Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grozisz mu ?! :decayed: najlepszego

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
arre 100 lat byku :decayed::drunk:
Grozisz mu ?! :decayed: najlepszego

Podziekowal chlopaki :hi:

:drunk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?:mysli:

Opublikowano

mozna:P

Opublikowano
  • Autor
Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?:mysli:

uu ktos tu gleba sie chce pochwalic ;P

Opublikowano
Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?:mysli:

uu ktos tu gleba sie chce pochwalic ;P

Weź przestań już mnie wk***ia :decayed: gorszy beton niż u Alana na gwincie

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?:mysli:

uu ktos tu gleba sie chce pochwalic ;P

Weź przestań już mnie wk***ia :decayed: gorszy beton niż u Alana na gwincie

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

chyba u mnie nie jechales bo bys stwierdzil ze masz mega komfortowe zawieszenie :grin:

Opublikowano

Mam na oku -40 ale innej firmy. Jak się nie przyzwyczaje to będę znowu przerzucal sprężyny :wink:

Powiedz mi, czy w moim liczniku można wymienić sam voltomierz? Obejdzie się bez lutowania?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Mam na oku -40 ale innej firmy. Jak się nie przyzwyczaje to będę znowu przerzucal sprężyny :wink:

Powiedz mi, czy w moim liczniku można wymienić sam voltomierz? Obejdzie się bez lutowania?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

wymienic napewno sie da... ale nie slyszalem jeszcze by komus sie zepsul? :shock3:

bez lutowania raczej sie nie da

Opublikowano

No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

na tescie dziala czyli wskaznik jest ok... brakuje CI gdzies sygnalu z aku

zobacz ktory pin wez kabelek podepnij z jednej do aku z drugiej pod ten pin i bedziesz wiedzial co jest los

:hi:

Opublikowano
No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

na tescie dziala czyli wskaznik jest ok... brakuje CI gdzies sygnalu z aku

zobacz ktory pin wez kabelek podepnij z jednej do aku z drugiej pod ten pin i bedziesz wiedzial co jest los

:hi:

Tylko ze wskaźnik nie leży w pozycji 0. Podnosi się do pionu jak odpalam a potem milimetr opada i tak już zostaje. Pomierze dla pewności, ale wątpię żeby brakowało sygnału

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym?

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

na tescie dziala czyli wskaznik jest ok... brakuje CI gdzies sygnalu z aku

zobacz ktory pin wez kabelek podepnij z jednej do aku z drugiej pod ten pin i bedziesz wiedzial co jest los

:hi:

Tylko ze wskaźnik nie leży w pozycji 0. Podnosi się do pionu jak odpalam a potem milimetr opada i tak już zostaje. Pomierze dla pewności, ale wątpię żeby brakowało sygnału

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

multimetr w raczki i jazda

moze cos z ladowaniem masz nie tak

a co vagina wskazuje w polu ladowania wskaznika aku?

Opublikowano

Pany to kiedy spocik? :)

Opublikowano
  • Autor

Ja koze style zapodalem :grin:

i jutro cisne na ryby wiec do niedzieli mnie nie ma

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

piatek wieczor? :P

Opublikowano
  • Autor

piatek wieczor? :P

na randke chcesz sie umawiac? :decayed:

narazie mam total rozpirdziuche z padlina

nie dosc ze koza to lampy nie skonczone nie nawoskowana i syf w srodku do tego od wczoraj na trybie awaryjnym jezdze

:facepalm:

ale narazie z kompem walcze bo mi domowy siadl...

Opublikowano

piatek wieczor? :P

na randke chcesz sie umawiac? :decayed:

narazie mam total rozpirdziuche z padlina

nie dosc ze koza to lampy nie skonczone nie nawoskowana i syf w srodku do tego od wczoraj na trybie awaryjnym jezdze

:facepalm:

ale narazie z kompem walcze bo mi domowy siadl...

nooooo to mozemy sie sprobowac :P

Opublikowano

Mnie nie ma

Opublikowano
  • Autor

mnie tez :/


jutro mozna malego spocika ogarnac tak 13-14

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.