Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

k**wa wczoraj gadaliśmy o insigniach a ja dzisiaj 200 i 5pkt...

:grin:

a trzeba bylo sie napic :kox:

mysmy wczoraj dlugiego spota mieli :grin:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlugi dlugi po 22 w domu dopiero :D

Opublikowano

to wy pili tam caly czas?!

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Za co ? Opisz sytuacje ? Gdzie i jak ?

Opublikowano

na Grunwaldzkiej leciałem od siebie i chciałem na tesco w lewo.. Przed światłami na lewym pasie żadnego auta no to sie tak prześlizgiwałem obok tych co na prawy pas a tu patrze jakiś pajac z naprzeciwka chyba chce w lewo tam na Pekin wjeżdżać... No to zatrzymałem się i już mu miałem kiwać żeby jechał :grin: patrze a on koguty i droge mi zajechał :facepalm:

no ale tvn turbo już nie mieli na pokładzie więc 2paki psu w dupe :decayed:


Arek rejestracja na nyse ruszyła dzisiaj rano ale nie mogłem sie tam za cholere dobić bo ciągle coś nie działało a teraz już pozamiatane nawet na rezerwie nie ma miejsc :facepalm:

Opublikowano

Ja z dudsem i goldim się załapalismy [emoji41]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

zostało 5 sztuk ze skrzynki eheh we dwóch :drunk: poxniej bylismy w piechowicach u burka :) a i bilard był :kox: , sztanga była :grin: , były tez lotki :naughty: , gummy bear :banan: i konewka :polew:

Opublikowano

Dla niepijących zrobiło się za zimno szybko :kox:

Opublikowano
  • Autor

zostało 5 sztuk ze skrzynki eheh we dwóch :drunk: poxniej bylismy w piechowicach u burka :) a i bilard był :kox: , sztanga była :grin: , były tez lotki :naughty: , gummy bear :banan: i konewka :polew:

no no

Burek pisal ze wody nie spusciles :grin: :grin: :grin:

A dzisiaj kac od rana :grin:

Ja z dudsem i goldim się załapalismy [emoji41]

Tapniete z HGW 2

eh kierwa najwyzej do was sie podepniemy jakos na zderzak :decayed:

Opublikowano

ladnie sie wczoraj nacykaliscie:P to nic dziwnego ze kac:D

Opublikowano

Arek może podpytaj Łajmiego czy nie zamota czegoś. On tam ma jakieś kontakty w temacie [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

tylko uruchomie internat i boom tapatalk nadaje z subskrypcji na forum :D czekamy na pogode to mozna dluzej siedzieć

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

Arek może podpytaj Łajmiego czy nie zamota czegoś. On tam ma jakieś kontakty w temacie [emoji6]

Tapniete z HGW 2

aj juz te kurde kombinacje to w zeszlym roku przerabialem

nr wolny mialem i taki h....

ladnie sie wczoraj nacykaliscie:P to nic dziwnego ze kac:D

poprawi sie w sobote :whistling:

:dancing:

Opublikowano

ja w tym roku nie popuszcze :kox:

Opublikowano

siema pany, wiecie moze gdzie w okolicach jg poszerzają progi ale w jakis normalny sposob a nie na rolke i inne magiczne sztuczki!?

Tapnięte z LG G3

Opublikowano
  • Autor

siema pany, wiecie moze gdzie w okolicach jg poszerzają progi ale w jakis normalny sposob a nie na rolke i inne magiczne sztuczki!?

Tapnięte z LG G3

progi czy nadkola? bo to zasadnicza roznica

a rolka to nie jest normalny sposob?

o ile chodzi CI o nadkola to albo ciecie spawanie albo rolka :decayed:

Opublikowano

o jezu blad, nadkola:D nadkola, widziałem na yt jak to robia i pewnie trzeba będzie później malować, jestem lakiernikiem ale niestety w tym przypadku elektrostatycznym [emoji14] wiec za free nie pójdzie

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

20150315_172354.jpg

no no no :) ile furek :)

na Grunwaldzkiej leciałem od siebie i chciałem na tesco w lewo.. Przed światłami na lewym pasie żadnego auta no to sie tak prześlizgiwałem obok tych co na prawy pas a tu patrze jakiś pajac z naprzeciwka chyba chce w lewo tam na Pekin wjeżdżać... No to zatrzymałem się i już mu miałem kiwać żeby jechał :grin: patrze a on koguty i droge mi zajechał :facepalm:

no ale tvn turbo już nie mieli na pokładzie więc 2paki psu w dupe :decayed:

Arek rejestracja na nyse ruszyła dzisiaj rano ale nie mogłem sie tam za cholere dobić bo ciągle coś nie działało a teraz już pozamiatane nawet na rezerwie nie ma miejsc :facepalm:

to za co w koncu ?? :)

Opublikowano

Podwójna ciągła

Opublikowano

Polecicie jakieś dobre miejsce na sesję foto w jeleniej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.