Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zielono jakies chyba :P czesto stoi w sobieszowie

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
zielono jakies chyba :P czesto stoi w sobieszowie

dokladnie to... po pupie chyba dostalo bo klape ma w innym kolorze z tego co pamietam... a i zderzak z przodu oberwal ciut :wink:

Opublikowano

Powiem Wam ze wraz ze sprezynami -30 rośnie prędkość w zakrętach :D teraz trzeba siedziska zmienić bo placki nie trzymają

Opublikowano

Recaro szukaj, kubly też nie trzymają :decayed:

Opublikowano

Nie stać mnie :(

Opublikowano
  • Autor
Recaro szukaj, kubly też nie trzymają :decayed:

chyba Twoje:grin:

ja sie z moich wyczolgac nie raz nie moge :whistling::polew:

Opublikowano

Bo stary już jesteś, w krzyżu łupie :polew:

w a3 lepiej kubly trzymają. Michalos jak chcesz żeby trzymalo to szukaj kublow w materiale, bo skóra sliska

Opublikowano
  • Autor
Bo stary już jesteś, w krzyżu łupie :polew:

w a3 lepiej kubly trzymają. Michalos jak chcesz żeby trzymalo to szukaj kublow w materiale, bo skóra sliska

stary to bede po 50 :grin: jak bedziesz mial tyle doswiadczenia jak ja to pogadamy :whistling::polew:

narazie to lepiej z krzyza spusc bo cos za malo zadan masz u Stacha chyba... musze z nim pogadac :wink:

Opublikowano
:) w materiale w materiale
Opublikowano
Bo stary już jesteś, w krzyżu łupie :polew:

w a3 lepiej kubly trzymają. Michalos jak chcesz żeby trzymalo to szukaj kublow w materiale, bo skóra sliska

stary to bede po 50 :grin: jak bedziesz mial tyle doswiadczenia jak ja to pogadamy :whistling::polew:

narazie to lepiej z krzyza spusc bo cos za malo zadan masz u Stacha chyba... musze z nim pogadac :wink:

O separatorze masy miałem przypomnieć :wink:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze pamietam... a co jutro to nie wiem ;P

Opublikowano

Podziękowania dla miśka za pomoc przy kodowaniu fis-a :wink: Teraz jeszcze manetka i gitara :decayed:

Radość przedwczesna auto po paru paru odpaleniach po postoju blokuje immo jak to możliwe :kwasny: musiałem wstawić stary licznik :facepalm:

Opublikowano

Może pętla kończy życie i poruszyliscie ja wyciągając licznik

Opublikowano

Sprawdź te 2 błędy

Opublikowano
  • Autor

trzeba bylo je kill :decayed:

Opublikowano

PO włożeniu starego licznika auto jeździ więc to nie pętla

Opublikowano
PO włożeniu starego licznika auto jeździ więc to nie pętla

Masz tak jak u mnie bylo . Po prostu w naszym roczniku immo jest juz w zegarach . Cwiara u mnie zakodowal i hulaja :decayed:

Opublikowano
  • Autor
PO włożeniu starego licznika auto jeździ więc to nie pętla

Masz tak jak u mnie bylo . Po prostu w naszym roczniku immo jest juz w zegarach . Cwiara u mnie zakodowal i hulaja :decayed:

Karol Tyle ze misiek mu kodowal immo... :wink:

Opublikowano
PO włożeniu starego licznika auto jeździ więc to nie pętla

Masz tak jak u mnie bylo . Po prostu w naszym roczniku immo jest juz w zegarach . Cwiara u mnie zakodowal i hulaja :decayed:

Karol Tyle ze misiek mu kodowal immo... :wink:

A to przepraszam :hi::decayed:

Opublikowano

Auto odpalilo i pojechalo :) pin jest wyjety, wiec Bania może dalej walczyć chociażby vagiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.