Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja sobie sprawilem dzisiaj 2 x goodyear 18 ;) w lecie :decayed:

Ja bym sie bał latać na tych pozostałych dwóch...

Ja niestety nie wiem czy będę, Audi u mechanika stoi, wczoraj na mieście urwał mi się pasek klinowy, jeśli mechanik dziś ogarnie auto to przyjadę.

no to słabo, pogoń go troche :wink:

ja już kurde 3 dzien walcze ze stukami z przodu, wykluczyłem już jarzma, klocki, prawego banana i nadal mi cos stuka ale chyba sie na szarpaki wybiore bo już nie mam cierpliwości :facepalm:

kupilem dwie ale to nie moje ostatnie slowo :decayed::wink:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To na która w końcu?

Dobra już widzę :)

Pierwszy :P

Opublikowano

Jak spot się udał? Audi jeszcze u mechaniora, dziś dzwonił że urwała się jakaś śruba od napinacza paska klinowego. W serwisie zestaw naprawczy do tego gówna 100zł więc tragedii nie ma, ale auto prawdopodobnie jutro do mnie trafi :P

Opublikowano
  • Autor

Spocik skromny... ja wczoraj ogarnalem 2 - i wroclawski i jg ;)

jak chcesz z tym zderzakiem podzialac zadzwon tu http://autoklamoty.pl

i powiedz ze od kolesia z czarnej a3 jestes ;)

Opublikowano

Spoko, nie wiem czy teraz będę go malował, wyrzygałem się z kasy teraz przez Audicę ale farbę kupię najwyżej na następną wypłatę coś wykminię. Dzięki za ogarnięcie tematu :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No to wycieraczka zamontowana :) Szkoda tylko, że przy ściąganiu starej połamałem końcówkę spryskiwacza :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

he he he trzeba bylo sciagacza uzyc ;)

Opublikowano

Panowie jakby ktos potrzebowal przewiesc cos wiekszego lub chcialby wypozyczyc lawete, pisac dzwonic 721-320-962 :)

Edytowane przez Lewan91

Opublikowano

Mamy nowego forumowicza :) kumpel od jakiegoś czasu ma b6 1.9 s-line. Mega zadbana :) ponoc tu jest, ale chyba wstydzi się odezwać :P

Opublikowano
  • Autor

hehe

a ja nabylem dzisiaj 312 :decayed:

Opublikowano

A ja potrzebuje większego auta :P i zastanawiam się nad s6 :P

Opublikowano
  • Autor

A ja potrzebuje większego auta :P i zastanawiam się nad s6 :P

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

poczytaj lepiej o tym 4.2.....

mam znajomka co ma s6 i jak na cpn zajezdza to placze i placi

nie wspominajac o tym ze odjechac mi nie mogl za bardzo :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Co mam poczytać? Dwa gary więcej niż teraz :P

Opublikowano
  • Autor

Co mam poczytać? Dwa gary więcej niż teraz :P

to ze 2.4 to dobry piec a 4.2 juz nie...

nie trzyma mocy a koszta utrzymania masakryczne...

Opublikowano

Hmmmmm w takim razie co polecisz do szóstki?

Opublikowano
  • Autor

2.7 :jerk:

Opublikowano

2.8 może?:)

Opublikowano
  • Autor

2.8 może? :)

tez moze byc ale 6 ciezka krowa i z 2.7 lepiej sie odpycha

o ile zadbane sie trafi

napewno 2.8 czy 2.7 lepsze od 4.2 ktore konie gubi na potege...

Opublikowano

2.8 może? :)

tez moze byc ale 6 ciezka krowa i z 2.7 lepiej sie odpycha

o ile zadbane sie trafi

napewno 2.8 czy 2.7 lepsze od 4.2 ktore konie gubi na potege...

Ja tam nigdy nie miałem styczności z 2.7 ale z tego co czytam w necie to nie odważył bym sie na taki silnik ze względu na koszty utrzymania. Ciągle ktoś to remontuje :) A wolnossaki jeżdżą i jeżdżą i jeżdżą.

Powiedz ty mi lepiej jak robiłeś to black piano bo chyba sobie dekory opapram :kox:

A Ty Michał jak byś miał sprzedawać auto to pamiętaj o lampach dla mnie :D

Opublikowano
  • Autor

poczytaj o 4.2 lepiej... to dopiero pozeracz kasy i nie jedzie :grin:

piano normalnie matujesz jak pod kazde malowanie odtluszczasz i psikasz czarnym w polysku na to klar...

potem polerka 2500 i pasty manzerny i clenaer i wosk i finito :decayed:

cisne 312 zakladac :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.