Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wezme kompa :)

Ma ktoś dystanse jakieś 10-17mm do sprzedania albo chociaż pożyczyć na przymiarke?

mogę udostępnić 17mm

oo super, bede sie odzywał za jakiś czas :)

haha Matys, Igła mówi że astre od Ciebie bierze :lol1:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

misiek taaaaaa..wczoraj dawał mi swoje a4 a ja do niego mówie ze ja tylko quattro chcem ..a on ze bude w quattro tez dostane eheheh

Opublikowano

To w końcu dzieje się coś na weekend czy w domach wszyscy zostają?

Opublikowano

No właśnie też miałem pytać. Montujemy coś w te niedziele? ja jestem chętny

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

na weekend montujem skore do auta:)

a pany powiedzcie mi jak to jest z licznikami w b5,gdzies czytalem ze licznik z zegarkiem analogowym ktory ma cyfry posiada w sobie imo i jest ciezko z wymiana na full fis... ktos cos na ten temat?!

Tapnięte z LG G3

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

Antek ze skórą czy bez, w niedzielę można ogarnąć coś :wink: osobiście proponuję parking na castoramie godzina bez różnicy, może być 16 :cool1:

Opublikowano

nie wiem jak mi sie dzien ulozy bo pracuje ten tydzień w nocy i to 6 nocek wiec koncze z piątku na sobotę, na niedziele ojciec ustawil mnie z jego znajomym w Piechowicach z tymi fotelami i sam nie wiem na która

zreszta lepiej na matexie bo pod casta będzie troche ludziow to kazdy stanie daleko od siebie :D

Tapnięte z LG G3

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

Witam, jestem nowy na forum i nikogo tutaj jeszcze nie znam, pytanie, czy jak bedziecie cos organizowac to czy mozna sie przylaczyc?

Opublikowano

No jak nie jak tak:-) siema

Opublikowano

To super :-) w takim razie jak cos ustalicie to na pewno sie pojawie :-)

Opublikowano

Git, nie będę jedynym świerzaczkiem :polew:

Opublikowano

mozna cos stawic na ta niedziele:) Arre przyjechac po Ciebie? :banan:

Opublikowano

Nooooooo ale ludzi :) może być niedziela ale po 15:00 bo wcześniej nie mogę :)

Co do opon na 8j to ja mam z przodu 225 a z tyłu 235 (takie się trafiły) :) et mam 25 :D

Opublikowano

Chlopaki ja sie tez bym pisal na spotkanie w niedziele,obojetnie o ktorej bedzie, mozna? wkoncu sie bedzie mozna poznac :)

Opublikowano

a ma ktos moze pojedyncza sztke 215/40/18? musze cos sprawdzic

Opublikowano
  • Autor

Ale wy kurfa konkretni jestescie :decayed:

umawiacie sie to konkrety gdzie i o ktorej

Niedziela tak?

Obok Mercura czy Matex

14 czy 15?

Pisac kazdy gdzie komu i o ktorej pasuje i tak jak wiekszosc sie wybierze...

Lewan mam 205x40 lub 215x35

i jak masz po mnie przyjechac tak jak dzwonisz to sam sobie przyjade :grin::wink:

Opublikowano

o tam:P za tydzien w sobote idziemy na balet z matysem:P

Arre a masz 235/40/18?

jak dla mnie moze byc 15 obok mercure:P

Edytowane przez Lewan91

Opublikowano

od razu sie umówicie w barze jakims :):drunk: :drunk: :drunk: :drunk: a póxniej na kinderparty :dance2::banan2::dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Opublikowano
  • Autor

od razu sie umówicie w barze jakims :):drunk: :drunk: :drunk: :drunk: a póxniej na kinderparty :dance2::banan2::dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

sie dziadek gruzlik odezwal :decayed::wink:

Lewan 225x40 mam napewno

235x40 sprawdze najwyzej zadzwon jutro :grin:

w ta sobote moge isc cos popic za tydzien raczej nie

Opublikowano

225 to mam, Arre my za tydzien idziemy bo kolega ma jeszcze urodziny:P

Edytowane przez Lewan91

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.