Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi chodzi przez forum

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

zle zadales pytanie ale lepiej nie kusic zeby znowu pierdolenia nie bylo

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czemu zle? Serio pytam. Pierwszego posta zmieniłem by nie było wątpliwości. A pytam bo podwieszony ostatni spot jest z października :/

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Michalos

Opublikowano

to kiedy ktoś coś :)

Opublikowano
  • Autor

Spot był pod matexem w tym roku nie pamiętasz Michalos?

Będą chętni będzie spot...

jak były spoty co miesiąc to 2-3 auta były tylu chętnych było. ..

jak dla mnie każda 1 niedziela miesiąca o 17 w czasie jesieni zimy parking podziemny. ..

Opublikowano

Pamiętam pod Matexem, nawet sporo aut było. Jednak info o nim zaginelo.

Pomysł z pierwszą niedziela kiedyś już był, czemu nie ruszyl? Jeśli spoty nie będą regularne to zawsze będzie problem z organizacją.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spot był pod matexem w tym roku nie pamiętasz Michalos?

Będą chętni będzie spot...

jak były spoty co miesiąc to 2-3 auta były tylu chętnych było. ..

jak dla mnie każda 1 niedziela miesiąca o 17 w czasie jesieni zimy parking podziemny. ..

tak ci sie tylko wydaje, rzucamy haslo i mamy przynajmniej kilku typa pod reka, co spot kolejna twarz, ale od marca zauwaz trochę minęło... mam na myśli organizowanie tutaj i nie miej prosze pretensji o zjebany facebook ale tam w ciagu jednego dnia mamy kilka chętnych a tu jednego w ciągu kilku dni, owszem chętnie poinformujemy ale miej na uwadze ze umawiamy sie na godzinę w której będzie najwięcej osob a nie pod jedna!!!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Spot był pod matexem w tym roku nie pamiętasz Michalos?

Będą chętni będzie spot...

jak były spoty co miesiąc to 2-3 auta były tylu chętnych było. ..

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

Dlatego nic nie szkodzi łączyć jedno z drugim :) jednak pomysł arre by organizować w 1 niedzielę miesiąca zły nie jest. Pozwala staruszkom posiadającym dzieci (czyt. Mnie [emoji14] ) na organizację czasu ;) oczywiście nikt nie zabrania spotykać się częściej

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zauważ ze po tych ostatnich spieciach niektórym nie chce sie na forum wchodzić, odpuscili

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem. Jednak tylko zgoda buduje. Wystarczą dwie informacje w dwóch kanałach i każdy będzie poinformowany.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Moja propozycja była propozycją

inne też mile widziane a zdecyduje większość

ja wam nic nie mówiłem byś się nie spotykać

i nie widzę problemu by coś organizować

byle wspólnie razem i o to mi chodziło

wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem ;)

Opublikowano

W końcu gadasz jak człowiek

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeszcze w maju byl spot przed maturami hehe ;p

Opublikowano

matury to byly pare lat temu :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie już 10 :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

gdybym poszedł po gimbazjum od razu do technikum a nie do zawodówki to inna droga całkiem :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To co Panowie Spocik Sobota wieczór Godziny 20-22 ? Matex - Tesco lub real parking ;) ?

Opublikowano

Jak wytrzymacie do 24 to wpadnę :) wcześniej odpadam

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

godzina to tylko propozycja, wszystko mozna zmienić

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

godzina to tylko propozycja, wszystko mozna zmienić

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Czekamy na chętnych niech wszyscy najpierw przeczytają ;) i będziemy działać :D

Opublikowano

Ja jestem chętny o ile poskladam furre

Edytowane przez misiek95

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.