Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No właśnie kiedy? :)

ja moge nawet i zaraz :grin:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz to ja kapie małą i później mecz o 3 miejsce :)

Opublikowano
  • Autor
Zaraz to ja kapie małą i później mecz o 3 miejsce :)

len :decayed:

Opublikowano

Jaki len? Ty wiesz ile jest roboty przy małym dziecku? :P

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Dziś stoję koło gazownika na wolności i słyszę na radiu "mobilki uważajcie na czarne audi A4, gość szaleje i nie patrzy wogóle na światła, przy mnie przrjechal na dwóch czerwonych" :D

P.s. dodam tylko ze to nie ja :P ale śmiesznie sie poczułem, bo od razu sie zastanawiałem jak jechałem wcześniej :P

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Dziś stoję koło gazownika na wolności i słyszę na radiu "mobilki uważajcie na czarne audi A4, gość szaleje i nie patrzy wogóle na światła, przy mnie przrjechal na dwóch czerwonych" :D

P.s. dodam tylko ze to nie ja :P ale śmiesznie sie poczułem, bo od razu sie zastanawiałem jak jechałem wcześniej :P

A o której godzinie to było :eusathink:

Opublikowano

Koło 11 :)

Opublikowano

To chyba ja :wink: jak opuszczałem wasze city :decayed: jedno przeleciałem na czerwonym to jestem pewien spieszyłem się troszkę.Do zobaczenia za rok :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak by czorna a3 to by bylo wiadomo kto :grin:

Opublikowano

co sie tak wczoraj Arre przestraszyles na bankowej?:D

Opublikowano
  • Autor
co sie tak wczoraj Arre przestraszyles na bankowej?:D

a pacze co za kretyn na mnie wali :grin:

ale jak bym sie przestraszyl to bym odbil w prawo albo przed siebie :naughty:

Opublikowano

hehe ludzi nie poznajesz :D

Opublikowano
  • Autor
hehe ludzi nie poznajesz :D

ciekawe czy Ty tak patrzysz co za auta z naprzeciwka jado :grin:

wole po bokach podziwiac krajobracy :wink:

Opublikowano

[ quote=arre]:jerk:

most.jpg

przed_zapora.jpg

stacja3.jpg

zapora.jpg

możecie powiedzieć gdzie to?

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.2.7.

Opublikowano

Zapora pilchowicka

Opublikowano
  • Autor
Zapora pilchowicka

:naughty:

BTW wiele jest ciekawych miejsc na foty tyle ze na glebie nie wszedzie sie da wjechac :kwasny:

Opublikowano
Zapora pilchowicka

:naughty:

BTW wiele jest ciekawych miejsc na foty tyle ze na glebie nie wszedzie sie da wjechac :kwasny:

Nie planuje gleby i nawet niskiego profilu. A tam pojadę sobie rowerem

Sent from my GT-N7100 using Forum Fiend v1.2.7.

Opublikowano
  • Autor

na rowerze to wiele fajnych miejsc

sam ostatnio latam troszke... ale forma kiepska jeszcze... narazie tak 20-30km na dzien

Opublikowano

arre najpierw zgleb to audi ..narazie to stoi jak koooooooooza...na glebie da rade wjechac prawie wszedzie!!!!

Opublikowano
  • Autor
arre najpierw zgleb to audi ..narazie to stoi jak koooooooooza...na glebie da rade wjechac prawie wszedzie!!!!

sie odezwal zaspany :grin:

sam se zgleb jak mam przeswitu z 5 cm :whistling:

albo gleba albo predkosc nie mozna tego polaczyc niestety

Opublikowano

arre 100 lat byku :decayed::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.