Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie można by coś zaplanować na święta :wink:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pasterka motoryzacyjna moze :)

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

mysle ze lepiej bedzie cos wykrecic za tydzien lub za dwa

w swieta kazdy bedzie mial w d... bo rodzina itepe

Opublikowano

ja mam lipe bo odrabiam weekendy w robocie żeby mieć długie wolne od świąt

waterproof xperia Z

Opublikowano

Panowie potrzebuję jakiegoś dobrego mechanika w JG, który zdiagnozuje mi stukanie z przodu. Szarpaki były trzy razy i nic, wahacze niby dobre. Wymieniłem końcówki drążków i też nie pomogło. Niestety nie mam tutaj możliwości, żeby samemu się tym zająć :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuję jakiegoś dobrego mechanika w JG, który zdiagnozuje mi stukanie z przodu. Szarpaki były trzy razy i nic, wahacze niby dobre. Wymieniłem końcówki drążków i też nie pomogło. Niestety nie mam tutaj możliwości, żeby samemu się tym zająć :kwasny:

jak na moje to magiel... na szarpakach nie wyjdzie a stukac bedzie jak wyjechany

Opublikowano

aleeeee tu ruch :D za tydzien andrzejki to spot nie bardzo :Pale ogolnie mozna by cos zrobic, tyle ldzi ze az sie chce :)

Opublikowano

cały boży tydzień maluje cały czas 3 elementy 3 kolorami... szału idzie dostać od tej monotonii... BTW można ten dział traktować jako "pogawędki"?

waterproof xperia Z

Opublikowano
  • Autor

cały boży tydzień maluje cały czas 3 elementy 3 kolorami... szału idzie dostać od tej monotonii... BTW można ten dział traktować jako "pogawędki"?

waterproof xperia Z

tak jak najbardziej... to rozmawiamy pytamy zartujemy itepe :decayed:

Michalos pamietam czasy jak tu tak bylo non stop

Opublikowano

jest tu moze jakis konsolowiec?

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Ja swego czasu grałem dużo, x360 :)

Opublikowano

ja mam 2 x PS3 :) a dlaczego Łukasz pytasz?

Opublikowano

haa dopadłem poliftowy zderzak ze spryskami :dance:

Opublikowano

pytam bo niestety nie mam zadnego znajomego z ps4 ... mam ps3 ale ci co maja to graja tylko w fife nic wiecej...mam pare gier (ok 30) pudelkowe i cyfrowe,chetnie pozycze i wezme cos w zmanian:)

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

misiek od alana?

Łukasz ja mam tylko 1 originala GTA V i w to teraz praktycznie gram, na 2 konsoli mam o tyle dobrze ze nie potrzebuje ori zeby grac wystarcza torenty:P

Opublikowano

misiek od alana?

tak, igła :grin:

Opublikowano

gta v chciałbym na ps4,ale ten tydzień mnie męczy, non stop elementy podkładem i brokatem pod jednorękich bandytów...jakby co zwracajcoe się do mnie "Antek" albo "Johnny Blaze", nawet w domu po imieniu do mnie nie mówią :D

waterproof xperia Z

Opublikowano

gta v chciałbym na ps4,ale ten tydzień mnie męczy, non stop elementy podkładem i brokatem pod jednorękich bandytów...jakby co zwracajcoe się do mnie "Antek" albo "Johnny Blaze", nawet w domu po imieniu do mnie nie mówią :D

waterproof xperia Z

Widzę macie ghost ridera na dzielni :wink::decayed:
Opublikowano
  • Autor

gta v chciałbym na ps4,ale ten tydzień mnie męczy, non stop elementy podkładem i brokatem pod jednorękich bandytów...jakby co zwracajcoe się do mnie "Antek" albo "Johnny Blaze", nawet w domu po imieniu do mnie nie mówią :D

waterproof xperia Z

w promaticu pracujesz?

Opublikowano

siemka, pracuje w duro i malujemy dla promatic,lbf itp, tak jest Ghost Rider :D z audi ;)

Tapnięte z LG G3

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.