Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę powietrza każdemu dobrze zrobi ;)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W styczniu jak bylismy u Was na spocie to bylo -18 i daliśmy rade :)

Opublikowano
  • Autor

W styczniu jak bylismy u Was na spocie to bylo -18 i daliśmy rade :)

:decayed:

Ty to dobrze zagrzany jeszcze byles :lol:

Opublikowano

To ktoś od nas?

o7sj9s.jpg

Opublikowano

gdzie stoi?

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

na pekinie go wyczaiłem koło elektronika

widać że modzone, bixa ma nawet ;)

Opublikowano

zastanawiam sie nad takimi lampami,dobrze swieca?no i jak to bedzie z halogenami bo ich nie mam w zderzaku a w reflektorach...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Masz przedlifty?

Opublikowano

Yes, 98 rok lampy dzielone z kierunkami

waterproof xperia Z

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie nad takimi lampami,dobrze swieca?no i jak to bedzie z halogenami bo ich nie mam w zderzaku a w reflektorach...

Tapnięte z LG G3

Twoje obecne lampy to swieczki w porownaniu z dobrymi bixami...

halogeny dokladasz - chyba zderzak trzeba by wymienic bo w przedliftowych nie bylo w dolnej czesci

tak czy siak polifty na bixie lepsze niz swieczki z opcja pseudo halogenow w lampach

Opublikowano

zgadza się w zderzaku są kratki pełne więc nie mam miejsca na halo, nie chce tylko żałować tak jak w przypadku golfa kiedy zmieniłem lampy seria na hella projektory, światło tak słabe że tylko się modlić że na drodze jeżow- Czernica nie zobaczę w ostatniej chwili niespodzianki na ulicy...

waterproof xperia Z

Opublikowano
  • Autor

zmieniles na zle jak wynika z Twojej wypowiedzi...

jezdzilem praktycznie na wszystkim

i na takich jak Ty teraz masz i na zwyklych poliftach i na zenonach sronach pierdonach itp itd

wiele jest czynnikow odpowiedzialnych ze lampa slabo swieci

musi byc dobra soczewka ( niewypalona )

dobry zarnik

w dobrym stanie lampa ( szkola idealnie czyste)

i przede wszystkim porzadna przetwornica

i wtedy mozna ptaki na drzewach w nocy ogladac i trawe wypalac na poboczu :decayed:


z reszta zobacz przyklad u Michalosa jak jego pazdzierz wygladal z przedliftami a jak wyglada teraz :wink:

Opublikowano

czego moglem sie spodziewac,lampy kupilem za 500

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Yes, 98 rok lampy dzielone z kierunkami

waterproof xperia Z

Też tak miałem :) obecnie jeżdżę na poliftowych bixach bez halo :) te halogeny przy bixach są niepotrzebne. będziesz miał wrażenie jakbyś na długich jeździł :D

Do przedliftowych zderzakow też były halogeny, ale tylko w wersji amerykanskiej

http://olx.pl/oferta/audi-a6-s6-rs6-recaro-tuning-rarytas-zam-a8d3-do-konca-roku-cena-CID5-ID7kI9D.html#d33cd0680e ooooo na taka moglbym zmienic :)

Opublikowano

Mam zderzak poliftowy do sprzedania jak co. Halo też mogę załatwić

Opublikowano

misiek twój? znalazłes juz jakis ze spryskami??kiedys sie pytałes o mój wiec jakis xenon wskoczył czy bedzie wskakiwał?

Opublikowano

chetnie zrobilbym cos w aucie ale pomijajac uklad wydechowy i cewke zaplonowa to w domu z narzeczona mamy do wymiany cala instalacje elek. tak wiec niestety sa sprawy wazne i wazniejsze...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

misiek twój? znalazłes juz jakis ze spryskami??kiedys sie pytałes o mój wiec jakis xenon wskoczył czy bedzie wskakiwał?

bixenon już jest dawno :D

Zderzak ze spryskami wziąłem od Alana ze 2 tygodnie temu ale strasznie poobijany i troche musiałem powalczyć żeby go odratować. teraz już pomalowany i sie sezonuje w piwnicy :) może w sobote założe na auto bo elektryka już podpięta na orginalnym przekaźniku :wink:

btw miałem już nic nie rezać w tym roku ale coś mnie podkusiło żeby na olx'ie przejrzeć alusy i dzisiaj przywiozłem komplet 17 calowych "s linów" do odnowienia :decayed:

Opublikowano

oooj wzialbym do siebie 17 jakies faine :)

394287d591979b7b77e81b940ed0fe97.jpg

macie taka ?:D

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano
  • Autor

Yes, 98 rok lampy dzielone z kierunkami

waterproof xperia Z

Też tak miałem :) obecnie jeżdżę na poliftowych bixach bez halo :)te halogeny przy bixach są niepotrzebne. będziesz miał wrażenie jakbyś na długich jeździł :D

Do przedliftowych zderzakow też były halogeny, ale tylko w wersji amerykanskiej

http://olx.pl/oferta/audi-a6-s6-rs6-recaro-tuning-rarytas-zam-a8d3-do-konca-roku-cena-CID5-ID7kI9D.html#d33cd0680e ooooo na taka moglbym zmienic :)

tutaj sie nie zgodze

halogeny halogenami bixy bixami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.