Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moge tylko brak czasu :decayed: ale przypadek ciekawy

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś z was kierunków do lamp Boscha ? potrzebował bym ori bo mam zamienniki i mnie wkur... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie nie ma ktoś z was kierunków do lamp Boscha ? potrzebował bym ori bo mam zamienniki i mnie wkur... :decayed:

przypomnij mi jutro na pw o 17 mam cale lapky dzielone w szafie z b5 :decayed:

Opublikowano

ja mam białe kierunki Bosha :decayed:

Opublikowano
ja mam białe kierunki Bosha :decayed:

Cale ? Ori? Ile cenisz z kw?

Opublikowano

Ogólnie całe, jeden ma delikatnie ułamany plastik z tyłu ale nie wpływa to w żaden sposób na umocowanie ani funkcjonowanie. Mogę zrobić foto. Cena??? Hmmmm 60zł z wysyłką? Ewentualnie podam szwagrowi to odbierzesz osobiście we Wro jak będziesz miał możliwość.

Opublikowano
Ogólnie całe, jeden ma delikatnie ułamany plastik z tyłu ale nie wpływa to w żaden sposób na umocowanie ani funkcjonowanie. Mogę zrobić foto. Cena??? Hmmmm 60zł z wysyłką? Ewentualnie podam szwagrowi to odbierzesz osobiście we Wro jak będziesz miał możliwość.

Spokojnie narazie nie ma ciśnienia bo czekam na kase , niestety nasz zus marnie placi. Jak cos daj pare fotek na pw :wink:

Opublikowano

Witam, po sprzedaniu swojej a3 szukam a4 b6, w sedanie 1.8t lub 2.0benzyna. Gdyby coś ktoś widział fajnego prosiłbym o info :)

Ciężko znaleźć.. ale jak nic na dolnymśląsku nie będzie to zacznę szukać po całej Polsce. W Szprotawie taka stoi Audi A4 21899.00 PLN. Pasterzowice - otoMoto.pl

może podjade w poniedziałek

Opublikowano
  • Autor
Witam, po sprzedaniu swojej a3 szukam a4 b6, w sedanie 1.8t lub 2.0benzyna. Gdyby coś ktoś widział fajnego prosiłbym o info :)

Ciężko znaleźć.. ale jak nic na dolnymśląsku nie będzie to zacznę szukać po całej Polsce. W Szprotawie taka stoi Audi A4 21899.00 PLN. Pasterzowice - otoMoto.pl

może podjade w poniedziałek

tylko 2.0 nie kupuj... poczytaj lepiej o tym piecu :decayed:

Opublikowano

jak cos moge wspomoc vagiem jak Arre pozwoli wziasc kabel:banan:

Opublikowano

arre po co wozisz bata na dachu jak radia nie włączasz? :wink: mijałem Cie wczoraj przed Wojcieszycami i chciałem zapytać co tak się spieszysz? :grin:

Opublikowano
  • Autor
arre po co wozisz bata na dachu jak radia nie włączasz? :wink: mijałem Cie wczoraj przed Wojcieszycami i chciałem zapytać co tak się spieszysz? :grin:

radio mam wlaczone po zaplonie... tyle ze muza chyba byla ciut glosniej :grin: cos tam przeczalo ale nie zwrocilem uwagi :wink:

a spieszyc sie nie spieszylem tak jezdze :decayed:

Opublikowano

arre nic sie nie chwaliłes ze skaczesz arre_min.jpg

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

my tutaj gadu gadu a on na nartach lata:)

Opublikowano

To tam sie tak spieszył :P

Opublikowano
arre nic sie nie chwaliłes ze skaczesz http://www.up.programosy.pl/foto/arre_min.jpg

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

my tutaj gadu gadu a on na nartach lata:)

:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe chial bym :decayed:

my tu gadu gadu a snieg napierdola :kwasny:

Opublikowano

deszcz

Opublikowano

do jutra pewnie stopnieje:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ferajna spi?

mlody pucuj sie polerujesz gnoja? :decayed:

Opublikowano

Skąd ty to wiesz? :polew: wczoraj walczylem z wyciekami z egr a dzisiaj jazda z lakierem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.