Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arr wstępnie rezerwuj czas na sobote

:banan:

Edytowane przez Lewan91

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Powitać Panów z Jeleniej Góry :hi:

Często jeżdzę w wasze rejony ale nigdy nie byłem u was na spocie :D może i kiedyś uda mi się ;)

bedziesz sie wybieral daj znac to cos wymyslimy ;) wroclawskie orly byly i ja u nich rowniez to i dla goscia z Polski sie cos wymysli ;)

ja tu mieszkam i nie trafilem :(

Tapnięte z LG G3

jeszcze bedziesz mial okazje napewno :)

Arr wstępnie rezerwuj czas na sobote

:banan:

fajnie bo spoko bylo w zeszlym tygodniu... najwyzej jutro sie zdzwonimy :)

Opublikowano

wszyscy cali? :decayed:

Opublikowano

Chyba tak ;-)

Opublikowano

pozdrowionka dla tego co mi lusterko cale zarysowal...niech Cię nie powiem co bo mnie pan admin stad wyprosi...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak ;-)

hehe i po kinder party

bylem widzialem zobaczylem i wiecej moje nogi tam nie postana ;P

jeszcze mnie nacpane 18-latki bic chcialy :grin:

Opublikowano

pozdrowionka dla tego co mi lusterko cale zarysowal...niech Cię nie powiem co bo mnie pan admin stad wyprosi...

Tapnięte z LG G3

To arrek on tak po pijaku robi [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Chyba tak ;-)

hehe i po kinder party

bylem widzialem zobaczylem i wiecej moje nogi tam nie postana ;P

jeszcze mnie nacpane 18-latki bic chcialy :grin:

Mogles wyciagnac miecz i walczyć [emoji111]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

pozdrowionka dla tego co mi lusterko cale zarysowal...niech Cię nie powiem co bo mnie pan admin stad wyprosi...

Tapnięte z LG G3

To arrek on tak po pijaku robi [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Chyba tak ;-)

hehe i po kinder party

bylem widzialem zobaczylem i wiecej moje nogi tam nie postana ;P

jeszcze mnie nacpane 18-latki bic chcialy :grin:

Mogles wyciagnac miecz i walczyć [emoji111]

Tapniete z HGW 2

hehe ziomki byly takie duze ze pierdniecie mojego psa by ich pozamiatalo ;)

Opublikowano

Ja też raz byłem z duzymi ziomkami... ale tych mniejszych nacpanych było o siedmiu wiecej. Chwilę żebra dochodzily do siebie. [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

pany wam tez tunel w b5 pekl?...zrobie fotke jutro i pokaze co mnie boli:(

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Pękłeś tunel w B5?! [emoji15]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

to nie ...niemiec akurat tam koca nie wyłożył

Tapnięte z LG G3

przejmowalem sie tunelem a dzis wrocilem na lawecie...

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Misiek jak odkręcałeś zbiornik spryskiwaczy? Ciężko się do niego dostać?

Opublikowano

zdjemujesz koło, nadkole i wyciągasz go w dół. Jedna śrubka na górze przy zbiorniczku od wspomagania i dwie gdzieś pod nadkolem.

ps. nie gadaj że rozsadziłeś zbiornik :decayed:

ps2. nie spodziewales sie tak szybkiej odpowiedzi, co? :grin:

Opublikowano

Ano nie spodziewałem się :) a co się stało jeszcze nie wiem, ale płyn spierdziela gdzieś

Opublikowano

Powitać Panów z Jeleniej Góry :hi:

Często jeżdzę w wasze rejony ale nigdy nie byłem u was na spocie :D może i kiedyś uda mi się ;)

bedziesz sie wybieral daj znac to cos wymyslimy ;) wroclawskie orly byly i ja u nich rowniez to i dla goscia z Polski sie cos wymysli ;)

:hi: jaki to ze mnie gość przestań , zwykły skromny chłopak i tyle :v haha

okej dam znać jak będę wybierał się w tamte rejony a przy okazji zahaczę chłopaczków z Wrocławia ;)

:hi:

http://nasygnale.pl/kat,1025345,title,Kamera-nagrala-czolowe-zderzenie-na-drodze-do-Karpacza,wid,17203897,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=514394

Opublikowano

Skromny chlopak nie jezdzi C6. Burżuj i tyle :grin:

Opublikowano

Pany, jakieś plany na 8 lutego?

Opublikowano

Jak narazie brak planów ;-)

Opublikowano

Można sie ustawić na 8 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.