cala 8500 ( po krótce sama głowica warta od 500, blok kolejne 500, turbina 1000, ecu 1000, tute tloki 2500,wydech 1500 fmic 800, wiazka od 500, przep[ływka od 400), ,3 zegary 800 , skrzynia 500, hamulce z 700, rozrzad nowy, uszczelniacze, śruby głowicy,simeringi wału, 1000 z robota, olej+ plyny z 500 takze jak widac zbiera sie wszystko do kupy

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

sam silnik kupic jakikolwiek to nie problem , ale go odpalic i wyremontowac w miare sensownie to wtedy idzie kasiora

ide te fotki zobaczyc

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

hehe juz nie "koza" tylko pół"koza"

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

hehe juz nie "koza" tylko pół"koza"

Opublikowano
  • Autor

no polkoza :whistling::polew: i tak zostanie :kox:

no chyba ze dostane springi do a6 avant Q 1BE ale to graniczy z cudem

Opublikowano

1be przypadkiem nie było w a4b5? albo 1ba juz sam nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.