Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czlowiek tu chce ladne chinki do swojego auta to go zjada ze wiocha ;) pomysle nad tymi poliftami, moze znajdzie sie cos ciekawego

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Michalos powiedz lepiej ze Ci sie blotnikow podcinac nie chce

widzialem rozne chinole i polifta do piet nie dorastaja :whistling:

Opublikowano
Michalos powiedz lepiej ze Ci sie blotnikow podcinac nie chce

widzialem rozne chinole i polifta do piet nie dorastaja :whistling:

szczerze wolalbym zostawic jak fabryka zrobila, a u tego kolesia wlasnie widzialem lampy dzielone i dlatego o niego pytalem, ale jeszcze go zlapie ;)

p.s. jak na razie pogoda ladna i dzis wpadl podlokietnik :)

Opublikowano

ja tez od Gwerty brałem....ale zadne xenony zwykle polifty...

Opublikowano
  • Autor

matys rozbieracie aczy? bo trzeba targu dobic :decayed:

Opublikowano

Witam.

Czy byłby ktoś tak miły i w tygodniu scholował do mechanika? strzelił pasek pompy, to chyba jednak trzeba ten rozrząd zmienić :/

Opublikowano
  • Autor

Podaj moze skąd i dokąd to latwiej sie bedzie komus wpasowac :decayed:

Opublikowano

ee, pośpieszyłem się. myślałem że założenie i paska zębatego na pompę i ustawienie kątów to kosmiczna technologia której nie podołam, ale się okazało że dość proste to było :) auto już sprawne :D

Opublikowano

no i git

Opublikowano
  • Autor

a juz myslalem ze wieloryba a6 pod a3 zaczepie :naughty:

Opublikowano

@arre, z początku, z pewnych względów rozrusznik nie dawał rady, więc kumpel ciągał ją meganką, coś między 90 a 100 KM. jakoś poszło. myślałem że pod górke to nie będzie dawać rady ale się udało :)

Propo spotów, u mnie pod chatą 7 października chyba ktoś zrobił sobie :D

18c3141ff07b7484m.jpg

Opublikowano

arre ja z 9 lat temu ciagłem kadetem 1.6 75 ps mercedesa 190 ..auto wazyło grubo ponad 1500kg ..a ciagłem go spod autostrady za strzegomiem do Siedlęcina ..i dałem rady wiec takie a6 to pikus dla Twojego...chociaż Dieslem o wiele lepiej sie ciaga na lince jest silniejszy.....

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem ze pikus :decayed:

Pany trza by powoli o jakims spociku pomyslec

rzucac propozycje :naughty:

Opublikowano

Byle niedziela. bo soboty czasem pracujące. Aby wszyscy mogli sobie zarezerwować odpowiedni czas, to myślę że niedziela za 2 tygodnie.

Opublikowano

jak spadnie śnieg;P

Opublikowano
  • Autor

Matys kiedy nastepne tajle wyciagacie? bo by mi sie lepsze hantelki przydaly :decayed:

Opublikowano

arre od wczoraj auto na kanale ..silnik przygotowany do wyciagania..wiec dzisija powinien wyskoczyc..a w nastepnej kolejności cala reszta czyli zawias i heble...

Opublikowano
  • Autor

Moze zajade pod wieczor ;)

a poducha skrzyni nie wiesz czy ta sama?

Opublikowano

nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.