Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to dobrze :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 203 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakieś 3 a3 były ostatnio na polerce w AutoSpa. Jedna miała 364 kunie:)

Opublikowano
  • Autor
Jakieś 3 a3 były ostatnio na polerce w AutoSpa. Jedna miała 364 kunie:)

to pewnie Es mlodego z widoku... znam :whistling:

Opublikowano

To czemu na spota nie zaprosisz?

Opublikowano
  • Autor
To czemu na spota nie zaprosisz?

znam z widzenia... poza tym mam malo czasu na tworzenie "silnej grupy" ale mysle nad tym intensywnie...

Opublikowano

Chopy kto ma vaga tacho ? albo inne ustrojstwo bo muszem licznik podmienić a mam immo :decayed:?

Opublikowano

do mnie właśnie jedzie chiński kabelek do commandera, jakoś w tygodniu powinien być:naughty: a do tego czasu to gadaj z arre, on Ci ogarnie może:wink:

Opublikowano

ja bym sobie sam ogarną a twój kabelek miałby okazję zarobić parę piw :decayed::wink: A jakby ktoś coś potrzebował mam launcha diaguna na pokładzie

Opublikowano

Będę miał kabel to się odezwę na PW i się dogadamy :)

Opublikowano
  • Autor

jak pilne to latwo mnie znalezc :wink:

Opublikowano
Płonęło auto nieopodal straży pożarnej - Jelenia Góra - Jelonka.com - Aktualności - Niedziela, 9 marca 2014, 08:03 ..Arree.....masz jakiegos podpalacza w okolicy....ciekawe jak dlugo jechali i czy na sygnale Ty coś wiecej powinienes wiedziec na ten temat:)
Opublikowano
  • Autor
Płonęło auto nieopodal straży pożarnej - Jelenia Góra - Jelonka.com - Aktualności - Niedziela, 9 marca 2014, 08:03 ..Arree.....masz jakiegos podpalacza w okolicy....ciekawe jak dlugo jechali i czy na sygnale Ty coś wiecej powinienes wiedziec na ten temat:)

Siemka :decayed:

oj Matys trzyma Cie jeszcze po sobocie chyba... nie doczytales ze na Wolnosci w CENTRUM czyli przy Bankowej itp a tam tez jest jednostka na SUDECKIEJ jak bys nie pamietal :kox:

dla Twojego info w nocy straz nie jezdzi na sygnale - nie ma takiej potrzeby :wink:

Opublikowano

Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?:wink:

Opublikowano

Co to znaczy dobra cena? :)

Opublikowano
  • Autor
Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?:wink:

cos sie znajdzie :decayed: jaki budzet? jak tam ringi? na aucie juz? :naughty:

Opublikowano
Co to znaczy dobra cena? :)
pytam bo mogę pogonić opony ze starych felg, bo chce na nie zimówki założyć
Opublikowano
Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?:wink:

cos sie znajdzie :decayed: jaki budzet? jak tam ringi? na aucie juz? :naughty:

Budżet się dostosuje, to dla ojca:decayed: ringi na aucie, szybka wypolerowana ale będę musiał je przełożyć do swojej obudowy, bo ładniejsza :wink:

Co to znaczy dobra cena? :)
pytam bo mogę pogonić opony ze starych felg, bo chce na nie zimówki założyć

Tyle że ja bym 2 sztuki zabrał.. Jak Ci to nie przeszkadza to podrzuc jakąś cenę na pw

Opublikowano
  • Autor
Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?:wink:

cos sie znajdzie :decayed: jaki budzet? jak tam ringi? na aucie juz? :naughty:

Budżet się dostosuje, to dla ojca:decayed: ringi na aucie, szybka wypolerowana ale będę musiał je przełożyć do swojej obudowy, bo ładniejsza :wink:

Co to znaczy dobra cena? :)
pytam bo mogę pogonić opony ze starych felg, bo chce na nie zimówki założyć

Tyle że ja bym 2 sztuki zabrał.. Jak Ci to nie przeszkadza to podrzuc jakąś cenę na pw

z Ta obudowa to bym sie zastanawial bo to nie taka prosta sprawa :grin:

popytam co tam kto ma i dam znac jak bede wiedzial :wink:

Opublikowano

Nie szukaj, już ojciec 2 chinole kupił :decayed: 1 sezon muszą wytrzymać. Dzieki Michalos za linka :hi:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

Widzieliście to b5 zielone z laminatowym body co jeździ po Jeleniej? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bylo kiedys jeszcze przed stluczkami to zielone na ktoryms spocie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.